qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@truqsi no i? zdziwiony?
0
@Medium Pana Trenera Lucho to ty szanuj
1
Raków z United i Bayernem, sztos
0
Czyli Porto nasze a Napoli mierdy
0
dawac united do nas
0
@MichuZ44 kolejne dwa sezony tego hipokryty…
1
@barcanawieki VOO i Maora tez nie ma
0
100% ale Dinamo nie chciało wejść
0
@kejdzi o północy w sobotę
0
Jakby Laskowski komentował to by Raków awansował. A że wzięli wymuskanego pozera to jest jak jest
16
@Bobo25 dlaczego stare dziady siedzące od 30 lat na emigracji, nawet nie myślące o powrocie do kraju mają decydować o mojej przyszłości?
4
@Bobo25 Przecież napisałem, że jak wrócą i pomieszkają jakiś czas to prawa zostałyby im przywrócone. Bo jak na razie to są takie akcje typu polonia w USA - ludzie co od 30 lat siedzą w Stanach jak pasożyty i głosują na pisiorów utrudniając życie obywatelom, którzy radzą sobie w PL i nie muszą ratować się emigracją zarobkową
49
Ludzie przebywający na długiej emigracji poza krajem powinni nie mieć żadnych praw wyborczych w Polsce. Wyjechałeś - super, to sobie tam żyj i nie decyduj o przyszłości ludzi, którzy radzą sobie w kraju. No chyba, że wrócą na rok czy dwa to wtedy te prawa odzyskają.
3
@partymaker Tak jakby Fatiego wyróżniały na boisku waleczność i zaangażowanie XD
1
@Janas11224 ale przecież wszystkie polskie eksperty od la ligi już wydały wyrok, a sam Kręcidło krzyczał o tym najgłośniej
2
Niech idzie ten Fati, hasta luego. Wiecznie niezadowolony, z miną srającego psa na pustyni, ojcec odwala dziwne akcje, Ansu fizycznie też wygląda na lekkiego pulpeta. Zaróbmy w końcu konkretny hajs na sprzedaży
7
@Barceloniarz0 gra wstępna
1
Z utęsknieniem czekam na 00:00 2 września. Skończy się chyba najbardziej męczące okienko odkąd kibicuje temu klubowi
0
Tylko i wyłącznie sprzedaż za 20 baniek. Przestańmy robić z nas frajerów transferowych
5
@Rewolucja123 Laboga - najgorszy pseudo-dziennikarz w canal+
1
@bari_94 Barca wygra z Realem 9:0
0
Mogliście dać aktualizacje minutę później
0
@cules100pro dżud raczej defensywny nie jest
1
@krzakov xD mówienie, że ktoś inny jest naszym głównym rywalem to zakłamywanie rzeczywistości
10
@GeneralXavi Jak ma nawiązywać do Barcelony to może Buła? Od męczenia buły
4
Dlaczego pod każdym artykułem odnośnie Realu znajdują się ameby "a dlaczego ten artykuł tutaj!!11!! reeeeeeeeee"
Bo to jest nasz głowny rywal na wszystkich frontach, dlatego.
2
Lubię tego Mateo Moretto. Jak Sport czy Mundo wypuszczą jakiegoś paszkwila o transferach to zaraz leci uderzenie dementi niczym Mesje Labul uderzał w gong
8
@tbas a jak dla mnie mimo gola to był jego najgorszy mecz w tym sezonie jak na razie
0
Oreo Romeo dzisiaj niestety bardzo słabo. On się nadaje na autobusy ale przy większym pressingu i bardziej otwartej grze wyraźnie widać jego braki
0
Lewy gliki-taka