1

@Emhyr Guiu Złoty

4

@partymaker XDDD a kto dostał DNFa za złamanie regulaminu - Max czy Lewis? DAS też był legalny że hoho tylko FIA od razu go zbanowała ale pozwoliła Mercedesowi używać go przez cały sezon

1

@FutbolFan do jutra

5

@on1977 Messi jak wchodził do drużyny to przez te pierwsze sezony też go nękały kontuzje. Pedri już ma w CV pełny sezon w Barcy za Koemana bez urazu. Ja twierdze że wina leży po stronie przygotowania fizycznego, na takim poziomie każdy z piłkarzy powinien mieć indywidualnego specjalistę od przygotowania, który dostosuje plan do danego zawodnika

9

Mieli Pedri, Raphinia i Lewy wrócić na Szachtar żeby dostać trochę minut przed Klasykiem, a o Pedrim lata już info, że nawet na niedziele nie da rady, o Lewym coś przebąkują, że może się uda a o Raphini całkowicie cisza. Koniec końców żaden nie zdąży i znowu będziemy musieli grać młodzikami. W takiej sytuacji powinniśmy koniecznie zagrać 3 ŚO, zwłaszcza, żeby nie pozwalać Bellinghamowi schodzić do środka w pole karne. Takie 1:0 po jakimś farfoclu jak w PK na Bernabeu to biorę z pocałowaniem ręki

0

@mientusek1407 kazał im grać w bejsbol

5

Z każdym klasowym piłkarzem jest u nas tak samo - przychodzi do drużyny, rozgrywa kilka dobrych meczów jadąc na paliwie z poprzedniego klubu i zaczyna cieniować. To nie jest przypadek i ewidentnie trzeba ten problem rozwiązać

0

festiwal niedokładności

0

F1 i meczyk o tej samej godzinie, kto to widzioł

4

"„Nigdy czegoś takiego nie doświadczyliśmy” – mówili członkowie Realu Madryt kilka godzin po zakończeniu meczu z Sevillą, już podczas podróży powrotnej do stolicy Hiszpanii. Wyrazili się w tej sprawie bardzo jasno. Nie miało znaczenia, kto się wypowiadał, ponieważ zarówno piłkarze, jak i zarządzający opuszczali Estadio Ramón Sánchez Pizjuán z poczuciem, że zespołowi nie pozwolono na grę. „Wykonali doskonałą pracę zespołową” – zauważali ironicznie."

Kurde to ja już nie wiem.. Był w końcu ten Negreira czy nie? Skoro nigdy czegoś podobnego nie doświadczyli? A może po prostu są zdziwieni, że sędzia im nic nie podarował w prezencie?

Madrytoza to straszna choroba :/

2

@bartoszplucinski Adam spoko ziomeczek

47

-Prowokuj rywali i kibiców cały mecz
-Wdawaj się w pyskówki
-Machaj łapami i kłap ozorem po każdym kontakcie
-Dziw się że kibice cię obrażają
-Wydaj oświadczenie o rasistach
-w kolejnym meczu powtórz całą procedurę

2

Przez to, że był kilka tygodni kontuzjowany to zapomiałem jak bardzo jest irytujący. Mowa oczywiście o brazylijskim męczenniku który kolejny raz dał popis chamstwa i prostactwa

7

mardycioki płaczą, że sędzia cofnął ostatni faul o kilka metrów ale że tam w ogóle faulu być nie powinno to już nie napiszą xD

1

Dodi to jest klocek do kwadratu... Po tym jak sasin tej strony naznaczył go jako cracka to musiało tak się skończyć

1

Jakim cudem Sevilla jeszcze nie przegrywa to nie wiem

0

@Mezocyklon87 niby gdzie taki kurs XD

3

Po 0 punktów Legio!

0

Będziecie oglądać jak potężny bellingham orze seville?

0

Za tydzień Klasyk, a Pedri nie trenuje z zespołem, zero wieści o Lewandowskim i Raphini a Kounde i de Jong na pewno nie zagrają. Fantastycznie

2

@koksik2700 wyjątkowo durny

6

@betonito taka z niego legenda Barcy jak z koziej dupy trąba

1

Komentarz usunięty

3

@Emhyr akcja z Manity

0

@dafik85 powiedz, że jesteś wyborcą Konfedracji nie mówiąc, że jesteś wyborcą Konfederacji

1

ten cwaniaczek Martinez trzymał braci Joao niemal cały mecz z Bośnią, nawet jak już było 5:0...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@clyde a mi origins i odyssey w ogóle. Dziadostwo polegające na expieniu do zayebania, kompletnie odwrotne do sensu tej serii. Unity wbrew powszechnej opinii było świetne, tak samo Black Flag a potem to już zjazd totalny

1

@clyde assassin skonczyl się na unity

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?