qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vamos Girona! Pogonić madryckich pastuchów
1
No i super, niech podobaja wartość do sprzedaży
3
@shahman z ramosa taki best CB of out generation jak z Kaczyńskiego lovelas
0
@Rewolucja123 pozostawienie sztabu medycznego i trenerów przygotowania fizycznego na stanowisku
0
Najgorsze, że ZNOWU naszemu piłkarzowi przydarza się kontuzja mięśniowa. Nie uczymy się na błędach w tym przypadku, a w takim tempie to na Klasyk wyjdziemy Roberto i Alonso
9
Podobnie się obrsali w poprzednim sezonie kiedy rozrzucali banknoty z podobizna Laporty. Kundle ujadają a Xavinieta jedzie jak Pendolino
0
@Masnymichael iPhone 12 pro
11
artykuł z cyklu tego nie przeczytasz na fioletowej
1
@tbas jeszcze jak się szczurek od razu ucieszył że wymusił wapno
7
"Kanał jest superdeficytowy, traci 30 milionów euro rocznie – powiedział Roures." - to jasno pokazuje, że ten twór istnieje tylko i wyłącznie jako madrycka tuba propagandowa
2
@joloskyy srarny
0
@ChampionLW wuj bulwa
2
@Herato Quaresma - piękny piłkarz
6
Zajebista jest ta liga hiszpańska. Jedni są gotowi dotkliwie uszkodzić przeciwnika bo mają na to przyzwolenie, inni napier*&)ą wody na boisko żeby piłka stawała jak w błocie a jeszcze inni otwarcie atakują i krytykują wszystko i wszystkich dookoła i nie ponoszą za to żadnych konsekwencji, ba, nawet żadnego ostrzeżenia. A potem wychodzi Tebas i mówi, że to Barcelona jest problemem. Pieprzony cyrk na madryckich kołach
0
@escarabajo "Wielkiemu al-nassr" xDD
1
Stan murawy boiska Mallorci określa stan zarządzania La Ligą przez Tebasa
0
Ale nasrali tej wody na boisko… wiedzą że La Liga z jebasem na czele nic im nie zrobi i to perfidnie wykorzystują
0
@ObiektywnyKibic121 spermidło znów prawi kocopoły
0
Wyciekła piosenka Podsiadło nagrana dla Phantom Liberty, moim zdaniem świetnia i mega klimatyczna
3
Jazda z reżimowcami Itu
54
@norbi77 buraczysko angielskie doskonale pasuje do realu
3
@tristan87 W końcu Barcelona będzie w Polsce
0
@Danqoo Tebas to kryptomadryciak
1
@Gwyn Z Celtą Vigo
3
A ten łysy wąż jeszcze ma czelność pierdzieć że Barcelona psuje La Ligę... To La Ligę ogląda się dla Barcelony
0
@Kengo w sobotę to Ferran akurat nie grał na swojej pozycji xd
0
W La Liga Bonita podjęli temat realmadrid.tvp - jestem mile zaskoczony
0
Dżokejem Didżejem
8
Obrzydliwe reżimowe bydlęta
1
@Bocheno1 aa to mi umknęło, dobrze, że wiele ludzi zauważa te kocopoły Labogi w programach o La Lidze