qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
VAR niczego nie "zabrał" tylko sprawił, że Real przestał strzelać nieprawidłowe bramki
13
Karny jest jak sędzia gwiźnie.
4
@Kidd Grande machina Ferrari oddało 3 punkciki za kierowców na podium xD
12
@Tomo1989 mam beczkę z tej narracji. Jak Mercedes miał rakietę przez 8 sezonów (bo dziwnym trafem zaczęli rozwijać silnik hybrydowy dużo wcześniej niż inny zupełnie jakby widzieli o tym wcześniej) to była dobra dominacja, zachwyty nad Hamiltonem i inżynierami tej stajni. A jak Mercedes kompletnie przestrzelił z koncepcja zero sidepods (chociaż silnik nadal mają mocarny) i nie mają podjazdu do RBR to jest ta zła dominacja
0
Kiedy wracają Bombel, Pedri i Lewy?
4
Grande Negreira, Gracias!
0
@AmigoBlancos Negreira pozdrawia ;*
0
Kloc Kessie ma lepszą technikę niż skrzydłowy Raphinia
0
@pt9 opony mu się poddają, może nie dać rady
0
Alonso co Ty robisz
0
@Coutinho007 Gavi jak najbardziej, tylko niech z trybun zejdzie
2
3 punkciory Barcelony i ciekawy wyścig zakończony podium kierowców z 3 różnych zespołów (oczywiście bez mersesesa). Tego wszystkim życzę
1
@Deviler a kto umarł ten nie żyje
2
Ooo jak szanuje odnośnik do pioseneczki Super Maxa xD
3
Na Sky mówią, że Ferrari postanowiło oszczędzić opony i nie wyjechać na drugie kółko bo policzyli, że i tak nie zdobędą PP xD nowy szef ale cyrk ten sam
0
Pięknie RBR, jazda z sedesami
0
@mekston jak zwykle sandbagowali, że też im się chce tak kręcić
1
@esem91 chwile siedziałeś w tej jaskini co nie? XD
0
@Xpert77 Na początku może być wysoko, ale hegemoni w przeciągu sezonu dojadą
0
@WiernyKibic111 i piździ niemożebnie 330 dni w roku
1
@Kidd 1) VER
2) VER
3) RBR
4) VER
5) VER PER ALO
6) 1
1
Próbował gamoń z gwizdkiem ugrać remis Realowi ale się nie udało!
1
Kolejny beznadziejny mecz Rafini, pierwszy do sprzedania latem
0
@LS da się i oby się dało jeszcze 45 minut
0
@LS ale wiesz że jest jeszcze 2 połowa?
1
Kibice Realu mają rację, że rywal Barcelony zawsze rozkłada przed nią nogi
1
Chowaj szybko tą żółtą bo pomyśli ze to krakers i będzie chciał wszamać
2
Wypłać mu płaskiego Busi
16
On swoim profilem kompletnie do Realu nie pasuje, za to do Barcelony jak najbardziej. No ale to tylko marzenie bo nie stać żeby go kupić i żeby mu zapłacić
2
@patrix211 No i co w tym dziwnego? Każą płacić 55zł za gównianą jak na obecne czasy jakość i jeszcze dosrywają reklamy. Podłapią inni i też wywalą ceny w kosmos i żeby oglądać wszystkie mecze Barcelony będziesz musiał płacić 200zł za miesiąc. Bardzo dobrze, że ludzie się buntują