0

Ansu Floppi. ……

3

Fati - Lewy - Ferran

Ale to będzie dzisiaj hulali XD
EMP (Ekipa Mocnego Pier*olnoęcia)

6

Paweł Brożek tym razem lekko poza pierwszą piętnastką

0

Koleżka cwaniaczka cebajosa wysrał jakiś pseudo News? Szok i niedowierzanie

9

Idę o zakład że ten pastuch cebajos popłakał do swojego fumfla pismaka i ten wyprodukował taki obrzydliwy i kłamliwy news. Paskudne madryckie kreatury

0

Niezle roszczeniowa rodzinka Fatich
Adios dziecioku, nie trzeba nam tu takich

2

@neymar77 głupi czy pierdolnięty?

32

"Prośba, aby Komisja Rozgrywkowa (odpowiedzialna za sankcje dla zawodników) nie składała się w całości z sędziów z Madrytu." - no to są jaja, w Madrycie oburzeni jak to Barcelona śmiała PROSIĆ o coś takiego xD Kabaret

1

Bardzo przyjemnie się ogląda King's League. Pique potrafi rozkręcać biznesy

0

38

Gumny: - Trener Santos powiedział mi, że zatrzymam Kuchte i Juraska jak wysłucham jego wskazówek
- i jakie to były wskazówki?
- no właśnie nie skończyłem słuchać bo odszedłem

3

O wiele bardziej wkurzyła mnie informacja o kontuzji Christensena i FdJ niż ten wpierdziel repry

2

Jakim cudem Kiwiora chcieli w Arsenalu to pojąć nie mogę

1

Zaraz się okaże, że Araujo i FdJ się nie wyleczą na rewanż w CdR a na reprze jeszcze ktoś z titularów wyleci i wyjdziemy na Real Barcą B

1

@escarabajo Kitajec z Oliveirense jest tak stary, że gdyby był powołany to zagrałby przeciwko Maradonie na mundialu 1986

46

Potężny ból dupy prostego chłopaka z Dębicy o ciszę medialną Santosa xD

0

@KrwawiaceoczyVEB Seksowny gnojek

75

Aguero: „płaczcie madridistas, wypier*alać” - pochwały i artykuł

Użytkownik fcbarca.com: „płaczcie madridistas, wypier*alać” - twoje konto zostało zawieszone

5

Gavi ciemiężyciel całego madridismo XD

4

Dudek zgrywa wielkiego madridistę a jego Madryt pamięta najbardziej jak wpuścił 4 sztuki w słynnym Alcorconazo

1

I jeszcze cofnięto skandaliczną karę dla Alonso i Hiszpan znowu jest na podium, piękny poniedziałek

20

Anczelotti to jest taki beton xD trzeci raz ta sama jedenastka na Barcę i drugi raz ograny wejściem Kessiego z drugiej linii którego nikt nie krył xD

Mam przeczucie graniczące z pewnością, że gdyby Real w tych swoich sezonach gdzie wygrywali LM trafił chodź raz na Barcelonę to by miał o jeden puchar mniej

Taka jest prawda futbolu a madryciaki dupa cicho

0

Spieprzyliście nam dzień wagarowicza

0

Zmiany w 90 minucie hehe

1

@klopx wyglada jakby dostał przykaz od Xaviego żeby dośrodkowywać kiedy tylko może. Winiłbym taktykę bardziej niż samego zawodnika

0

@Ksavix no ale powiedz kolego dlaczego Lewy według ciebie słaby mecz, jakieś argumenty proszę

4

@Ksavix tak, Lewy fajny meczyk. Dobry strzał, pomaga w rozegraniu i mądrze się utrzymuje przy piłce

5

Przepraszac teraz Pana Roberto gamonie

0

Mogl się Lewy zwijać jak Rudiger w meczu z Atletico, może by złapał czerwo Militao

0

@damianfcb105 nieprawda, bo Real wtedy nie miał celnego strzału na bramkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?