qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Lola120 ej no Julka ja tylko żartowałem z tą siatką...
1
@Kidd
1. NOR
2. NOR
3. McLaren
4. HAM
5. NOR HAM VER
6. PIA
1. VER
2. LEC
3. HAM
4. ALO
5. GAS
6. HUL
7. ZHO
8. RIC
9. ALB
10. NOR
0
Nie wiem jak dla was ale dla mnie to Real Sociedad jest obecnie lepszą drużyną i od Realu i od Barcelony. Indywidualności mamy lepsze ale jako kolektyw do Sociedad na obecną chwilę przeważa. Kurs ponad 3 na Basków jest kuszący ale mam nadzieję, że wyjdziemy na nich głodni rewanżu po Klasyku. No i oby piłkarze zdawali sobie sprawę, że wtopa z Sociedad a potem z Atletico praktycznie odłącza nas od walki o ligę już w grudniu
7
Nagroda madrycioka przyznawana przez madrycioków trafia do madrycioka. Szok i niedowierzanie
1
ani się waż powoływać Pedriego łysy pozorancie
1
@jacobFCB trzeba było się zabezpieczać gostek
0
@Lisek nie wiedziałem że ślepemu dali gwizdać finał mundialu
5
Perez go wyjął z zamrażarki ale pod warunkiem że nam coś ukradnie
0
@MichuZ44 czasy kiedy dało się jeszcze lubić Hamiltona
2
@Rewolucja123 spróbuj muzykę
0
@verdant zerżnęli z pożegnania Don Andresa
2
@DonCarletto spij słodko aniołku
1
A teraz wszyscy gromkie Siuuuuuuuuuu
2
Messiemu ZP wręczy Hurkacz
0
@RoberDzik Utracjusz Jr?
5
@LaLigaPD Utracjusz Jr 4 xDD powinien być 40
14
@macio_944 Młody człowieku...
0
Po obejrzeniu powtórki jednak Perez tak bardzo nie zawinił - miał pecha że Max od wewnętrznej wyprzedzał Leklerka i Leklerk nie mógł ściąć do środka
1
Perez jak w lobby F1 z randomami xD
0
Jedziemy w Mehiko!
1
@barcanawieki Assassin's Creed Boringins
Kilka godzin wytrwałem w tej grze i była dramatycznie nudna. Assassin to nie powinien być rpg tylko gra akcji a te nowe originsy, odysejse i valhale to straszne gunwo potrafiące znużyć nawet najwytrwalszych
22
XDD karaluchy wygrały 2:1 po dwóch fartownych golach, mimo że 70 minut tej rywalizacji nie istnieli i mają czelność się brandzlować jakby co najmniej załadowali nam manite xDDD zarówno gamoń karwahal i te tweety to żenada maksymalna, ale wspaniale będzie przypomnieć je białym jak stracą lidera
0
@Firestone Przynajmniej gra a nie jest kontuzjowany przez 1/4 sezonu jak nasze asy z Raphinią na czele
1
Komentarz usunięty
9
Opinia na chłodno
Po 1 primo: Ten Klasyk przypominał kilka Klasyków w erze Messiego, kiedy to Barcelonie totalnie nie szło, ale Leo swoją jakością i geniuszem robił różnicę. Taki dzisiaj był Real z Bellinghamem - z bólem serca ale jednak trzeba przyznać, że kupili cracka na lata i jeszcze nie raz będzie nas gnębił.
Po 2 primo: Abstrachując od Bellinghama Real jako kolektyw zagrał totalne gunwo i dał się zdominować przetrzebionej Barcelonie. Winicjusz wyłączony z gry, Rodrygo wyłączył się sam, Bellinghama Gavi też ładnie przestawiał ale do czasu. Anczelotti zagrał dokładnie to samo co zawsze, ale tym razem uratował go angol
Po 3 primo: SKUTECZNOŚĆ - to jest nasza pięta achillesowa od kilku dobrych spotkań. Sytuacje są stwarzane ale wykończenie woła o pomstę do nieba, a o ile wykorzystana 1 sytuacja na 10 wystarcza na średniaków, to na klasowych rywali już nie. Do poprawy i to od zaraz
Po 4 primo ultimo: Patrząc na to jakim składem personalnym podchodziliśmy do Klasyku to remis brałem w ciemno i brakło naprawdę niewiele, żeby ten cel osiągnąć. Ale sezon jest długi i mam wielką nadzieję, że w końcu wyciągniemy jakieś wnioski i na koniec sezonu będziemy świętować obronę majstra. No i wcale się nie zdziwię, jak Real wtopi z Rayo w następnej kolejce - oni bardzo lubią tracić punkty po wygranym Klasyku
1
Wylazło was sporo karaluchów dzisiaj ale pamiętajcie że sezon jest długi a wyznacznikiem będą puchary na jego koniec. Jeszcze nic nie wygraliście
0
Działa wam c+ na mobilnej?
1
Spieprzyć im halloween, vamos!
0
@leomessi1710 zgaduje że Laboga
11
Miesiąc temu można było obstawić taki skład, siwy nigdy nie zaskakuje