qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Spokojnie. W drugiej wejdzie Dżud i wyjaśni to Getafe
5
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@kulek22 jak Barcelona zagra w finale PK z zespołem innym niż Real to nie. A jak Real zagra w finale PK to owszem, wyremontowane
2
@Peciak Mistrzowski sezon Murinio xD wystarczy pooglądać kompilki na youtube
0
@Faro masz 12 lat?
3
Hahahaha xD
Barcelona miała genialne ostatnie godziny okienka transferowego?
To trzeba coś napisać nowego o sprawie Negreiry xDDD
Ahh te białe pokemony
96
Jakby ktoś mi w czerwcu powiedział, że przyjdzie Gundogan, Martinez, Romeu, Felix i Cancelo i najdroższym transferem z tej piątki będzie Oriol to bym uznał że gość pier**lnięty xD
0
@tbas mamy go! Można iść spac
3
@szkutnik91 czyli przychodzi Japończyk i Włoch
2
@Firestone Może przynajmniej przedrybluje jakiegoś obrońcę w przeciwieństwie to pana z Twojego avka xd
1
@Sulimo Reguilon, memiczny Maguire, elektryczny Lisandro i nijaki Wan-Bisaka xD
0
Felix, Felix, a Cancelo gdzie?
1
@Sulimo Judasz abstrahując od kwestii pozasportowych był mega crackiem. Deco to bardziej Brazol niż Portugalec
3
Jakie jest wasze najbardziej znienawidzone słowo w kontekście kończącego się okienka transferowego? Moje to [AKTUALIZACJA]
1
no to spokój do lipca a potem jedziemy kolejny raz xD
0
@mientusek1407 Na obecną chwilę to ani jeden ani drugi portugalec tutaj nie przyjdzie
1
@Kidd
1) VER
2) VER
3) McLaren
4) VER
5) VER NOR PIA
6) NIE
===================
1) VER
2) LEC
3) HAM
4) ALO
5) GAS
6) HUL
7) BOT
8) TSU
9) ALB
10) NOR
5
11:55
Oficjalki Fatiego brak
Oficjalki Lengleta brak
Oficjalki Cancelo brak
Oficjalki Felixa brak
Sergi Roberto nadal w klubie
0
@VbamboeB nauczyłeś się nowego słowa i powtarzasz jak mantrę. Dla mnie odkleją jest niewymaganie od klubu aspirującego do wygrania rozgrywek wygranej z dwoma ogórami i solidną ale jednak zdecydowanie słabszą drużyną
1
@Deviler tak 4080
0
@Deviler tym się nie martwię bo mam mocarnego kompa, zastanawiam się jak grywalność
0
Pyka już ktoś w Starfielda? Jak wrażenia?
0
@Chucky Za sok pomarańczowy i paczkę orzeszków też będzie 5 dyszek
0
Tarcza antyinflacyjna nie będzie przedłużona na 2024 rok, uuuaa no to będzie jazda bez trzymanki od 1 stycznia. Już teraz ceny w sklepach są tak wysokie, że większość zapomniała, że jakakolwiek tarcza w ogóle istnieje. Na fazę grupową LM będziemy płacić 5 dych za 3 piwa i chipsy
1
@VbamboeB Mamy w grupie debiutanta, Szachtar który gra nie w swoim kraju i Porto które nie ugrało nawet misia a w pomocy gra niechciany przez nas (bo ponoć był za słaby) Nico. Każdy z naszych zawodników byłby titularem w każdym z tych zespołów. Strata punktów z kimś innym niż Porto to kompromitacja
0
Nie wyjście z takiej grupy LM to by była większa kompromitacja niż dwumecze z Liverpoolem, Romą i oklep od Baja Munsien razem wzięte. Wyjście z drugiego miejsca - kompromitacja ale jednak nie tak potężna. Wyjście z pierwszego po remisach, męczeniu buły i walce do ostatniej kolejki fazy grupowej - załosne i ledwie akceptowalne. Remis i 5 zwycięstw to moim zdaniem absolutne minimum jakiego należy wymagać od Xaviego i piłkarzy. Łatwa grupa może okazać się przekleństwem albo błogosławieństwem dla naszego trenejro
3
@DonAndrzejos [AKTUALIZACJA] 18 godzin i 10 minut
2
@Emhyr A to dlatego nie ma jeszcze od nich kasy, bo zamiast polecieć samolotem jechali vanem z Niemiec xD że też ktoś w ogóle wierzy w takie kocopoły