qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr sezonu ligi konferencji oczywiście
7
Laporta powiedział, że Barcelona ma lepszy skład od Realu - 218 komentarzy
Anczelotti oskarżony o oszustwo podatkowe - 13 komentarzy
Just fioletowa things
5
Owszem, osiągniemy coś historycznego składem z Ferranem, Alonso, Garcia i Romeu - kasztanometr wywali poza skale jak jeszcze nigdy wcześniej
2
@PolskiBarcelonista10 Powinna pójść w kamasze i strzelać do Ukraińców, co poniektórych by to satysfakcjonowało patrząc na onuckie komentarze
13
To ten sam co kiedyś miał ból dupy, że piłkarze Barcelony przebrali się na halloween? Że też te smrody się utrzymały w La Liga…
1
Pepula na torze
0
@Kozinho. Ale beka hehehe boki zrywać
7
@Gaz Beast mode odpalony. Za rok odejdzie do Getafe
2
@DLFCB Jesteś kierowcą zawodowym i nie znasz przepisów? Nie świadczy to o tobie dobrze
0
@DLFCB Dowal się do ludzi którzy wpadli na pomysł, żeby zamiast asfaltu położyć kostkę na ścieżce rowerowej. Ja nie pozdrawiam tirowców wyprzedzających się na 3 pasach na autostradzie w żółwim tempie, bo żaden tempomatu na moment nie wyłączy
1
@Ptasior szkoda, że w 2023 wróciło „brudne powietrze” i znowu wyprzedza się ciężko nawet na takich torach jak Silverstone
0
Kto pamięta?
5
I takich gości nam potrzeba w Barcelonie. Takich, którzy odrzucają oferty innych topowych klubów bo chcą grać tylko i wyłącznie w Katalonii - można z góry zakładać, że poziom poświęcenia Vitora dla klubu będzie ogromny. To się nazywa lojalność a nie jak kebab z Galaty który pójdzie tam, gdzie więcej zapłacą jego staremu
0
Oby to był strzał w 10 i guler by skoczył madryciakom jak stąd do Ankary
9
A Balde? Wyleczy się na presezon?
2
@michaleu Już całuje herb xD chorągiewa
0
Bartomeu ty burwo coś ty zrobił z tym klubem
0
@bartas97 i dobrze, jak ten balon pierdolnie będzie weselej xD
0
Madrycioki* a nie madryczoki Piotrze
1
@Kidd
1) VER
2) LEV
3) HAM
4) ALO
5) OCO
6) HUL
7) BOT
8) TSU
9) ALB
10) NOR
1
@Kidd
1) VER
2) VER
3) RBR
4) VER
5) VER LEC HAM
6) TAK
2
Ah shit, here we go again
1
@barteq Bo każdy dobrze wie, jakie mamy problemy z pensjami i FFP. Więc nas golą jak im wygodnie
0
@LaLigaPD 3 kasztanów a nie prawych obrońców
1
Tym się różni obecny zarząd od poprzedniego, że poprzedni wyłożyłby ile tylko Guler by sobie zażyczył - i kasy za transfer i pensji i naobiecywał regularnej gry. A potem dopiero kminili by jak go tu zarejestrować i kosztem kogo miałby występować na boisku. Obecny zarząd z jednej strony pokierował się rozsądkiem i zostawał przy swoim - żeby Turek dołączył dopiero za rok, no i za kwotę klauzuli odstępnego. Z drugiej po jakiego grzyba Laporta papla na prawo i lewo o operacji transferowej w Turcji to zrozumieć nie mogę.
Śliski typ z tego młodego Turka skoro tak długo decydował gdzie ostatecznie wyląduje - świadczy to o tym, że ma w pompce przywiązanie do jakiegoś konkretnego klubu. Oczywiście będzie opowiadał jak on to bardzo od dziecka kibicował śmietanie ale to nic nie warte PR-owe pierdzenie. Czas pokaże czy wybrał mądrze i sportowo się obroni
7
Życzę mu zBojanowanej kariery
3
Dawno nie widziałem tak debilnego rankingu
1
@bart_azz Czyli idealnie się nada do Barcelony
2
Mówicie, że Guler sobie nie pogra przy pomocy Realu:
- Modrić i Kroos ostatni sezon i będą schodzić ze sceny a po Modriciu już widać, że często nie dojeżdża
- Camavinga przeniesiony na LO (chociaż w mojej opinii sprawdza się to przeciwko skrzydłowym bez dryblingu jak Raphinia a z mocniejszym rywalem nie wypali)
- Czułameni - placek z 80 baniek jak na razie, może grzać ławę
- Valverde - silny koń ale duże wahania formy, zresztą nie zdziwię się jak Perez go sprzeda
- Ceballos - xD
Więc jeśli Guler nie będzie od reszty odstawał to może z buta wskoczyć do once
0
@Emhyr to mówił Quebo