qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Benzema i Modrić XDDDDD Ten pierwszy za kopanie się po czole a drugi za nazwisko
0
Czy to strona o Villarealu??11!11!!1? Reeeeeeeee
0
@Rastafarnianin To nic innego jak propaganda i próba obniżenia morale Barcelony
2
@tristan87 Mnie to Dominik interesuje bardziej, czy w końcu podejmiecie temat faworyzowania białych przez panów z gwizdkiem
16
No i poszedł przekaz reżimowców - najpierw RealMadridTVP a teraz reszta madryckich srajtaśm szkaluje Barcelonę
37
Mistrza w odwracaniu kota ogonem już znamy. Reżimowy klub, to i reżimowe metody praktykowane od dawien dawna - robienie z kata ofiary. Na takich wartościach stoi ten klub
3
Mnie to w ogóle nie dziwi - płacze madryckich kalafiorów z poprzedniego sezonu (wytykanie błędów sędziom i robienie "kompilacji") finalnie dały efekt - w 4 pierwszych kolejkach 4 razy sędziowie pomagali im jak tylko mogli. Więc kontynuują tą obłudną retorykę i będą to robić dalej - Real to PiS piłki nożnej
7
Mierda doskonale wie, że w 4 meczach sędziowie ich przepychali kolanami żeby ugrali te punkty więc włączają tryb oblężonej twierdzy i będą zaginąć rzeczywistość i odwracać kota ogonem. Typowe zachowanie reżimowego klubu
1
RealMadridTV = piłkarski TVP
0
@zxcvbnmasdqwe Ile kosztował Cię bilet na VIPa?
18
@JaroCoach To nie los nam coś zabrał w meczu z Getafe tylko Cesar Soto Grado
1
@KamQiX W końcu jakiś pozytywny komentarz
@dejwor na takich, że gwizdki grają z nimi w drużynie i jak trzeba pomóc to tą pomoc dostają
4
@Emhyr Z tej wypowiedzi bije taka zazdrość, aż dziwne że Borasowi nie poszła para z uszu
5
@Benz xD Dziwnym trafem takie komentarze płyną z obozu z Madrytu kiedy to oni są największymi beneficjentami pomyłek kalafiorów z gwizdkami
1
No było męczenie buły czasami okrutne, ale jak się spojrzy na tą statystykę -
Po raz pierwszy od 2005 roku FC Barcelona wygrywa dwa mecze ligowe z rzędu na El Sadar. [@Barca19stats]
- to już inaczej można podejść do tego meczu. Na El Sadar zawsze nam się ciężko gra więc trochę można usprawiedliwić betonowy styl
0
@bartekvisca Najlepsze występy miał grając na skrzydle w sezonie 15/16, ale już takiej motoryki dawno nie ma
2
Ma tam Mendez jakiegoś trenejro w swojej stajni? Zastanawiam się, kogo wciśnie w przypadku zwolnienia Xaviego
24
Labodze aż się głos załamał xD
12
Kanonierzy jazda z Junajtedczykami
1
@Herato Song? znaki
4
Komentarz usunięty
76
Kolejka 1: Athletic Bilbao vs Real Madrid
Sanki Carvahala na zawodniku Bilba w polu karnym Realu – brak karnego, brak reakcji VAR
Kolejka 2: Almeria vs Real Madrid
Przyjęcie ręką Bellinghama przy wyrównującym golu na 1:1 – gol uznany, brak reakcji VAR
Kolejka 3: Celta vs Real Madrid
Prawidłowy gol Celty nieuznany po interwencji VARu – rzekome przeszkadzanie bramkarzowi w interwencji
Kolejka 4:Real Madrid vs Getafe
Spalony Joselu przy golu oraz ręka Rudigera
Lista będzie aktualizowana
1
@lukaszbrk może nie grali zbyt równo, ale za to niedługo
9
@Patryk1986 Przekaz w tym sezonie jest jasny - real ma zdobyć majstra i gwizdki robią wszystko kiedy żeby w tym pomóc
5
@Aragorn33 nie trzeba żadnej foliowej czapeczki, żeby stwierdzić, że białasy są okrutnie faworyzowane w tym sezonie
7
@Artysta9 pasje to masz białego kolegi w 4 literach
48
Już w poniedziałek w hola La liga
Laboga: Bellinhgham jest STRA TO SFE RYCZ NY
Krecidlo: no nie da się ukryć
Orłowski: no tak Real to wymęczył ale nie obyło się bez kontrowersji…
Ćwiąkała: Leszku, nie mamy tyle czasu żeby to omówić, przejdźmy do meczu Cadizu. Czy myślicie, że 0:0 zbliża tą ekipę do pozostania w La Liga?
0
#ligapereza Yś yś
1
Komentarz usunięty
2
Doliczyl golden gola gwizdek z Madrytu