qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci nieprawda, bo żaden z naszych goli nie był z dupy jak to u białych co chwila się zdarza
44
Takimi meczami wkurwia się reżimowców
0
No ale Celta jest obiektywnie zdecydowanie bardziej konkretna od nas
1
Za spartoloną dwustetkę należała się wędka ferranowi
1
Rekin bezzębny.
0
@Comentateiro szkoda ze ty wracasz bezbeku
0
Nie mogłem oglądać 1 połowy, co z Frenkiem, jak to wyglada?
1
@Hrzan Może dlatego że ten cały dziki to krzyczący populista który na niczym się zna i kieruje tylko chłopskim durnym rozumem?
0
Latifi przy Sargeancie wygląda jak mistrz świata
0
@Niente jakiś pisowski aparatczyk z wymiaru sprawiedliwości
1
@kynio302 Fajnie oddaje prędkość dźwięku wolniejszą niż F16
0
@fart Nigdy tego nie zrozumiem, odprawy robią świetne a ich kibice to największe dzbany
1
@Kidd
1) VER
2) VER
3) RBR
4) VER
5) VER SAI NOR
6) 2
_________________
1) VER
2) SAI
3) HAM
4) ALO
5) GAS
6) HUL
7) BOT
8) LAW
9) ALB
10) NOR
0
No i proszę, trochę lepszy rywal przed białymi a ten galaktyczny Dżud już się zesrał w nachy
0
Haaland - nakręcił film o zielonej granicy a w weekend ustrzeli hattricka
0
Jeszcze tego brakowało, żeby jakiś pastuch z faweli uszkodził nam Vitora...
17
@Lionel_Messi10 skubany w tenisa będzie jeszcze grał
1
Bellingham przebiegł 11km - jemu się ta nagroda po prostu należy
0
@gumaz zibi się zna z Chodakowską?
0
@szymonekk i jeszcze napisali, że przebiegł 11km bo nic innego ciekawego w statystykach oprócz fartownego gola nie zrobił
21
DNA Los Blancos - gol z dupy po pinballu w polu karnym w doliczonym czasie gry
6
No Real zdecydowanie był lepszy i zasługiwał na zwycięstwo no ale te gole z dupy w ostatnich minutach są mega irytujące xD
0
nie ma hiszpańskiego gwizdka i Real ma kłopoty
0
nr 20 w Unionie wygląda jak oldboy wśród młodzików
7
@Bzyczekk dygnął
0
To mierda teraz gra? Myślałem, że o 21
5
@Sherem Probierz to kolega od kielicha disko Czarka. I to dlatego został selekcjonerem
1
Michałek Probierz oficjalnie selekcjonerem. Wieś tańczy i śpiewa disko polo
3
@Sapos93 pasowałbyś do pisu xD Hurra, żyjmy chwilą! A przyszłość? Dupa tam przyszłość, ważne że teraz dajoooom!!11!
0
@Rewolucja123 Nie no, tyle to nie