qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Cały weekend czekania na mecz a tutaj takie gówno…
0
Śmierdzi na kilometr stratą punktów
0
Podczas dominacji Mercedas Max Verstappen wygrał 19 wyścigów, podczas dominacji Red Bulla Lewis Hamilton nie wygrał jeszcze ani jednego xD taki to goat
3
@Messibestplayerintheworld przecież to fejur wygenerowany przez AI...
0
Sędzia po prostu miał laga mózgu, przypomniało mu się jak Kovacić grał w Realu i miał taryfę ulgową
39
jak pomyślę, że kiedyś United rzucało 100 baniek za Fatiego to aż cebula piecze
2
Komentarz usunięty
1
@FutbolFan Wierzysz w sranie do wora?
0
@MichuZ44 Greatest Of All Time to oznacza a nie że koza gostek
1
GOAT F1 zdobywa kolejnego mistrza. Niesamowity jest
8
@MesQueUnClub96 Oczekujesz sprawiedliwego traktowania zawodników Realu przez sędziów? Tyś niewinny jak nieobsrana łąka
4
Spokojnie, zawsze jak Realowi żre w lidze przed Klasykiem to w Klasyku dostają 3, 4 lub 5 na dziurę i nastroje robią się inne
8
@Kuba_1 e tam, myślę że przez półwiecze
1
@AdiKingu96 i tylko po to się tam chodzi, żeby zrobić dwóje
1
@Kidd
1) VER
2) VER
3) FERRARI
4) PER
5) VER SAI LEC
6) VER
--------------------------------------------
1) VER
2) SAI
3) HAM
4) ALO
5) GAS
6) HUL
7) ZHO
8) LAW
9) ALB
10) NOR
2
@TheNekro94 to oni dalej kręcą do gunwo? Xd
0
@IronSanHybrid the office w Baroku
0
Komentarz usunięty
0
@Colon No 1:1 pisorski spot po prostu
4
FC Szpitalona
Podczas przerwy wypadnie nam jeszcze z dwóch ważnych graczy np. Marc i Cancelo i w Klasyku znowu murarka z Alonso i Roberto na bokach obrony. My to mamy szczęście
0
@bartas97 już niedługo w Hiszpanii będą się tłumaczyć dlaczego Barcelonie uznają prawidłowe gole xD
62
Cytując Ferdka: "Bardzo panu dziękuję za garść bezcennych informacji ale ja mam to w dupie u murzyna i do widzenia panu"
3
@DonMatteo901 ciężko upaść z rynsztoka
1
Co stoi w ostrej sprzeczności z arystotelesowską koncepcją wszechświata wyjaśnianego zasadniczo w kategoriach celowego działania?
31
Złoty chłopak, uwielbiam go
1
@michalgajdek w punkt Redaktorze Naczelny, prętem po madryckich kratach
3
@PatrykBarca sraczo z Madrytu
1
@bartoszplucinski czarnobyl mordo
1
@pt9 ból dupy pissowców
6
@Ojciec5tkidzieci tak jakby grzmot miał w czymś pomóc junajted