0

@Ojciec5tkidzieci nieprawda, bo żaden z naszych goli nie był z dupy jak to u białych co chwila się zdarza

44

Takimi meczami wkurwia się reżimowców

0

No ale Celta jest obiektywnie zdecydowanie bardziej konkretna od nas

1

Za spartoloną dwustetkę należała się wędka ferranowi

1

Rekin bezzębny.

0

@Comentateiro szkoda ze ty wracasz bezbeku

0

Nie mogłem oglądać 1 połowy, co z Frenkiem, jak to wyglada?

1

@Hrzan Może dlatego że ten cały dziki to krzyczący populista który na niczym się zna i kieruje tylko chłopskim durnym rozumem?

0

Latifi przy Sargeancie wygląda jak mistrz świata

0

@Niente jakiś pisowski aparatczyk z wymiaru sprawiedliwości

1

@kynio302 Fajnie oddaje prędkość dźwięku wolniejszą niż F16

0

@fart Nigdy tego nie zrozumiem, odprawy robią świetne a ich kibice to największe dzbany

1

@Kidd
1) VER
2) VER
3) RBR
4) VER
5) VER SAI NOR
6) 2
_________________
1) VER
2) SAI
3) HAM
4) ALO
5) GAS
6) HUL
7) BOT
8) LAW
9) ALB
10) NOR

0

No i proszę, trochę lepszy rywal przed białymi a ten galaktyczny Dżud już się zesrał w nachy

0

Haaland - nakręcił film o zielonej granicy a w weekend ustrzeli hattricka

0

Jeszcze tego brakowało, żeby jakiś pastuch z faweli uszkodził nam Vitora...

17

@Lionel_Messi10 skubany w tenisa będzie jeszcze grał

1

Bellingham przebiegł 11km - jemu się ta nagroda po prostu należy

0

@gumaz zibi się zna z Chodakowską?

0

@szymonekk i jeszcze napisali, że przebiegł 11km bo nic innego ciekawego w statystykach oprócz fartownego gola nie zrobił

21

DNA Los Blancos - gol z dupy po pinballu w polu karnym w doliczonym czasie gry

6

No Real zdecydowanie był lepszy i zasługiwał na zwycięstwo no ale te gole z dupy w ostatnich minutach są mega irytujące xD

0

nie ma hiszpańskiego gwizdka i Real ma kłopoty

0

nr 20 w Unionie wygląda jak oldboy wśród młodzików

7

@Bzyczekk dygnął

0

To mierda teraz gra? Myślałem, że o 21

5

@Sherem Probierz to kolega od kielicha disko Czarka. I to dlatego został selekcjonerem

1

Michałek Probierz oficjalnie selekcjonerem. Wieś tańczy i śpiewa disko polo

3

@Sapos93 pasowałbyś do pisu xD Hurra, żyjmy chwilą! A przyszłość? Dupa tam przyszłość, ważne że teraz dajoooom!!11!

0

@Rewolucja123 Nie no, tyle to nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?