qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
mam wrażenie, że ostatnio absolutnie każdy robi Barcelonie pod górkę
2
No i po co temu Naczosowi odwieszenie? Będzie jedną z twarzy wpie*dolu spuszczonego rządowym a tak to by sobie siedział wygodnie przed telewizorem i wyłączył po 3 golu
17
A Dembele nadal się nie połamał w PSG. To podsumowuje naszych ekspertów
6
W drugim exit pollu jeszcze mniej dla pisuarów!
Pisuary 33,5
KO 31,4
0
@Kamilrl żenujący to ty jesteś typie jak stawiasz pisiorów w jednym szeregu z platformą
5
@draxidox Optymista z Pana
0
@tristan87 była już raz taka akcja przy wyborach prezydenckich w 2006, że ktoś podkładał atrapy bomb w tramwajach w Warszawie... Oczywiście miało to wpływ na późniejszy wynik
12
Powiem wam, że plakaty wyborcze te takie większe, z ceraty świetnie nadają się do przykrycia drewna
4
Po raz ostatni przed ciszą wyborczą (którą reżimowe gunwo i tak złamie) idźcie na wybory i głosujcie przeciwko pis!
1
@Lionel_Messi10 no proste ziom, ale chodziło mi o środek pola :D
1
@Lionel_Messi10 Kiedyś Van Bommel, Snejder i Van Der Vaart a teraz jakieś chłopki roztropki
2
@DonMatteo901 PO w przeciwieństwie do pisiorów nie realizuje swoich głupich obietnic wyborczych. Jeszcze raz, każdy głos oddany nie na pis będzie głosem oddanym słusznie
0
@macio_944 kupiłem WW, zainstalowałem wraz z aktualizacja 2.0, odpaliłem sejwa na którym miałem fajnego builda gdzie rozwalałem wszystkich łatwo z rewolwera na najwyższym poziomie trudności a tu zonk, przemodelowali drzewko skilli… no i tak siedziałem nad tym chwile żeby znowu coś sensownego sklecić pod pistoleciki ale nic z tego nie wyszło :/ byle chudy obszczymur w różowych gaciach jest dla mnie wyzwaniem
0
@Crystal37 chyba mnie z kimś pomyliłeś gostek
1
@barteq o Bezpartyjnych nie wspomniałem bo to przybudówka pisu
50
Nieważne czy zagłosujesz na KO, Konfederacje, Trzecią Drogę czy Lewice. Ważne, żeby w końcu pogonić pisowskie miernoty zanim doprowadzą ten kraj do kompletnej ruiny. Przez 8 lat obsadzili swoimi stołki w niemal każdej ważnej instytucji, wydoili nas z ciężko zarobionych pieniędzy przez bandyckie marże za paliwa i energię, napędzili inflację poprzez swoją indolencje ekonomiczną, skłócili Polskę niemal z każdym na arenie międzynarodowej, wpuścili i nadal wpuszczają emigrantów poprzez sprzedaż wiz, utopili złotówkę i podżegali żeby nienawidzić każdego, kto ich nie popiera. Plus dziesiątki afer i przekrętów o których można by się rozpisywać.
Każdy głos oddany przeciwko pis to głos oddany właściwie.
0
@Rifek napisz jaki masz budżet to coś dobiorę.
2
@Firestone wyborcy pisu i tak nie zrozumieją bo nie umieją po angielsku, nie rozumiem po co on to wstawia
1
@BorzyKrzys dyktator traci kontrole nad policją? Ojjj szykuje się ciężki czas dla karakana, oby skończył jak Ceausescu
0
@Swistus172 w tym klubie to się stało normalne
0
@Popitek12 wygrał po huju xD
0
"zapraszamy na wiadomości" i myk na eleven sports
7
Bosak jedyny który niemal stuprocentowo odnosi się do pytań a nie tylko atak na przeciwników
1
uwaga spoiler kolejnej wypowiedzi morawieckiego: Tusk tusk tusk reee tusk tusk tusk blablabla tusk tusk
1
ja pierdole zmień płyte pisowska miernoto
1
tuuuusk tuuuuuuuuusk tuuuuuusk reee reeeeee tuuuuusk
2
@Medium nie dość że głupia to sieje dezinformację - tamta kobieta miała podwójne obywatelstwo - izraelskie i niemieckie
5
Ale przecież ta żelazna defensywa w poprzednim sezonie grała bardzo podobnie, tylko MAtS był w kosmicznej formie. A teraz już nie jest i obnaża to nasze braki w obronie.
Druga sprawa - jeśli szesnastolatek jest titularem to chyba jednak jest coś nie tak ze składem.
Ciekawe ilu piłkarzy nabawi się kontuzji na kadrze? Obstawiam Christensena i Cancelo
0
FC Szpitalona ijo ijo ijo
1
W tym sezonie każdy mecz poza Camp Nou to dla nas trudny teren. A Camp Nou jest w remoncie