qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozwalcujemy ich 0:0
0
Milo będzie wygrać misia La Liga i wrócić do przewidywań wszystkich wielkich ekspertów typujących Real
3
Zapowiada się 90 minut męczenia buły
4
Zgłaszam @Redakcja za spam
143
"Kluczowy obrońca Realu Madryt zerwał wiązadło krzyżowe" - myślałem że chodzi o Gila Manzano
53
Mamy eleganckiego chłopaka - Lenglet się nazywa, ja bym schował wszelkie urazy do kieszeni i puścił go do największego rywala w zastępstwie za Militału za skromnie 25 baniek
1
@Firestone Szachy 5D Laporty XD
0
@Nieznajomy to prawda, ale to nie zmienia faktu, że karny Bilbao się należał jak chłopu ziemia
7
Całkiem przypadkiem dostali do sędziowania swojego kibica i całkiem przypadkiem nie podyktował ewidentnego karnego dla Bilbao
0
Z taką grą to Athletic spadnie po raz pierwszy w historii
0
@Poversky1000 może być nawet po zesraniu się w polu karnym, faul jest faulem i wyjmij oczy z dupy
1
Widać rękę Ernesto w tym męczeniu buły Athleticu
1
Jezu ale to Bilbao jest dramatyczne, wyglądają jak drużyna z segunda
0
Nie wiem kto jest wiekszym kasztanem, Nico Williams czy Franek Garcia
0
Grajcie na Garcie on jest cienki
0
Jazda z reżimowcami, niech Laboga dziś zawyje ze smutku
1
@BordowyPtak ty penis a nie tenis oglądałeś i to całkiem niedawno, pomyliło ci się ziom
1
@DragonxNF Fajnie, że jest inny topowy klub który kompromituje się bardziej od nas xD
0
Maniera głosu Kręcidły jest niesamowicie irytująca...
0
Komentarz usunięty
22
Limit znaków miał czy co?
1
@partymaker kogo dostali?
5
Dzisiaj lokomotywa Valverde rozwałkuje połatany trytytkami i gównolitem Real Ancelottiego. Obstawiam 3:1 dla Basków
1
Ale słaby ten nowy interfejs graficzny La Ligi... Wygląda to jak w podrzędnej grze o piłce nożnej bez licencji
1
@Kengo Celebracja w stylu kiedy każą ci być poważnym a ty powstrzymujesz się żeby się nie zaśmiać
2
Jakim cudem te przydupasy madryckie nie spadły w poprzednim sezonie to ja nawet nie
1
@tomek8756 Czemu rasistowska?
0
@mordini123 na konkurencyjnej stronie związanej z przepływem wody jest też dobra oferta - 0zł za cały rok
0
1.FC Barcelona
2. Atletico
3. RSSS
4. Betis
KS: Lewandowski
NA: Neymar
MVP: Neymar
Zamora: ter Stegen
Spadkowicze: Valencia, Getafe, Real Madrid
Rewelacja sezonu: dymisja Tebasa
0
@azsiezaloguje komentarze wskazują, że jednak ryczycie ze złości :)