qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Siwy jeszcze nie podał składu? Dziwne..
1
@Kidd
1. VER
2. VER
3. RBR
4. PER
5. VER NOR PER
6. NOR
1) VER
2) SAI
3) HAM
4) ALO
5) GAS
6) MAG
7) BOT
8) TSU
9) ALB
10) NOR
8
@Benz mądrego aż miło poczytać
10
Najbardziej to się obawiam bierności manzano przy agresji białych i kolejne kontuzje u nas
0
Mecz za 4 godziny i dalej nie ma listy powołanych? xd
Nie wiem czy Xavi czymś zaskoczy szalonookiego, skoro ten już od trzech tygodni wie kogo wystawi na Klasyk
2
Klawisze: ter Stegen
Perkusja: Cancelo, Christensen, Martinez, Araujo
Bass: Gundogan, Fermin, Gavi
Gitara: Felix, Ferran
Lead singer: Lewandowski
Tak to dzisiaj widzę
0
@P33ck czekam na mecz Nice Brest
0
@tomek8756 omijać takie kołchozy szerokim łukiem. Jak firma jest poważna to od razu daje umowę o pracę chociaż na 3 miesiące. Jak dopiero zaczynasz karierę zawodową to szukaj pracy w jakimś korpo - najczęściej nie ma tam źle, jest sporo benefitów i szansa na rozwój
0
@Emhyr mam prawo do swojej opinii. Raphinia został w tej drużynie tylko dlatego, że odszedł Dembele. Skrzydłowy co nie potrafi dryblować - tylko w Barcelonie takie jaja bo nie stać nas na kogoś z prawdziwego zdarzenia
0
@kanver_ ale was nawyłaziło z jaskiń, ciekawe czy jutro o tej porze będziecie tacy wygadani madryckie karaluchy
2
@Emhyr szkoda że oprócz tego nic innego nie umie xd
0
Spoko, że Lewy gotowy ale musi szczególnie uważać na chamstwo Rudigera i odpały półgłówka Karwahala
1
@Vampir707 nagrają po przegranym Klasyku
1
Odpowiedź E) Kibice którzy będą na niego gwizdać a on się zagotuje i wyłapie czerwo
4
@marqino Czy ja wiem czy słynna... Słynne to były wpie*dole 2:6, 5:0, 5:1. 4 do jaja z wami do to już taka tradycja powoli i nikogo nie powinna dziwić
0
Że też serio wzięli na Klasyk tą największą madrycką szuje... Nie dość, że gramy młodzikami to jeszcze gwizdek będzie po ich stronie
3
Swoją drogą to bardzo ciekawe - jak pojawi się jakaś informacja o Negreirze to ląduje na fioletowej z prędkością światła, a od dwóch dni media piszą o dźwigniach świetnego stratega Pereza a na fioletowej cichutko xD
18
Dźwignia Madryt CF hehehehe
0
@Objectivo Tak, Lewandowskiego, Suareza i Messiego. Ale ty jesteś madryciokiem i nie ma co nawet dyskusji podejmować
3
Zagadka: Który sędzia pokazał czerwoną kartę Messiemu, Suarezowi, Neymarowi i Lewandowskiemu?
Bingo! To rozjemca najbliższego Klasyku Gil "el madridista" Manzano!
5
@Worny gigachad Pique
1
@macio_944 najlepsza gra w historii to gra wstępna
2
nie chce żeby pokazywali jego kwaśną minę jak dostaną w trąbę od barcelońskiej młodzieży
1
uuaa jakby to wlazło w bramę to by słupki z korzeniami wyjebało
1
Nic mu nie jest, zasłona dymna dla madroli
0
@Culer9002 coś mówiłeś? xd
1
Ale Fermin to jest kozak... Przypomina mi Pedro, on musi wyjść w podstawie w Klasyku
6
Komentarz usunięty
1
Z naszymi szamanami to do świąt się chłop nie wyleczy
1
@GeneralXavi Smażysz na patelni, jak złapie kolor dodajesz sos sojowy, sriracze, kilka kropel oleju sezamowego i miód. podajesz z ryżem i warzywami - mieszanka chińska robi robotę