1

@Robert1603 obrazą dla Alonso są porównania z Czawim

0

Raphinia welcome to Saudi Arabia || No goals, no skills, no nothing || danza kuduro bootleg

5

Myślę, że powinniśmy dostać jakąś nagrodę - znaleźliśmy Brazola co nie potrafi dryblować a to naprawdę ogromny wyczyn

5

Rafinia dwa słowa: wypier dalaj

7

Cancelo ratuje kszawiego... Nie wiem czy się cieszyć

0

Należało się. Brawo Porto

0

@Emhyr ja pierdole jakimi dziadami my jesteśmy to ludzkie pojęcie przechodzi

4

Jechanie po Messim, obrażanie go i ciśnięcie z niego beki na fioletowej przez odklejeńców XDDD

Tymczasem jego osiągnięcia:


- 4 LM, Copa America, Mistrzostwo Świata, MVP dwukrotnie w MŚ MVP, dwukrotnie w Copa MVP
- miliony fanów na całym świecie


- ponad miliard majątku
- wspaniała i kochająca rodzina


Do tego świetny wygląd.

Można go obrażać, ale gość w życiu ma wszystko. Wygląd, pieniądze, zdrowie, ogromny sukces, sławe/fanów.

Czy któryś z jego hejterów ma chociaż cokolwiek z tego?


Pewnie walicie w korpo od 8-16 za 12k, macie żonę, dwójkę dzieci i kilku znajomych i myślicie, że macie zajebiste życie. To teraz przeczytajcie te myślniki wyżej i porównajcie siebie do Messiego XD

2

nie kompromituj się już więcej łysy grzybie bo przez twoje betonowe podejście straciliśmy titulara do końca sezonu a możliwe, że już na zawsze bo nikt nie wie czy odzyska dawną formę. Życzę szybkiego odpadnięcia z Euro i fuera do uprawiania kartofli

4

No i pięknie, Real na 1 miejscu pasuje jak świni siodło

1

Ale bym przygarnął takiego Savio na skrzydełko kosztem Tego Którego Dryblingu Nikt Nie Widział

0

@BorzyKrzys nie wiem o co cho ale daje herba za Cult of Personality

2

@norbi77 to raczej u białych takie komunikaty stosują

30

Przeanalizowałem komunikaty naszego sztabu medycznego i zdemaskowałem ich szyfr. Oto wyniki badań:

"nic poważnego" - 2 tygodnie przerwy
"lekkie stłuczenie" - 3 tygodnie przerwy
"lekkie naderwanie" - 4 tygodnie przerwy
"kontuzja mięśniowa ale odczucia są pozytywne" - 6 tygodni przerwy
"kontuzja mięśniowa ale odczucia nie są zbyt pozytywne" - 10 tygodni przerwy
"kontuzja mięśniowa ale odczucia są złe" - sky is the limit

14

@ToWinaSedziego minimum 7 dni w gułagu za taki komentarz

1

@jacobFCB Cuenca >>> Raphinia

1

@damianex10 ale zgniłem XD

3

@Gaz kibice to by oczekiwali żeby wygrał z SZACHTAREM DONIECK - drużyny z kraju w którym trwa wojna i od dwóch lat tułają się po różnych stadionach jako ich "dom"

22

@insp1re jak po skończeniu jedzenia w knajpie krzykniesz do kelnera: SIUUUU to masz 7% rabatu

1

W dwa tygodnie Xavi ma szansę zaprzepaścić cały sezon, czy mu się uda? Bardzo prawdopodbne, w końcu to specjalista od bicia rekordów

1

@Jakchcesz mnóstwo ludzi na bardzo wysokich stanowiskach zarabiających grube siano swój dzień zaczyna od małpki, nie tylko budowlańcy

1

@Kuba_1 i tak po każdej wtopie to samo

8

@Barcasub dobre dla kogo?

0

@DonAndrzejos najgorzej...

1

@LM10GOAT ehe i do 82 0:0 u siebie po męczarniach

0

My z tym cadizem byśmy już dostali gonga a potem odrabiali od 87 minuty

0

@Emhyr CEO of wiping your ass with your hand after taking a shit - India

3

@FcPortoFan1999 Kościół z dużej to wspólnota lub instytucja a kościół z małej to budynek

0

@DonCarletto Hansi Flick mówi to panu coś?
@slayer tak

17

Weźmy chociaż raz trenera z wielkim nazwiskiem i renomą pozwólmy mu budować, Imanol jest spoko ale po pierwsze nie odejdzie z RSSS a po drugie on tam jest już 5 lat, a w Barcelonie oczekuje się wyników tu i teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?