qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy ogarnij się
0
@Humberd życzę zabawy cała noc po zwycięstwie Barcy
5
No, bo już myślałem, że dzisiaj nie wypłynie nic nowego na Barcelonę
0
@macio_944 Vinicius TOP
22
Wypuszczenie takiego wysrywu o sędziach w dzień meczu, którego owi sędziowie poprowadzą może się wydawać skandaliczne, obrzydliwe i niegodne. Ale należy pamiętać, że stoi za tym Real Madryt i takie zachowania jak na nich to po prostu norma
7
@Hasszz jesteś cyganem?
1
Uwaga, bo się zgodzą
41
Rozjedź dla nas madrycioków Lucho
1
@betonito Dla dobrego trenera to byłby wielki upadek, a dla przeciętnego normalny
41
No i koniec sztamy i superligi
Ch wam w tworze madrylorze
0
@Przemek2323 Tuesday the king plays
1
@kuz Translator sie popsuł
6
Madryckie srajtaśmy klasycznie przed Klasykiem próbóją z próbują zdestabilizować Barcelone wyciąganiem na okładkę gębę i słowa skorumpowanego Rumuna z UEFA
9
@Donnie_Darko jakim cudem ten pastuch kasemiro nie dostał czerwa w tym meczu to tylko sędzia wie
7
@P33ck muzyka dla moich uszu
3
@KrychaFCB Za to La Liga Bonita stwierdził, że Barcelona generalnie zagrała słabo z Elche
Straszny z niego klaun się zrobił
8
@Chucky na Real Sociedad 21 maja
0
@Emhyr mnie to Pedri interesuje czy ty na klasyk zdążysz
5
To jest absurdalne, że z 5 klasyków w tym sezonie tylko w jednym z nich mieliśmy zdrową całą jedenastkę - finał SPH i oczywiście pewna wygrana i zdeklarowanie Realu
1
@Encore XD
Dziwną masz definicje słowa „kapitalny”
0
Komentarz usunięty
7
@PIETREKs to jest tak śmieszne jak totalnie nie masz pojęcia o F1 xD
6
Obstawiałem że francuskie ogury się zderzą dopiero gdzieś w połowie sezonu, a tu szybko poszło xd
7
@culer_5306751 a co miał się ucieszyć jak miał 10s przewagi?
3
Max i Lewis się rozbiją i Fernando wygrywa
Tak będzie
1
Flashbacki z Abu Dhabi 2021
2
@FCKubanczyk89 wpychał się tam gdzie nie powinien i wylądował w żwirze
1
Nie rozumem dlaczego tak długo zwlekali z czerwona flaga, od razu było widać że Albon uszkodził barierę
0
@culer_5306751 no cóż xD
0
jak na 8vs 11 nie ma tragedii