qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale co wy chcecie, Alonso to przecież fajny chłopak co pozdrawia kibiców. Super chłopak
1
Alonso nie wrócił, a Roberto przykrył na radar - ulubione zagrania tych dwóch klocków
0
Ciekawe ile razy gwizdek dziś oszuka
0
@SteuerFreiMoney jesteś głupi czy po prostu nie znasz regulaminu?
0
Czerwona flaga bo kitajec w bandzie a banda rozwalona a nie przez warunki pogodowe eksperty
3
Roberto i Alonso na bokach obrony. Europo bój sie
2
Saergantifi znowu w bandzie
2
@Gacek5 [komentarz widoczny tylko dla użytkowników FCBarca.com Premium]
0
@FCBparasiempre przeczytałem Lewy wystrugany z dębu
0
@Herato rooney?
0
@bartas97 Gdyby faul miał miejsce w drugą stronę to by nie został odgwizdany
48
Bellingham to prze kot, ale łatwiej być prze kotem jak w każdym meczu grają w dwunastu. Ta nieuznana bramka Celty to było tak ewidentne szukanie byle pierdoły by jej nie uznać, że głowa mała. Powinni to grzać w mediach katalońskich jak w reżimówce grzeją każdą kontrowersję na korzyść Barcelony - ale jak na razie takowych w tym sezonie nie było. Ten karny też mocno naciągany, do tego kontrowersja z Almerią (przyjęcie piłki ręką) i z Bilbao (brak karnego po sankach bodaj karwahala). A w Barcelonie? Standardzik - brak kilku karnych, wymyślona ręka Gaviego i przyzwolenie na brutalne traktowanie naszych zawodników. Przypomina mi to sezon 11/12, takie tam wałki szły co mecz, że się włos na głowie jeży jak się to przypomni po obejrzeniu kompilacji z tamtego okresu.
W tym roku Real ma wygrać ligę i takie jest odgórne polecenie
0
@Peciak Gwizdek wymyślił faul przy prawidłowym golu Celty.
4
@Culers Nie. Wał jak stąd do dupy Bordalasa
0
I powinno być 1:0 do przerwy ale gwizdek oczywiście postanowił wspomóc reżimowy klub
3
@Bartula nie ma szans, Real gra w 12
2
@ChampionLW trzeba zawiesić kontuzje na 6 meczów
1
Sedzia to niech od razu ubierze czarną koszulkę i nie zgrywa bezstronnego bo ewidentnie taki nie jest
4
Niczego nie spieprzył czyli dobry występ
1
@tomek8756 nie, ewidentny wał
3
@VegetaPolska bedzie szczerbaty?
1
Ale przecież Anczelotti naciskał żeby Varu nie używano
0
Mogli cofnąć do ostatniego meczu Kepy z Chelsea, tam John Somethingsh trzymał go w polu karnym
1
Co to jest za wał…
0
9.3. W serwisie FCBarca.com niedopuszczalne jest:
-posiadanie awataru przedstawiającego treści, które mogą zostać uznane za obraźliwe, wulgarne lub naruszające zasady współżycia społecznego;
9.3.3.
- prowokowanie innych Użytkowników i wszczynanie kłótni;
- „trolling” - rozumiany jako prowokacyjne zamieszczanie kontrowersyjnych treści bądź opinii w celu wywołania nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych Użytkowników;
- celowe rozpowszechnianie fałszywych informacji, tzw. „fake news”, w celu wprowadzenia innych w błąd lub wywołania ich nagłej i emocjonalnej odpowiedzi;
-natarczywa, nieustępliwa bądź agresywna agitacja ideologiczna.
Jak to możliwe, że ten tęczowy cudak jeszcze nie dostał perma?
0
Real dzisiaj w trąbę i na fioletowej tytuł „spieprzyliście nam pierwszy dzień szkoły”
3
@Fenelon a widzisz co tam jest niżej napisane?
0
@Colin94 stepującą siostrą. on ją dźga
1
@Kidd
1. VER
2. LEC
3. HAM
4. ALO
5. GAS
6. HUL
7. BOT
8. RIC
9. ALB
10. NOR
1
@Kidd
1) VER
2) VER
3) RBR
4) VER
5) VER LEC PER
6) 3