1

Bądźcie raz poważnym klubem piłkarskim i wypier*olcie w końcu tych konowałów

0

@LioMessi10 psuć smak jagera jakąś wybuchową oranżadą... tylko i wyłącznie sam mocno zmrożony

2

@Hawajczyk a ja kutarate

2

@P33ck szkoda tylko że zaraz któryś wypadnie bo po kontuzji Gaviego ta trójka będzie grała wszystko

0

@Herato żiru 15 znaków

9

Na obecną chwilę wyglądają jakby mieli już do końca sezonu nie przegrać meczu. Tak jak ich nie cierpię tak muszę przyznać, że Bellingham był brakującym trybem tej maszyny a jeśli w następnym sezonie przyjdzie do nich Mbappe to się nam może zrobić liga jednej drużyny jak w Niemczech

0

@bartekvisca 1000 minimum

4

@Rewolucja123 ja tam żadnego uspokajania nie widzę, tylko wskazywanie na piłkę. Ctrl+v info znowu sobie coś ubzdurał

0

@TR3YWAY w przypadku naszych szamanów problem z jakąkolwiek częścią ciała to ruletka

10

@_barti że ty jeszcze bana za to trollowanie nie wyłapałeś

1

@macio_944 W tym rzecz, że nic takiego nie ogłosili. Owszem, napisali, że będzie trailer do nowego GTA tylko, że nigdzie nie napisali, że chodzi o GTA IV. Nie zdziwiłbym się jakby to dotyczyło jakiejś gówno gierki GTA na smartfony xD

3

Najgorsze combo w kibicowaniu? Według mnie: Real+Legia+United+Hamilton

1

@macio_944 ja bym chciał żeby została i dalej prowadziła wiadomości a w nich prawiła peany na temat Tuska a pisowców jechałaby z błotem xD Im wyborcom by się styki popaliły w móżdżkach

0

@kuz co to GNF?

0

@DonCarletto no i co to mi wysłałeś? czytałeś to w ogóle? Każda z tych stron powołuje się na w/w RELEVO

3

@DonCarletto Bo relevo właśnie słynie z puszczania takich fejurów w świat ku uciesze białej części madrytu

15

Ponoć de la fuente już dzwonił żeby się młody streszczał bo będzie go potrzebował w marcu na mecz towarzyski z Trynidadem i Tobago

4

@DonCarletto ale farmazon XDDD

0

@Rewolucja123 kolega Andrzej wcześnie zaczął świętowanie

1

@Esteban_ No i nie trafiłeś jak hojlund do pustaka. La rambla go nie cierpi za przedrzeźnianie Pedriego bez wcześniejszej zaczepki i idiotyczne wpisy na twitterze czy tam instagramie atakujące Barcelonę

0

@xVENUMx słaba taka ruletka w której wszystkie pola są białe. Oczywiście że Real

0

0

Presi prętem po kratach

0

@OldMc84 W La Liga też tak jest - przykład de Burgosa po meczu Realu z Sevillą. W naszych meczach sędziowie popełniają tzw. dobre błędy a za to nie karzą a wręcz przeciwnie.

0

Ja tylko napomknę, że mamy niemal połowę sezonu a Dembele nadal bez kontuzji. Znakomita laurka dla naszych znachorów

3

@LM10GOAT Oby tak było

45

Każdy z nas, jak grał w piłkę, to miał tego jednego irytującego kolegę, który zawsze miał do wszystkich innych pretensje, machał łapami i darł japę, a sam jak dostawał piłkę to nie potrafił jej przyjąć albo kopnąć prosto. Takim kolegą wczoraj w Barcy był Lewandowski

3

@Sulimo nie wiem czy on trolluje czy po prostu ma IQ pantofelka

0

Nie mogło być inaczej
Ciekawe kto został MUP - most unvaluable player? Lewandowski z Raphinią łeb w łeb w tej kategorii

2

No Lewy totalna degregolada, ale pamiętajmy że w styczniu przychodzi Roque który przyklei Polaka do ławki. Ja się pytam co z Raphinia bo to co ten typ gra to się do ligi brazylijskiej nawet nie nadaje - tam potrafią dryblować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?