2

Spokojnie. W drugiej wejdzie Dżud i wyjaśni to Getafe

5

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@kulek22 jak Barcelona zagra w finale PK z zespołem innym niż Real to nie. A jak Real zagra w finale PK to owszem, wyremontowane

2

@Peciak Mistrzowski sezon Murinio xD wystarczy pooglądać kompilki na youtube

0

@Faro masz 12 lat?

3

Hahahaha xD
Barcelona miała genialne ostatnie godziny okienka transferowego?
To trzeba coś napisać nowego o sprawie Negreiry xDDD
Ahh te białe pokemony

96

Jakby ktoś mi w czerwcu powiedział, że przyjdzie Gundogan, Martinez, Romeu, Felix i Cancelo i najdroższym transferem z tej piątki będzie Oriol to bym uznał że gość pier**lnięty xD

0

@tbas mamy go! Można iść spac

3

@szkutnik91 czyli przychodzi Japończyk i Włoch

2

@Firestone Może przynajmniej przedrybluje jakiegoś obrońcę w przeciwieństwie to pana z Twojego avka xd

1

@Sulimo Reguilon, memiczny Maguire, elektryczny Lisandro i nijaki Wan-Bisaka xD

0

Felix, Felix, a Cancelo gdzie?

1

@Sulimo Judasz abstrahując od kwestii pozasportowych był mega crackiem. Deco to bardziej Brazol niż Portugalec

3

Jakie jest wasze najbardziej znienawidzone słowo w kontekście kończącego się okienka transferowego? Moje to [AKTUALIZACJA]

1

no to spokój do lipca a potem jedziemy kolejny raz xD

0

@mientusek1407 Na obecną chwilę to ani jeden ani drugi portugalec tutaj nie przyjdzie

1

@Kidd
1) VER
2) VER
3) McLaren
4) VER
5) VER NOR PIA
6) NIE

===================
1) VER
2) LEC
3) HAM
4) ALO
5) GAS
6) HUL
7) BOT
8) TSU
9) ALB
10) NOR

5

11:55
Oficjalki Fatiego brak
Oficjalki Lengleta brak
Oficjalki Cancelo brak
Oficjalki Felixa brak
Sergi Roberto nadal w klubie

0

@VbamboeB nauczyłeś się nowego słowa i powtarzasz jak mantrę. Dla mnie odkleją jest niewymaganie od klubu aspirującego do wygrania rozgrywek wygranej z dwoma ogórami i solidną ale jednak zdecydowanie słabszą drużyną

1

@Deviler tak 4080

0

@Deviler tym się nie martwię bo mam mocarnego kompa, zastanawiam się jak grywalność

0

Pyka już ktoś w Starfielda? Jak wrażenia?

0

@Chucky Za sok pomarańczowy i paczkę orzeszków też będzie 5 dyszek

0

Tarcza antyinflacyjna nie będzie przedłużona na 2024 rok, uuuaa no to będzie jazda bez trzymanki od 1 stycznia. Już teraz ceny w sklepach są tak wysokie, że większość zapomniała, że jakakolwiek tarcza w ogóle istnieje. Na fazę grupową LM będziemy płacić 5 dych za 3 piwa i chipsy

1

@VbamboeB Mamy w grupie debiutanta, Szachtar który gra nie w swoim kraju i Porto które nie ugrało nawet misia a w pomocy gra niechciany przez nas (bo ponoć był za słaby) Nico. Każdy z naszych zawodników byłby titularem w każdym z tych zespołów. Strata punktów z kimś innym niż Porto to kompromitacja

0

Nie wyjście z takiej grupy LM to by była większa kompromitacja niż dwumecze z Liverpoolem, Romą i oklep od Baja Munsien razem wzięte. Wyjście z drugiego miejsca - kompromitacja ale jednak nie tak potężna. Wyjście z pierwszego po remisach, męczeniu buły i walce do ostatniej kolejki fazy grupowej - załosne i ledwie akceptowalne. Remis i 5 zwycięstw to moim zdaniem absolutne minimum jakiego należy wymagać od Xaviego i piłkarzy. Łatwa grupa może okazać się przekleństwem albo błogosławieństwem dla naszego trenejro

3

@DonAndrzejos [AKTUALIZACJA] 18 godzin i 10 minut

2

@Emhyr A to dlatego nie ma jeszcze od nich kasy, bo zamiast polecieć samolotem jechali vanem z Niemiec xD że też ktoś w ogóle wierzy w takie kocopoły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?