qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler @wojopancer fajne, ale lepiej usuńcie bo po poezji pewnego usera lata temu regulamin tego zabrania
1
Madrycioki w ryk
8
@Nazio_87 ano puknął i zawinął. Do tego kozaczył do kibiców Atletico i Chelsea, prowokował Barcelonę (bo oni grają w środy a Barcelona nie he he he) i walnął focha jak nie został kapitanem repki. Takie to ziółko o wzroku tęskniącym za rozumem, jakoś mu nie współczuje tej kontuzji
0
@MarcepanowyKsiaze no tak, taki argument w pełni przekonuje
0
@Kidd Ja się zastanawiam, czy ten klocek ma taśmy na wszystkie wielkie kluby, że w ogóle są zainteresowani podpisaniem go? Miał jeden dobry sezon w Interze, a reszta jego kariery to dość spektakularne flopy, a tu i Juve go chce i teraz Totki jeszcze xD
11
Przecież panował optymizm, że w środę już wszyscy mieli być zarejestrowani. A tutaj piątek i nie panuje już optymizm
1
@Encore Te statystyki wzięte totalnie z dupy
2
@tristan87 nie będzie musiał wyciągać piłek z siatki w Klasyku, też bym miał dobry humorek
4
Komentarz usunięty
3
@Criss18Barca Jak na gwał to trzeba się Benzemy zapytać, może kogoś poleci
0
@KrwawiaceoczyVEB Fati szachy 69D
0
@DonAndrzejos ten madryciok nie był taki mądry jak dostali w trąbe 3:0 tydzień temu
2
@Worny no i po co on to napisał
11
Komentarz usunięty
0
@AlexDark00 oby nie te maricony z Tijuany
0
@Technik i pretensje
0
Spokojnie. Może coś go zakuło i nie chce ryzykować
3
Tata Martino na batucie
0
@tomek256 Co jest nie tak z nową piątką?
0
@Culer_1906 nieślubny syn Grzmota
9
@Kapitan hawk i Optymizm
17
Ciekawie kiedy nastąpi dzień bez chociaż jednej negatywnej wiadomości na temat Barcelony?
0
Miłego pierdzenia w stołek w segunda
25
najgorsze w tym wszystkim, że jeszcze przez 3 i pół tygodnia trzeba znosić te wysrywy Romerów, Miguelów i Romanów
0
@MesQueUnClub_87
Raphinia: widzisz mnie?
1
@clyde Tylko po co nam piąty lewoskrzydłowy
1
@tristan87 dziwne, że nie przyjechał ambulansem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Peciak nie, dla odmiany minie przeciwnika i zaliczy asystę
0
@Culer_1906 Nidżas in Paris xD