qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Banał Sportowy znowu pomylił się co do ważnego newsa? Stare, znałem
2
@bartas97 Doctor Dre Pizde
1
@Kidd
1) VER
2) VER
3) RBR
4) ALO
5) VER PER ALO
6) TAK
0
@Jojek Tylko Bell
1
@Kengo Ciekaw jestem definicji terminu "milioner" według tej infografiki. W Polsce milionerów jest co niemiara, jeżeli przyjmiemy, że aby być w tym gronie wystarczy mieć majątek przekraczający milion złotych. Wystarczy mieć dom niedaleko miasta wojewódzkiego i jego wartość w większości przypadków przekroczy tą magiczną barierę. Zresztą, milion złotych w obecnych czasach to wcale nie jest jakaś kosmiczna suma
0
@michaelson8 wejdź sobie na holidaycars.com i tam poszukaj z jakiegoś herza albo avisa
2
Zawsze jak słyszę hymn LE to mam przed oczami tańczącego Lewego XD
0
Cygan zamuruje w drugiej połowie i pograne
0
Komentarz usunięty
31
Całkiem sympatycznie
8
Jak można być cule i cyganowi kibicować po tym jak wyglądały Klasyki z jego udziałem to nigdy nie zrozumiem
1
@MesQueUnClub_87 jak na PC to trzymaj się z dala od Jedi bo optymalizacja tego gówna nie istnieje
23
Ale wysryw madryckiego paszkwila o tytule "dlaczego nas nienawidzą" na fioletowej, syndrom oblężonej twierdzy mocno się udziela madryciokom, poniżej wszelkiej krytyki te kocopoły
0
A por la Segunda ALE ALE ALE
A por la Segunda ALE ALE ALE
7
@culer_5306751 Nie żegnaliśmy go tylko robiliśmy przerwę
4
Gdyby nie problemy finansowe to oboje powinni zostać jeszcze na jeden sezon.
Pomoc bez Busiego to już nie będzie to samo
1
@urbie999 Nie ma to większego znaczenia przed ostatnią kolejką
1
@Tomo1989 Ruskich to powinni badać przed każdym truniejem po kilka razy na obecność dopingu to po pierwsze
A po drugie sami sobie wybrali takiego wodza i niech spier*alają grać w turniejach matuszki rassiji
1
O, to ten balon o nazwie "triplete Realu" pompopowany przez madrycioków we wrześniu
3
Lester spada z ligi
14
Ewidentnie kontuzja stawu skokowego, oby bez uszkodzenia więzadeł
0
Niedługo mam imprezę firmową w Madrycie i będę miał trochę czasu na zwiedzanie. W związku z tym dwa pytania:
1. Co warto tam zobaczyć z takich mniej oczywistych atrakcji?
2. Czy bez problemu mogę chodzić po mieście w koszulce Barcelony? Nie wybieram się na Bernabeu (podobno remontują kible), mogę się zakręcić w jego okolicach oraz na Kibeles (znowu te kible, co oni z nimi w tym Madrycie?), ale jak mam mieć problemy z madryciokami z pianą na pysku to sobie odpuszczę
4
Potężny Krysztianu nie potrafił nawet zdobyć pucharu wielbłąda? Co się stało z tym mentalem…
1
@RomanHoffer przecież to gówno nigdy się nie skończy i będzie pierdyliard części
0
U Hamiltona nawala łącznik pomiędzy kierownicą a pedałami
2
Mozna przełączać na F1 bez wyrzutów
0
Czemu nie gra dżud?
1
@Kidd
1. VER
2. LEC
3. HAM
4. ALO
5. OCO
6. HUL
7. ZHO
8. TSU
9. ALB
10. NOR
1
@Kidd Ehhh dwa weekendy wyścigowe siedziałem w gułagu na niewinność i tyle punktów uciekło, że szkoda gadać ;(
No ale lecimy dalej
1) VER
2) VER
3) RBR
4) VER
5) VER PER LEC
6) NIE
0
Brawo Redaktorze Doniec, prętem po madryckich kratach