qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 No widzisz, w Wenecji gdzie nikogo nie interesuje sytuacja geopolityczna Polski na granicy z Białorusią odniósł sukces a w Polsce gdzie ludzie są świadomi kłamliwego przekazu tego czegoś, obrywa mocno i to w pełni zasłużenie
1
@ViscaelBarca2007 Ten chłop kopiuje nawet koncepcje składów innego twitterowicza? xd
12
@tomek8756 chorzy zboczeńcy
1
@bartas97 Pro 2 jak najbardziej
0
@bartoszplucinski Ponadto pracuje za pół darmo i jest jedną z największych legend klubu
42
Aha, czyli koniec końców sami sobie wymyślą ile kasy odprowadza Barcelona w wynagrodzeniach. No zajebista jest ta liga
2
@BorzyKrzys Czarno to widzę
6
@Roobo a oświadczenie spisałeś? Mogło ugiąć zaczepy zderzaka lub osłony podwozia, uszkodzić czujniki parkowania albo jeszcze coś innego. Nawet jak nie ma śladu to albo spisujesz oświadczenie albo dogadujesz się na gębę żeby te kilka stówek Ci rzuciła
4
Fede Valverde XDD Pół sezonu konia a potem zjazd do bazy i cyk - 88
8
@bartas97 Marcin Prokop
1
To teraz wy*ierdolić diskopolowca
0
Jak ta informacja o Gundo okaże się prawdziwa, to naprawdę mamy niezłego pecha... W poprzednim sezonie po każdej przerwie na repre wracał ktoś kontuzjowany i sytuacja znów się powtarza... Chociaż tyle, że Gavi teraz może zagrać na swojej normalnej pozycji i w tym przypadku to już Ferran musowo na skrzydło razem z Felixem
10
Ale złoto xd
https://zapodaj.net/plik-wRglWDKUsS
2
@Pasiak Warto, jedno z najpiękniejszych miejsc w których byłem
5
@Deviler Mateu Kopytani
41
o cię panie xD
"Podobno w szatni przed meczem chłopaki puszczali "Gang Albanii", ale jeden z piłkarzy ciągle słyszał "Gangbang Ani" i potem wszystko się zesrało"
0
Liczyłem, że Ćwiąkała wjedzie z jakimś tytułem typu "degrengolada" czy "katorżnięcie". Jestem zawiedziony
0
@PaPo nikt strucla za tysiaka nie wystawi na otomoto skoro na złomie weźmie za niego więcej
1
@PatrychoO to nie te eliminacje
0
Dziś pierwszy raz w życiu będę w Radomiu, co ze sobą zabrać?
20
@Danny Gaucho Może dlatego, że dziennikarz ASa - Javi Miguel jest bliskim ziomkiem Xaviego
0
Fuksiarz, Fortuna, Superbet - już zgłupiałem, który buk sponsoruje tą stronkę
0
@AlexDark00 to tak samo jak u nas
15
Komentarz usunięty
1
Uwaga bo nam pójdą na rękę i przełożą, już to widzę
13
@TheNekro94 Lepiej po obronieniu Mundialu
1
@Qba2312 nic się nie ruszy, leśne dziady pozostaną na stołkach, najwyżej poleci trener
2
Dolan 4,32zł i obniżka stópek o 0,75pp jadoooooom
0
Dżoszuła Kimiśowi kontrakt kończy się dopiero w 2025, a cały czas mi się wydawało, że 2024... No to chyba piękny Niemiec do nas nie zawita
16
I tutaj RoKo ma absolutną rację