1

@truqsi no i? zdziwiony?

0

@Medium Pana Trenera Lucho to ty szanuj

1

Raków z United i Bayernem, sztos

0

Czyli Porto nasze a Napoli mierdy

0

dawac united do nas

0

@MichuZ44 kolejne dwa sezony tego hipokryty…

1

@barcanawieki VOO i Maora tez nie ma

0

100% ale Dinamo nie chciało wejść

0

@kejdzi o północy w sobotę

0

Jakby Laskowski komentował to by Raków awansował. A że wzięli wymuskanego pozera to jest jak jest

16

@Bobo25 dlaczego stare dziady siedzące od 30 lat na emigracji, nawet nie myślące o powrocie do kraju mają decydować o mojej przyszłości?

4

@Bobo25 Przecież napisałem, że jak wrócą i pomieszkają jakiś czas to prawa zostałyby im przywrócone. Bo jak na razie to są takie akcje typu polonia w USA - ludzie co od 30 lat siedzą w Stanach jak pasożyty i głosują na pisiorów utrudniając życie obywatelom, którzy radzą sobie w PL i nie muszą ratować się emigracją zarobkową

49

Ludzie przebywający na długiej emigracji poza krajem powinni nie mieć żadnych praw wyborczych w Polsce. Wyjechałeś - super, to sobie tam żyj i nie decyduj o przyszłości ludzi, którzy radzą sobie w kraju. No chyba, że wrócą na rok czy dwa to wtedy te prawa odzyskają.

3

@partymaker Tak jakby Fatiego wyróżniały na boisku waleczność i zaangażowanie XD

1

@Janas11224 ale przecież wszystkie polskie eksperty od la ligi już wydały wyrok, a sam Kręcidło krzyczał o tym najgłośniej

2

Niech idzie ten Fati, hasta luego. Wiecznie niezadowolony, z miną srającego psa na pustyni, ojcec odwala dziwne akcje, Ansu fizycznie też wygląda na lekkiego pulpeta. Zaróbmy w końcu konkretny hajs na sprzedaży

7

@Barceloniarz0 gra wstępna

1

Z utęsknieniem czekam na 00:00 2 września. Skończy się chyba najbardziej męczące okienko odkąd kibicuje temu klubowi

0

Tylko i wyłącznie sprzedaż za 20 baniek. Przestańmy robić z nas frajerów transferowych

5

@Rewolucja123 Laboga - najgorszy pseudo-dziennikarz w canal+

1

@bari_94 Barca wygra z Realem 9:0

0

Mogliście dać aktualizacje minutę później

0

@cules100pro dżud raczej defensywny nie jest

1

@krzakov xD mówienie, że ktoś inny jest naszym głównym rywalem to zakłamywanie rzeczywistości

10

@GeneralXavi Jak ma nawiązywać do Barcelony to może Buła? Od męczenia buły

4

Dlaczego pod każdym artykułem odnośnie Realu znajdują się ameby "a dlaczego ten artykuł tutaj!!11!! reeeeeeeeee"

Bo to jest nasz głowny rywal na wszystkich frontach, dlatego.

2

Lubię tego Mateo Moretto. Jak Sport czy Mundo wypuszczą jakiegoś paszkwila o transferach to zaraz leci uderzenie dementi niczym Mesje Labul uderzał w gong

8

@tbas a jak dla mnie mimo gola to był jego najgorszy mecz w tym sezonie jak na razie

0

Oreo Romeo dzisiaj niestety bardzo słabo. On się nadaje na autobusy ale przy większym pressingu i bardziej otwartej grze wyraźnie widać jego braki

0

Lewy gliki-taka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?