42

A swoją drogą faul Bellinghama to było bandyctwo boiskowe - już przesiąkł madrycką frustracją i jak nie idzie to ucieka się do takich haniebnych zagrań

2

@Michael27061990 Jude Bellingham to po polsku Żyd Dzwonienieszynka

73

Już dzisiaj w Hola La Liga

Laboga: Remontada Barcelony? Tak, ale popatrzmy z kim oni grali - Celta to drużyna ze strefy spadkowej z piłkarzami o klasę gorszymi od piłkarzy Blaugrany. Do 80 minuty Barcelona grała bardzo słabo i tylko łut szczęścia i zmęczenie graczy Celty uratowały dla nich to spotkanie. Mnie Xavinieta nie przekonuje. Real Madryt? Wynik w tym meczu był niesprawiedliwy i nie oddawał przebiegu spotkania. Real cisnął jak szalony, Bellingham był STRA TO SFE RYCZ NY, a Rodrygo pokazywał to, czego brakuje choćby w Barcelonie. Mimo porażki należy pochwalić graczy Anczelottiego za walkę i chęć remontady.

Ćwiąkała: Ale Piotrek, Bellingham zniknął w pierwszej minucie i już do końca się nie pojawił

Laboga: Zniknął, ale zrobił to SPEK TA KU LAR NIE. Ten chłopak ma wszystko, żeby zdobyć złotą piłkę.

3

@Kapitan hawk nie ma wymioniusza to ktoś go musi zastepowac

0

@Conradxc 5,10 to nie jest niski kurs

0

@4drian0 zakończył swoją karierę w Hiszpanii, reżimowcy go zniszczą

4

@galix22 a dla mnie nie

0

2:3 incoming xD

0

Valverde to jest taki placek, jedyne co ma to mocne kopyto a w fifie mu dali wyższy overall niż FdJ

2

Nie uwierzę dopóki nie zobaczę 4:0 w 90 minucie

2

Widac dzisiaj DNA Realu u Bellinghama - kładzie się i próbuje wymusić przy każdym kontakcie

0

Ale ucichli komentatorzy po golu hahahaha

2

@Johnnie_Walker Ja też nie oglądnę i z wielką satysfakcją dam 1. Anytpolskie paszkwile trzeba tępić w zarodku

0

Zielona granica średnia ocen 2.3 xD

1

@zadafcb Pewnie darmowy wstęp oraz wurst i duży browar gratis

0

Lenglet by to wybronił

0

@Enerio A jak chcesz konkretów to Napiz Milano - genialna pizza i drineczki

3

@Enerio gdzie bądź oprócz placu przy duomo di milano. To nie Polska gdzie zdzierają kosmiczne sumy za 3 łyki drinka

0

@MesQueUnClub96 ty to bystry jak woda w klozecie jesteś

4

Ferran to rekin a Vinicius to rekin od tyłu

46

@Emhyr po prostu sie obsrał

1

@Raf_8922 też zwróciłem na to uwagę, sprzedał bym go bez mrugnięcia okiem po sezonie żeby wygenerować kasę i miejsce w ffp dla braci Joao

22

https://zapodaj.net/images/e15ab342aea5c.jpg

Ja wiem, że Mallorca jest dość mocna ale te kursy to chyba jednak przesada

0

No i jak Maksiu wygra sprint w Katarze to ma kolejnego mistrza

0

@MichuZ44 Fernando w pojedynkę nie da rady z dwoma świetnymi kierowcami McLarena

1

@Patrykl145 dostałby grid penalty a nie 5 sekund w następnym wyścigu

1

Perez dostałby grid penalty w następnym wyścigu gdyby nie odsłużył tej kary. Serżant też i on zapewne dostanie karę w Katarze bo nie widze żeby Williams chciał go wypuszczać

0

@mekston Nie zapewni

3

Helmut już rozpina pas żeby wybatożyć Pereza po wyścigu

0

Javi Juanmarti to żadne wiarygodne źródło, proponuję poczekać na oficjalne diagnozy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?