qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Marcinak zaczyna babole
0
Pepula tylko bez eksperymentów dzisiaj jak ja cię proszę
2
Won do Segunda i mordy w kubeł
0
Dzisiaj nie będzie ducha Juanito na Etihad, jedyny duch na jaki Real może liczyć to bąk z dupy Haalanda
1
@AmigoBlancos Ahh ten pamiętny półfinał z Juventusem z 2015 i Casillas wyrzucający piłkę z autu
3
@GeneralXavi Czemu Lewy płacze w tle
3
Jeszcze się okienko nie rozpoczęło a już mamy bardzo mocnego kandydata na najgłupszą plotę transferową. Redaktorów MD ewidentnie jeszcze trzyma po fecie skoro wyskoczyli z tym Kimiśiem
0
Rany boskie, ta okładka Marki
4
@Toretto xD
Jak dział IT jest w Twojej firmie ogarnięty, to co byś nie zrobił i tak zostawi ślad
21
@Tomo1989 Hahaha ale to jest kawał pieprzonego hipokryty
RBR nie dominuje nad resztą stawki tak, jak robił to Mercedes od początku ery hybrydowej do 2022 roku, a ich samochody w 2014 lub 2020 to już w ogóle były takie rakiety, że ich kierowcy kończyli wyścigi minutę szybciej niż auto kolejnego zespołu. No i wtedy mu dominacja nie przeszkadzała ani trochę a teraz łazi po mediach i non stop płacze. Niech Luisek w pierwszej kolejności poradzi sobie z zespołowym kolegą bo idzie mu to niezbyt dobrze a potem niech skupia się na innych
Ha tfu na niego, gardzę typem
0
GOAL to piłkarski pudelek, nie ma się co ekscytować
3
Marciniak sędzią City - Real. Oby to dźwignął i nie dał się pyskującemu kleszczowi
18
To jeszcze do pełni szczęścia:
- Real dostaje w trąbe od City
- Pep zdobywa tryplet
- Bayern przegrywa misia z BVB na finiszu
9
Lewy ma szansę na Pichichi bez goli z karnych, nie pamiętam kiedy i czy w ogóle coś takiego miało kiedyś miejsce
0
@Kapitan hawk niestety m0deracja nie lubi tej przyśpiewki i ściągnie ten komentarz
0
Araujo fajny akcencik we fryzurze, jak Martinez na MŚ
1
@DonMatteo901 dobrze daje w mordę z partyzanta
5
@Kessie rozwalcujemy ich 1:0
0
@AmigoBlancos Wasze ziomale z Getafe go załatwili
0
@Albatros bez znaczenia. Tacy kopacze nie mieli prawa trafić do klubu FC Barcelona
0
Xavi udowodnił, że nie ma większego pojęcia o transferach sprowadzając placków których nigdy w Barcelonie być nie powinno (Alonso, Bellerin, Raphinia, Traore, Torre, Kessie) więc brać tego Rubena jak raporty wobec niego są pozytywne. A Creus niech buduje z tego co obecnie ma
0
@FC_BARCA_Fan będe kibicował ale nie będę czerpał z tego radości
0
Jutro po raz pierwszy w życiu będę kibicował Realowi. Niech to siermiężne Getafe spada do Segunda i nigdy już nie wraca
2
@Uukasz_93 Ledwo go macnął po twarzy i wielka afera
9
Josue
Hosue
Dżosue
Żosue
Dżoszułe
Dżoszuła
Żozułe
8
Uwaga podaje drużynę sezonu: Kurtuła, Carvajal, Militao, Rudiger, Camavinga, Kroos, Modrić, Valverde (specjalne wyróżnienie za waleczność), Rodrygo, Benzema, Winicjusz
8
@Marcelinho99 Skończy z narracją, że pudło Dembele decydowało o awansie... Decydowało obsranie naszych graczy na Anfield bo jakby mieli odrobić i 7:0 to by to zrobili
1
@okiemtypera_lucaxx95 I oby tak dalej, życzę sukcesów, awansów i czerpania radości z pracy
1
@okiemtypera_lucaxx95 Szanuję za wytrwałość w zawodzie, bo te zarobki są absurdalnie niskie zważając na to ile jest warta branża kolejarska. Sam pracuję jako project manager w dużej korpo produkującej części kolejowe więc pewien ogląd mam
5
@Kondziubarca oby to była prawda