qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Robert1603 obrazą dla Alonso są porównania z Czawim
0
Raphinia welcome to Saudi Arabia || No goals, no skills, no nothing || danza kuduro bootleg
5
Myślę, że powinniśmy dostać jakąś nagrodę - znaleźliśmy Brazola co nie potrafi dryblować a to naprawdę ogromny wyczyn
5
Rafinia dwa słowa: wypier dalaj
7
Cancelo ratuje kszawiego... Nie wiem czy się cieszyć
0
Należało się. Brawo Porto
0
@Emhyr ja pierdole jakimi dziadami my jesteśmy to ludzkie pojęcie przechodzi
4
Jechanie po Messim, obrażanie go i ciśnięcie z niego beki na fioletowej przez odklejeńców XDDD
Tymczasem jego osiągnięcia:
- 4 LM, Copa America, Mistrzostwo Świata, MVP dwukrotnie w MŚ MVP, dwukrotnie w Copa MVP
- miliony fanów na całym świecie
- ponad miliard majątku
- wspaniała i kochająca rodzina
Do tego świetny wygląd.
Można go obrażać, ale gość w życiu ma wszystko. Wygląd, pieniądze, zdrowie, ogromny sukces, sławe/fanów.
Czy któryś z jego hejterów ma chociaż cokolwiek z tego?
Pewnie walicie w korpo od 8-16 za 12k, macie żonę, dwójkę dzieci i kilku znajomych i myślicie, że macie zajebiste życie. To teraz przeczytajcie te myślniki wyżej i porównajcie siebie do Messiego XD
2
nie kompromituj się już więcej łysy grzybie bo przez twoje betonowe podejście straciliśmy titulara do końca sezonu a możliwe, że już na zawsze bo nikt nie wie czy odzyska dawną formę. Życzę szybkiego odpadnięcia z Euro i fuera do uprawiania kartofli
4
No i pięknie, Real na 1 miejscu pasuje jak świni siodło
1
Ale bym przygarnął takiego Savio na skrzydełko kosztem Tego Którego Dryblingu Nikt Nie Widział
0
@BorzyKrzys nie wiem o co cho ale daje herba za Cult of Personality
2
@norbi77 to raczej u białych takie komunikaty stosują
30
Przeanalizowałem komunikaty naszego sztabu medycznego i zdemaskowałem ich szyfr. Oto wyniki badań:
"nic poważnego" - 2 tygodnie przerwy
"lekkie stłuczenie" - 3 tygodnie przerwy
"lekkie naderwanie" - 4 tygodnie przerwy
"kontuzja mięśniowa ale odczucia są pozytywne" - 6 tygodni przerwy
"kontuzja mięśniowa ale odczucia nie są zbyt pozytywne" - 10 tygodni przerwy
"kontuzja mięśniowa ale odczucia są złe" - sky is the limit
14
@ToWinaSedziego minimum 7 dni w gułagu za taki komentarz
1
@jacobFCB Cuenca >>> Raphinia
1
@damianex10 ale zgniłem XD
3
@Gaz kibice to by oczekiwali żeby wygrał z SZACHTAREM DONIECK - drużyny z kraju w którym trwa wojna i od dwóch lat tułają się po różnych stadionach jako ich "dom"
22
@insp1re jak po skończeniu jedzenia w knajpie krzykniesz do kelnera: SIUUUU to masz 7% rabatu
1
W dwa tygodnie Xavi ma szansę zaprzepaścić cały sezon, czy mu się uda? Bardzo prawdopodbne, w końcu to specjalista od bicia rekordów
1
@Jakchcesz mnóstwo ludzi na bardzo wysokich stanowiskach zarabiających grube siano swój dzień zaczyna od małpki, nie tylko budowlańcy
1
@Kuba_1 i tak po każdej wtopie to samo
8
@Barcasub dobre dla kogo?
0
@DonAndrzejos najgorzej...
1
@LM10GOAT ehe i do 82 0:0 u siebie po męczarniach
0
My z tym cadizem byśmy już dostali gonga a potem odrabiali od 87 minuty
0
@Emhyr CEO of wiping your ass with your hand after taking a shit - India
3
@FcPortoFan1999 Kościół z dużej to wspólnota lub instytucja a kościół z małej to budynek
0
@DonCarletto Hansi Flick mówi to panu coś?
@slayer tak
17
Weźmy chociaż raz trenera z wielkim nazwiskiem i renomą pozwólmy mu budować, Imanol jest spoko ale po pierwsze nie odejdzie z RSSS a po drugie on tam jest już 5 lat, a w Barcelonie oczekuje się wyników tu i teraz