20

mam wrażenie, że ostatnio absolutnie każdy robi Barcelonie pod górkę

2

No i po co temu Naczosowi odwieszenie? Będzie jedną z twarzy wpie*dolu spuszczonego rządowym a tak to by sobie siedział wygodnie przed telewizorem i wyłączył po 3 golu

17

A Dembele nadal się nie połamał w PSG. To podsumowuje naszych ekspertów

6

W drugim exit pollu jeszcze mniej dla pisuarów!
Pisuary 33,5
KO 31,4

0

@Kamilrl żenujący to ty jesteś typie jak stawiasz pisiorów w jednym szeregu z platformą

5

@draxidox Optymista z Pana

0

@tristan87 była już raz taka akcja przy wyborach prezydenckich w 2006, że ktoś podkładał atrapy bomb w tramwajach w Warszawie... Oczywiście miało to wpływ na późniejszy wynik

12

Powiem wam, że plakaty wyborcze te takie większe, z ceraty świetnie nadają się do przykrycia drewna

4

Po raz ostatni przed ciszą wyborczą (którą reżimowe gunwo i tak złamie) idźcie na wybory i głosujcie przeciwko pis!

1

@Lionel_Messi10 no proste ziom, ale chodziło mi o środek pola :D

1

@Lionel_Messi10 Kiedyś Van Bommel, Snejder i Van Der Vaart a teraz jakieś chłopki roztropki

2

@DonMatteo901 PO w przeciwieństwie do pisiorów nie realizuje swoich głupich obietnic wyborczych. Jeszcze raz, każdy głos oddany nie na pis będzie głosem oddanym słusznie

0

@macio_944 kupiłem WW, zainstalowałem wraz z aktualizacja 2.0, odpaliłem sejwa na którym miałem fajnego builda gdzie rozwalałem wszystkich łatwo z rewolwera na najwyższym poziomie trudności a tu zonk, przemodelowali drzewko skilli… no i tak siedziałem nad tym chwile żeby znowu coś sensownego sklecić pod pistoleciki ale nic z tego nie wyszło :/ byle chudy obszczymur w różowych gaciach jest dla mnie wyzwaniem

0

@Crystal37 chyba mnie z kimś pomyliłeś gostek

1

@barteq o Bezpartyjnych nie wspomniałem bo to przybudówka pisu

50

Nieważne czy zagłosujesz na KO, Konfederacje, Trzecią Drogę czy Lewice. Ważne, żeby w końcu pogonić pisowskie miernoty zanim doprowadzą ten kraj do kompletnej ruiny. Przez 8 lat obsadzili swoimi stołki w niemal każdej ważnej instytucji, wydoili nas z ciężko zarobionych pieniędzy przez bandyckie marże za paliwa i energię, napędzili inflację poprzez swoją indolencje ekonomiczną, skłócili Polskę niemal z każdym na arenie międzynarodowej, wpuścili i nadal wpuszczają emigrantów poprzez sprzedaż wiz, utopili złotówkę i podżegali żeby nienawidzić każdego, kto ich nie popiera. Plus dziesiątki afer i przekrętów o których można by się rozpisywać.

Każdy głos oddany przeciwko pis to głos oddany właściwie.

0

@Rifek napisz jaki masz budżet to coś dobiorę.

2

@Firestone wyborcy pisu i tak nie zrozumieją bo nie umieją po angielsku, nie rozumiem po co on to wstawia

1

@BorzyKrzys dyktator traci kontrole nad policją? Ojjj szykuje się ciężki czas dla karakana, oby skończył jak Ceausescu

0

@Swistus172 w tym klubie to się stało normalne

0

@Popitek12 wygrał po huju xD

0

"zapraszamy na wiadomości" i myk na eleven sports

7

Bosak jedyny który niemal stuprocentowo odnosi się do pytań a nie tylko atak na przeciwników

1

uwaga spoiler kolejnej wypowiedzi morawieckiego: Tusk tusk tusk reee tusk tusk tusk blablabla tusk tusk

1

ja pierdole zmień płyte pisowska miernoto

1

tuuuusk tuuuuuuuuusk tuuuuuusk reee reeeeee tuuuuusk

2

@Medium nie dość że głupia to sieje dezinformację - tamta kobieta miała podwójne obywatelstwo - izraelskie i niemieckie

5

Ale przecież ta żelazna defensywa w poprzednim sezonie grała bardzo podobnie, tylko MAtS był w kosmicznej formie. A teraz już nie jest i obnaża to nasze braki w obronie.

Druga sprawa - jeśli szesnastolatek jest titularem to chyba jednak jest coś nie tak ze składem.

Ciekawe ilu piłkarzy nabawi się kontuzji na kadrze? Obstawiam Christensena i Cancelo

0

FC Szpitalona ijo ijo ijo

1

W tym sezonie każdy mecz poza Camp Nou to dla nas trudny teren. A Camp Nou jest w remoncie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?