qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
A pierdole to męczenie buły z każdym plackiem, po co się denerwować, elo
1
Przybywam z przyszłości, w 67 wejdzie Ferran, Raphinia i Oriol. Przegramy 2:0
1
Byle klocki przyjadą na Montujic i cyk gol. To się w głowie nie mieści jaki my regres zaliczyliśmy w defensywie mając nawet lepszą obronę niż sezon temu
3
jesteśmy takimi dziadami że szkoda gadać
1
@fart żunior w roli głównej
1
@MesQueUnClub96 niestety, rekrutacja na chłopców od podawania piłek już zamknięta
2
Real zwolnił szefa sztabu medycznego, który pracował tam od 2017 roku i święcił spore sukcesy z klubem. I takiego właśnie podejścia najbardziej zazdroszczę białym - jesteś zasłużony dla klubu ale jak skopiesz swoją robotę to na to nie patrzymy i wylatujesz. A u nas? Najbardziej kluczowi zawodnicy ciągle się leczą, żeby pograć kilka spotkań i wrócić do gabinetów lekarskich. Ale nikt nie pomyśli o tym żeby w końcu wyciągnąć konsekwencje wobec co niektórych bo to hehe koledzy albo długoletni pracownicy. W biznesie - bo tak też należy traktować klub FC Barcelona nie powinno być żadnych sentymentów, tylko takim podejściem można wejść na szczyt.
9
Brazole kopały się po czole to ich Dżud ciągnął za uszy, Dżud wypadł z kontuzją to Brazole odzyskały formę, ehhhh bogatemu to i byk się ocieli
1
@barcanawieki ja pie*$|le będę rzygał
3
@DonMatteo901 no i on jest głównym faworytem do wygrania ZP jak ja razie a nie jakiś dobijak hamulcowy z Madrytu
6
@kuz tutaj to akurat Pol się odgryzł Kopytoglu. W którymś z poprzednich programów wstawiony Bór w obrzydliwy sposób naśmiewał się z Pola, że ten jest w trakcie rozwodu, aż Stanowski musiał szybko zmieniać temat żeby jeszcze więcej głupot prosty chłopak z Dębicy nie palnął. No a zemsta Pola odje*ana perfekcyjnie
0
@TR3YWAY Wałek przed kadrą żeby nie jechał
4
"Dzięki ciężkiej pracy, wysiłkowi i duchowi zdobyliśmy już 14 Pucharów Europy" zapomniałeś pan o sędziach panie ważny
3
@VegetaPolska Helmut Marko już ma na niego oczko
36
Mógłby Stanowski nagrać Top 10 chu*owych pomysłów Smokowskiego
0
Witam w ten piękny dzień w którym Real straci punkty z Valencią
7
Robią takie świństwa bo to działa - nie zbluzgali sędziego z meczu z Rayo i stracili punkty. Nakładanie presji na innych przez ten brudny klub to codzienność
48
No ładnie zaorany został Don Borleone przez Stanowskiego, wyszedł na gościa który przyszedł na imieniny, nawalił się w trupa, wydarł na każdego mordę, nasrał na stół a potem zwalił to wszystko na innych. Zamiłowania klubowe Borasa też nieprzypadkowe, pasuje takie coś do stereotypowego kibica realu
3
Niech gra i niech trochę zasymuluje kontuzję żeby de la Fuente nie wpadł na głupi pomysł go powoływać
6
@ObiektywnyKibic121 Valverde który miał 2 miesiące konia a potem kopał się po czole przez kolejne 8? Nie dzięki, wolę Gaviego czy Fermina
12
@hasan 7 co powiedział? Xavi out?
22
@misterio o nieeeeeee coś jest popularne i ludziom smakuje, patrzcie na mnie jaki jestem alternatywny reeee reee
1
@MateuszDoniec strasznie podobny do Ferrana Torresa jesteś
19
Dziękuje ci Boże za United, dzięki tym klockom nie jesteśmy największymi frajerami sezonu
21
Najlepsza jego akcja to "zagwizdanie" spalonego w meczu z Kopenhagą xD
5
"Jak dowiedział się Miguel, było to bardzo pozytywne spotkanie, na którym kilku graczy zabrało głos i przedstawiło swój punkt widzenia. Szczególnie aktywni byli kapitanowie Ter Stegen i Ronald Araújo. Weterani, tacy jak Robert Lewandowski i İlkay Gündogan, również brali w nim czynny udział. Nie oznacza to, że młodsi gracze nie byli zaangażowani, ale raczej, że bardziej doświadczeni gracze działali jako rzecznicy grupy."
XDDDDD Przecież tutaj na kilometr czuć bajkopisarstwo fumfla Xaviego - kapitanowie byli zaangażowani ale za to młodzi też, jak z Walaszka XD
0
@creativeopinion akurat w klasyku to tylko i wyłącznie brak ławki rezerwowych zdecydował o zwycięstwie realu. Do 60 minuty nawet nie pierdli, posypało się po wprowadzeniu na boisko zmienników. Poza real w swoim składzie miał gamechangera - Manzano
0
@Mazi brzmi jak IT service
0
miejcie litość z tym skrótem
0
Dostajemy 1:4 od Porto, Szachtar ogrywa Antwerpie i mamy 3 miejsce w grupie XDDD