2

Marcinak zaczyna babole

0

Pepula tylko bez eksperymentów dzisiaj jak ja cię proszę

2

Won do Segunda i mordy w kubeł

0

Dzisiaj nie będzie ducha Juanito na Etihad, jedyny duch na jaki Real może liczyć to bąk z dupy Haalanda

1

@AmigoBlancos Ahh ten pamiętny półfinał z Juventusem z 2015 i Casillas wyrzucający piłkę z autu

3

@GeneralXavi Czemu Lewy płacze w tle

3

Jeszcze się okienko nie rozpoczęło a już mamy bardzo mocnego kandydata na najgłupszą plotę transferową. Redaktorów MD ewidentnie jeszcze trzyma po fecie skoro wyskoczyli z tym Kimiśiem

0

Rany boskie, ta okładka Marki

4

@Toretto xD
Jak dział IT jest w Twojej firmie ogarnięty, to co byś nie zrobił i tak zostawi ślad

21

@Tomo1989 Hahaha ale to jest kawał pieprzonego hipokryty

RBR nie dominuje nad resztą stawki tak, jak robił to Mercedes od początku ery hybrydowej do 2022 roku, a ich samochody w 2014 lub 2020 to już w ogóle były takie rakiety, że ich kierowcy kończyli wyścigi minutę szybciej niż auto kolejnego zespołu. No i wtedy mu dominacja nie przeszkadzała ani trochę a teraz łazi po mediach i non stop płacze. Niech Luisek w pierwszej kolejności poradzi sobie z zespołowym kolegą bo idzie mu to niezbyt dobrze a potem niech skupia się na innych

Ha tfu na niego, gardzę typem

0

GOAL to piłkarski pudelek, nie ma się co ekscytować

3

Marciniak sędzią City - Real. Oby to dźwignął i nie dał się pyskującemu kleszczowi

18

To jeszcze do pełni szczęścia:

- Real dostaje w trąbe od City
- Pep zdobywa tryplet
- Bayern przegrywa misia z BVB na finiszu

9

Lewy ma szansę na Pichichi bez goli z karnych, nie pamiętam kiedy i czy w ogóle coś takiego miało kiedyś miejsce

0

@Kapitan hawk niestety m0deracja nie lubi tej przyśpiewki i ściągnie ten komentarz

0

Araujo fajny akcencik we fryzurze, jak Martinez na MŚ

1

@DonMatteo901 dobrze daje w mordę z partyzanta

5

@Kessie rozwalcujemy ich 1:0

0

@AmigoBlancos Wasze ziomale z Getafe go załatwili

0

@Albatros bez znaczenia. Tacy kopacze nie mieli prawa trafić do klubu FC Barcelona

0

Xavi udowodnił, że nie ma większego pojęcia o transferach sprowadzając placków których nigdy w Barcelonie być nie powinno (Alonso, Bellerin, Raphinia, Traore, Torre, Kessie) więc brać tego Rubena jak raporty wobec niego są pozytywne. A Creus niech buduje z tego co obecnie ma

0

@FC_BARCA_Fan będe kibicował ale nie będę czerpał z tego radości

0

Jutro po raz pierwszy w życiu będę kibicował Realowi. Niech to siermiężne Getafe spada do Segunda i nigdy już nie wraca

2

@Uukasz_93 Ledwo go macnął po twarzy i wielka afera

9

Josue
Hosue
Dżosue
Żosue
Dżoszułe
Dżoszuła
Żozułe

8

Uwaga podaje drużynę sezonu: Kurtuła, Carvajal, Militao, Rudiger, Camavinga, Kroos, Modrić, Valverde (specjalne wyróżnienie za waleczność), Rodrygo, Benzema, Winicjusz

8

@Marcelinho99 Skończy z narracją, że pudło Dembele decydowało o awansie... Decydowało obsranie naszych graczy na Anfield bo jakby mieli odrobić i 7:0 to by to zrobili

1

@okiemtypera_lucaxx95 I oby tak dalej, życzę sukcesów, awansów i czerpania radości z pracy

1

@okiemtypera_lucaxx95 Szanuję za wytrwałość w zawodzie, bo te zarobki są absurdalnie niskie zważając na to ile jest warta branża kolejarska. Sam pracuję jako project manager w dużej korpo produkującej części kolejowe więc pewien ogląd mam

5

@Kondziubarca oby to była prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?