21

VAR niczego nie "zabrał" tylko sprawił, że Real przestał strzelać nieprawidłowe bramki

13

Karny jest jak sędzia gwiźnie.

4

@Kidd Grande machina Ferrari oddało 3 punkciki za kierowców na podium xD

12

@Tomo1989 mam beczkę z tej narracji. Jak Mercedes miał rakietę przez 8 sezonów (bo dziwnym trafem zaczęli rozwijać silnik hybrydowy dużo wcześniej niż inny zupełnie jakby widzieli o tym wcześniej) to była dobra dominacja, zachwyty nad Hamiltonem i inżynierami tej stajni. A jak Mercedes kompletnie przestrzelił z koncepcja zero sidepods (chociaż silnik nadal mają mocarny) i nie mają podjazdu do RBR to jest ta zła dominacja

0

Kiedy wracają Bombel, Pedri i Lewy?

4

Grande Negreira, Gracias!

0

@AmigoBlancos Negreira pozdrawia ;*

0

Kloc Kessie ma lepszą technikę niż skrzydłowy Raphinia

0

@pt9 opony mu się poddają, może nie dać rady

0

Alonso co Ty robisz

0

@Coutinho007 Gavi jak najbardziej, tylko niech z trybun zejdzie

2

3 punkciory Barcelony i ciekawy wyścig zakończony podium kierowców z 3 różnych zespołów (oczywiście bez mersesesa). Tego wszystkim życzę

1

@Deviler a kto umarł ten nie żyje

2

Ooo jak szanuje odnośnik do pioseneczki Super Maxa xD

3

Na Sky mówią, że Ferrari postanowiło oszczędzić opony i nie wyjechać na drugie kółko bo policzyli, że i tak nie zdobędą PP xD nowy szef ale cyrk ten sam

0

Pięknie RBR, jazda z sedesami

0

@mekston jak zwykle sandbagowali, że też im się chce tak kręcić

1

@esem91 chwile siedziałeś w tej jaskini co nie? XD

0

@Xpert77 Na początku może być wysoko, ale hegemoni w przeciągu sezonu dojadą

0

@WiernyKibic111 i piździ niemożebnie 330 dni w roku

1

@Kidd 1) VER
2) VER
3) RBR
4) VER
5) VER PER ALO
6) 1

1

Próbował gamoń z gwizdkiem ugrać remis Realowi ale się nie udało!

1

Kolejny beznadziejny mecz Rafini, pierwszy do sprzedania latem

0

@LS da się i oby się dało jeszcze 45 minut

0

@LS ale wiesz że jest jeszcze 2 połowa?

1

Kibice Realu mają rację, że rywal Barcelony zawsze rozkłada przed nią nogi

1

Chowaj szybko tą żółtą bo pomyśli ze to krakers i będzie chciał wszamać

2

Wypłać mu płaskiego Busi

16

On swoim profilem kompletnie do Realu nie pasuje, za to do Barcelony jak najbardziej. No ale to tylko marzenie bo nie stać żeby go kupić i żeby mu zapłacić

2

@patrix211 No i co w tym dziwnego? Każą płacić 55zł za gównianą jak na obecne czasy jakość i jeszcze dosrywają reklamy. Podłapią inni i też wywalą ceny w kosmos i żeby oglądać wszystkie mecze Barcelony będziesz musiał płacić 200zł za miesiąc. Bardzo dobrze, że ludzie się buntują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?