qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ansu Floppi. ……
3
Fati - Lewy - Ferran
Ale to będzie dzisiaj hulali XD
EMP (Ekipa Mocnego Pier*olnoęcia)
6
Paweł Brożek tym razem lekko poza pierwszą piętnastką
0
Koleżka cwaniaczka cebajosa wysrał jakiś pseudo News? Szok i niedowierzanie
9
Idę o zakład że ten pastuch cebajos popłakał do swojego fumfla pismaka i ten wyprodukował taki obrzydliwy i kłamliwy news. Paskudne madryckie kreatury
0
Niezle roszczeniowa rodzinka Fatich
Adios dziecioku, nie trzeba nam tu takich
2
@neymar77 głupi czy pierdolnięty?
32
"Prośba, aby Komisja Rozgrywkowa (odpowiedzialna za sankcje dla zawodników) nie składała się w całości z sędziów z Madrytu." - no to są jaja, w Madrycie oburzeni jak to Barcelona śmiała PROSIĆ o coś takiego xD Kabaret
1
Bardzo przyjemnie się ogląda King's League. Pique potrafi rozkręcać biznesy
0
@tbas
38
Gumny: - Trener Santos powiedział mi, że zatrzymam Kuchte i Juraska jak wysłucham jego wskazówek
- i jakie to były wskazówki?
- no właśnie nie skończyłem słuchać bo odszedłem
3
O wiele bardziej wkurzyła mnie informacja o kontuzji Christensena i FdJ niż ten wpierdziel repry
2
Jakim cudem Kiwiora chcieli w Arsenalu to pojąć nie mogę
1
Zaraz się okaże, że Araujo i FdJ się nie wyleczą na rewanż w CdR a na reprze jeszcze ktoś z titularów wyleci i wyjdziemy na Real Barcą B
1
@escarabajo Kitajec z Oliveirense jest tak stary, że gdyby był powołany to zagrałby przeciwko Maradonie na mundialu 1986
46
Potężny ból dupy prostego chłopaka z Dębicy o ciszę medialną Santosa xD
0
@KrwawiaceoczyVEB Seksowny gnojek
75
Aguero: „płaczcie madridistas, wypier*alać” - pochwały i artykuł
Użytkownik fcbarca.com: „płaczcie madridistas, wypier*alać” - twoje konto zostało zawieszone
5
Gavi ciemiężyciel całego madridismo XD
4
Dudek zgrywa wielkiego madridistę a jego Madryt pamięta najbardziej jak wpuścił 4 sztuki w słynnym Alcorconazo
1
I jeszcze cofnięto skandaliczną karę dla Alonso i Hiszpan znowu jest na podium, piękny poniedziałek
20
Anczelotti to jest taki beton xD trzeci raz ta sama jedenastka na Barcę i drugi raz ograny wejściem Kessiego z drugiej linii którego nikt nie krył xD
Mam przeczucie graniczące z pewnością, że gdyby Real w tych swoich sezonach gdzie wygrywali LM trafił chodź raz na Barcelonę to by miał o jeden puchar mniej
Taka jest prawda futbolu a madryciaki dupa cicho
0
Spieprzyliście nam dzień wagarowicza
0
Zmiany w 90 minucie hehe
1
@klopx wyglada jakby dostał przykaz od Xaviego żeby dośrodkowywać kiedy tylko może. Winiłbym taktykę bardziej niż samego zawodnika
0
@Ksavix no ale powiedz kolego dlaczego Lewy według ciebie słaby mecz, jakieś argumenty proszę
4
@Ksavix tak, Lewy fajny meczyk. Dobry strzał, pomaga w rozegraniu i mądrze się utrzymuje przy piłce
5
Przepraszac teraz Pana Roberto gamonie
0
Mogl się Lewy zwijać jak Rudiger w meczu z Atletico, może by złapał czerwo Militao
0
@damianfcb105 nieprawda, bo Real wtedy nie miał celnego strzału na bramkę