0

Ale co wy chcecie, Alonso to przecież fajny chłopak co pozdrawia kibiców. Super chłopak

1

Alonso nie wrócił, a Roberto przykrył na radar - ulubione zagrania tych dwóch klocków

0

Ciekawe ile razy gwizdek dziś oszuka

0

@SteuerFreiMoney jesteś głupi czy po prostu nie znasz regulaminu?

0

Czerwona flaga bo kitajec w bandzie a banda rozwalona a nie przez warunki pogodowe eksperty

3

Roberto i Alonso na bokach obrony. Europo bój sie

2

Saergantifi znowu w bandzie

2

@Gacek5 [komentarz widoczny tylko dla użytkowników FCBarca.com Premium]

0

@FCBparasiempre przeczytałem Lewy wystrugany z dębu

0

@Herato rooney?

0

@bartas97 Gdyby faul miał miejsce w drugą stronę to by nie został odgwizdany

48

Bellingham to prze kot, ale łatwiej być prze kotem jak w każdym meczu grają w dwunastu. Ta nieuznana bramka Celty to było tak ewidentne szukanie byle pierdoły by jej nie uznać, że głowa mała. Powinni to grzać w mediach katalońskich jak w reżimówce grzeją każdą kontrowersję na korzyść Barcelony - ale jak na razie takowych w tym sezonie nie było. Ten karny też mocno naciągany, do tego kontrowersja z Almerią (przyjęcie piłki ręką) i z Bilbao (brak karnego po sankach bodaj karwahala). A w Barcelonie? Standardzik - brak kilku karnych, wymyślona ręka Gaviego i przyzwolenie na brutalne traktowanie naszych zawodników. Przypomina mi to sezon 11/12, takie tam wałki szły co mecz, że się włos na głowie jeży jak się to przypomni po obejrzeniu kompilacji z tamtego okresu.

W tym roku Real ma wygrać ligę i takie jest odgórne polecenie

0

@Peciak Gwizdek wymyślił faul przy prawidłowym golu Celty.

4

@Culers Nie. Wał jak stąd do dupy Bordalasa

0

I powinno być 1:0 do przerwy ale gwizdek oczywiście postanowił wspomóc reżimowy klub

3

@Bartula nie ma szans, Real gra w 12

2

@ChampionLW trzeba zawiesić kontuzje na 6 meczów

1

Sedzia to niech od razu ubierze czarną koszulkę i nie zgrywa bezstronnego bo ewidentnie taki nie jest

4

Niczego nie spieprzył czyli dobry występ

1

@tomek8756 nie, ewidentny wał

3

@VegetaPolska bedzie szczerbaty?

1

Ale przecież Anczelotti naciskał żeby Varu nie używano

0

Mogli cofnąć do ostatniego meczu Kepy z Chelsea, tam John Somethingsh trzymał go w polu karnym

1

Co to jest za wał…

0

9.3. W serwisie FCBarca.com niedopuszczalne jest:
-posiadanie awataru przedstawiającego treści, które mogą zostać uznane za obraźliwe, wulgarne lub naruszające zasady współżycia społecznego;

9.3.3.
- prowokowanie innych Użytkowników i wszczynanie kłótni;
- „trolling” - rozumiany jako prowokacyjne zamieszczanie kontrowersyjnych treści bądź opinii w celu wywołania nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych Użytkowników;
- celowe rozpowszechnianie fałszywych informacji, tzw. „fake news”, w celu wprowadzenia innych w błąd lub wywołania ich nagłej i emocjonalnej odpowiedzi;
-natarczywa, nieustępliwa bądź agresywna agitacja ideologiczna.


Jak to możliwe, że ten tęczowy cudak jeszcze nie dostał perma?

0

Real dzisiaj w trąbę i na fioletowej tytuł „spieprzyliście nam pierwszy dzień szkoły”

3

@Fenelon a widzisz co tam jest niżej napisane?

0

@Colin94 stepującą siostrą. on ją dźga

1

@Kidd
1. VER
2. LEC
3. HAM
4. ALO
5. GAS
6. HUL
7. BOT
8. RIC
9. ALB
10. NOR

1

@Kidd
1) VER
2) VER
3) RBR
4) VER
5) VER LEC PER
6) 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?