qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
A swoją drogą faul Bellinghama to było bandyctwo boiskowe - już przesiąkł madrycką frustracją i jak nie idzie to ucieka się do takich haniebnych zagrań
2
@Michael27061990 Jude Bellingham to po polsku Żyd Dzwonienieszynka
73
Już dzisiaj w Hola La Liga
Laboga: Remontada Barcelony? Tak, ale popatrzmy z kim oni grali - Celta to drużyna ze strefy spadkowej z piłkarzami o klasę gorszymi od piłkarzy Blaugrany. Do 80 minuty Barcelona grała bardzo słabo i tylko łut szczęścia i zmęczenie graczy Celty uratowały dla nich to spotkanie. Mnie Xavinieta nie przekonuje. Real Madryt? Wynik w tym meczu był niesprawiedliwy i nie oddawał przebiegu spotkania. Real cisnął jak szalony, Bellingham był STRA TO SFE RYCZ NY, a Rodrygo pokazywał to, czego brakuje choćby w Barcelonie. Mimo porażki należy pochwalić graczy Anczelottiego za walkę i chęć remontady.
Ćwiąkała: Ale Piotrek, Bellingham zniknął w pierwszej minucie i już do końca się nie pojawił
Laboga: Zniknął, ale zrobił to SPEK TA KU LAR NIE. Ten chłopak ma wszystko, żeby zdobyć złotą piłkę.
3
@Kapitan hawk nie ma wymioniusza to ktoś go musi zastepowac
0
@Conradxc 5,10 to nie jest niski kurs
0
@4drian0 zakończył swoją karierę w Hiszpanii, reżimowcy go zniszczą
4
@galix22 a dla mnie nie
0
2:3 incoming xD
0
Valverde to jest taki placek, jedyne co ma to mocne kopyto a w fifie mu dali wyższy overall niż FdJ
2
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę 4:0 w 90 minucie
2
Widac dzisiaj DNA Realu u Bellinghama - kładzie się i próbuje wymusić przy każdym kontakcie
0
Ale ucichli komentatorzy po golu hahahaha
2
@Johnnie_Walker Ja też nie oglądnę i z wielką satysfakcją dam 1. Anytpolskie paszkwile trzeba tępić w zarodku
0
Zielona granica średnia ocen 2.3 xD
1
@zadafcb Pewnie darmowy wstęp oraz wurst i duży browar gratis
0
Lenglet by to wybronił
0
@Enerio A jak chcesz konkretów to Napiz Milano - genialna pizza i drineczki
3
@Enerio gdzie bądź oprócz placu przy duomo di milano. To nie Polska gdzie zdzierają kosmiczne sumy za 3 łyki drinka
0
@MesQueUnClub96 ty to bystry jak woda w klozecie jesteś
4
Ferran to rekin a Vinicius to rekin od tyłu
46
@Emhyr po prostu sie obsrał
1
@Raf_8922 też zwróciłem na to uwagę, sprzedał bym go bez mrugnięcia okiem po sezonie żeby wygenerować kasę i miejsce w ffp dla braci Joao
22
https://zapodaj.net/images/e15ab342aea5c.jpg
Ja wiem, że Mallorca jest dość mocna ale te kursy to chyba jednak przesada
0
No i jak Maksiu wygra sprint w Katarze to ma kolejnego mistrza
0
@MichuZ44 Fernando w pojedynkę nie da rady z dwoma świetnymi kierowcami McLarena
1
@Patrykl145 dostałby grid penalty a nie 5 sekund w następnym wyścigu
1
Perez dostałby grid penalty w następnym wyścigu gdyby nie odsłużył tej kary. Serżant też i on zapewne dostanie karę w Katarze bo nie widze żeby Williams chciał go wypuszczać
0
@mekston Nie zapewni
3
Helmut już rozpina pas żeby wybatożyć Pereza po wyścigu
0
Javi Juanmarti to żadne wiarygodne źródło, proponuję poczekać na oficjalne diagnozy