0

Vamos Girona! Pogonić madryckich pastuchów

1

No i super, niech podobaja wartość do sprzedaży

3

@shahman z ramosa taki best CB of out generation jak z Kaczyńskiego lovelas

0

@Rewolucja123 pozostawienie sztabu medycznego i trenerów przygotowania fizycznego na stanowisku

0

Najgorsze, że ZNOWU naszemu piłkarzowi przydarza się kontuzja mięśniowa. Nie uczymy się na błędach w tym przypadku, a w takim tempie to na Klasyk wyjdziemy Roberto i Alonso

9

Podobnie się obrsali w poprzednim sezonie kiedy rozrzucali banknoty z podobizna Laporty. Kundle ujadają a Xavinieta jedzie jak Pendolino

0

@Masnymichael iPhone 12 pro

11

artykuł z cyklu tego nie przeczytasz na fioletowej

1

@tbas jeszcze jak się szczurek od razu ucieszył że wymusił wapno

7

"Kanał jest superdeficytowy, traci 30 milionów euro rocznie – powiedział Roures." - to jasno pokazuje, że ten twór istnieje tylko i wyłącznie jako madrycka tuba propagandowa

2

@joloskyy srarny

0

@ChampionLW wuj bulwa

2

@Herato Quaresma - piękny piłkarz

6

Zajebista jest ta liga hiszpańska. Jedni są gotowi dotkliwie uszkodzić przeciwnika bo mają na to przyzwolenie, inni napier*&)ą wody na boisko żeby piłka stawała jak w błocie a jeszcze inni otwarcie atakują i krytykują wszystko i wszystkich dookoła i nie ponoszą za to żadnych konsekwencji, ba, nawet żadnego ostrzeżenia. A potem wychodzi Tebas i mówi, że to Barcelona jest problemem. Pieprzony cyrk na madryckich kołach

0

@escarabajo "Wielkiemu al-nassr" xDD

1

Stan murawy boiska Mallorci określa stan zarządzania La Ligą przez Tebasa

0

Ale nasrali tej wody na boisko… wiedzą że La Liga z jebasem na czele nic im nie zrobi i to perfidnie wykorzystują

0

@ObiektywnyKibic121 spermidło znów prawi kocopoły

0

Wyciekła piosenka Podsiadło nagrana dla Phantom Liberty, moim zdaniem świetnia i mega klimatyczna

3

Jazda z reżimowcami Itu

54

@norbi77 buraczysko angielskie doskonale pasuje do realu

3

@tristan87 W końcu Barcelona będzie w Polsce

0

@Danqoo Tebas to kryptomadryciak

1

@Gwyn Z Celtą Vigo

3

A ten łysy wąż jeszcze ma czelność pierdzieć że Barcelona psuje La Ligę... To La Ligę ogląda się dla Barcelony

0

@Kengo w sobotę to Ferran akurat nie grał na swojej pozycji xd

0

W La Liga Bonita podjęli temat realmadrid.tvp - jestem mile zaskoczony

0

Dżokejem Didżejem

8

Obrzydliwe reżimowe bydlęta

1

@Bocheno1 aa to mi umknęło, dobrze, że wiele ludzi zauważa te kocopoły Labogi w programach o La Lidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?