0

@Deviler @wojopancer fajne, ale lepiej usuńcie bo po poezji pewnego usera lata temu regulamin tego zabrania

1

Madrycioki w ryk

8

@Nazio_87 ano puknął i zawinął. Do tego kozaczył do kibiców Atletico i Chelsea, prowokował Barcelonę (bo oni grają w środy a Barcelona nie he he he) i walnął focha jak nie został kapitanem repki. Takie to ziółko o wzroku tęskniącym za rozumem, jakoś mu nie współczuje tej kontuzji

0

@MarcepanowyKsiaze no tak, taki argument w pełni przekonuje

0

@Kidd Ja się zastanawiam, czy ten klocek ma taśmy na wszystkie wielkie kluby, że w ogóle są zainteresowani podpisaniem go? Miał jeden dobry sezon w Interze, a reszta jego kariery to dość spektakularne flopy, a tu i Juve go chce i teraz Totki jeszcze xD

11

Przecież panował optymizm, że w środę już wszyscy mieli być zarejestrowani. A tutaj piątek i nie panuje już optymizm

1

@Encore Te statystyki wzięte totalnie z dupy

2

@tristan87 nie będzie musiał wyciągać piłek z siatki w Klasyku, też bym miał dobry humorek

4

Komentarz usunięty

3

@Criss18Barca Jak na gwał to trzeba się Benzemy zapytać, może kogoś poleci

0

@KrwawiaceoczyVEB Fati szachy 69D

0

@DonAndrzejos ten madryciok nie był taki mądry jak dostali w trąbe 3:0 tydzień temu

2

@Worny no i po co on to napisał

11

Komentarz usunięty

0

@AlexDark00 oby nie te maricony z Tijuany

0

@Technik i pretensje

0

Spokojnie. Może coś go zakuło i nie chce ryzykować

3

Tata Martino na batucie

0

@tomek256 Co jest nie tak z nową piątką?

0

@Culer_1906 nieślubny syn Grzmota

9

@Kapitan hawk i Optymizm

17

Ciekawie kiedy nastąpi dzień bez chociaż jednej negatywnej wiadomości na temat Barcelony?

0

Miłego pierdzenia w stołek w segunda

25

najgorsze w tym wszystkim, że jeszcze przez 3 i pół tygodnia trzeba znosić te wysrywy Romerów, Miguelów i Romanów

0

@MesQueUnClub_87

Raphinia: widzisz mnie?

1

@clyde Tylko po co nam piąty lewoskrzydłowy

1

@tristan87 dziwne, że nie przyjechał ambulansem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Peciak nie, dla odmiany minie przeciwnika i zaliczy asystę

0

@Culer_1906 Nidżas in Paris xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?