1

@Kidd to mnie też wpisz

0

@Kidd W fantasy F1?

3

Dzisiaj Ferran będzie bohaterem Barcelony i da więcej niż titular Raphinia

0

@NeKenI dlaczego Tede urwom jest?

1

@SteuerFreiMoney Przecież to filmik z Nurburgring Nordschleife a nie z samego toru przystosowanego pod F1... F1 po Nordschleife nigdy nie pojedzie, tam by trzeba było asfalt na całej długości toru wymienić i pozbyć się słynnych wyboji na dwóch "karuzelach". Z resztą, tam jest wąsko jak w Monako - nie ma to sensu przy obecnych rozmiarach bolidu

1

Celem na jutrzejszy mecz powinno być zagranie na 0 z tyłu kosztem ataku. Jesteśmy w stanie to zrobić z optymalnym składem w obronie oraz resztą zawodników wspomagających nasze tyły. 0:0 biorę w ciemno, każdy inny remis również. Nawet porażka jedną bramką nie będzie tragedią biorąc pod uwagę, że rewanż zagramy u siebie najprawdopodobniej z Pedrim i Dembele

0

@Klejnot_Nilu No i co z tego że pobił 2 rekordy? xD nagroda jest za poprzedni rok a nie za całą karierę. Od samego początku było wiadomo, że mundial będzie decydujący w kwestii tych wyróżnień

0

@bady48 Uwaga zgaduję: Mateusz Borek

0

@Marcelinho99 Przecież napisałem, że obwiniam go za nietrafione transfery

1

Tak na chłodno to nie winiłbym tak mocno Xaviego za ten mecz. Rotacje były potrzebne i każdy tutaj uważał podobnie przed meczem. A taktyka tysiąca i jednej wrzutki też nie była głupia i przy odrobinę dokładniejszych dograniach wcisnęlibyśmy piłkę do siatki - kilka razy brakło dosłownie kilku centymetrów. Real nie raz tak przepychał trudne mecze i niektórzy klaskali uszami jaki to oni mają mocny mental i wolę odwrócenia losów spotkania.

Za to winiłbym Xaviego za naszą "głębię" składu. Wypada Pedri i Dembele i mamy ogromny problem ze stwarzaniem sytuacji. Lewandowski nie ma zmiennika i gra wszystko, nieważne w jakiej formie się znajduje. Ferran cośtam próbuje, ale niebardzo wychodzi. Fati po kontuzji to pół piłkarza a dodatkowo z takim ego to skończy jak Bojan. Raphinia to jest dramat w kilku aktach, Barcelona to zdecydowanie dla niego za wysokie progi. Tello i Cuenca - mimo, że mieli tylko jeden zwód to czasami przeciwnik się na to nabierał i potrafili zrobić akcję przynoszącą korzyść. A ten nic, dryblingu zero, dośrodkowania- jedno na 10 mu wyjdzie, nawet szybkościowo nie wygląda zbyt dobrze. Kessiego przemilczę.

Dociułać jakoś tego majstra bo nadal jesteśmy w dobrym położeniu, a w lecie pozbyć się hamulcowych i spróbować ściągnąć sprawdzonych piłkarzy, a nie wynalazki z potencjalnego spadkowicza EPL.

0

Spoko, zaraz wprowadzimy drugiego napastnika żeby wspomóc Lewego

A nie, czekaj

0

Podajemy mierdzie tlen

1

Za tą podwójnie spartoloną kontrę z United też bym go dzisiaj przyspawał do ławy

11

Idealne wyniki na dziś:
-Chelsea w cymbał
-United w cymbał (Gazpaczo w płacz)
-Bayern w cymbał i Union zrównuje się z BVB
-Freiburg wygrywa z Bayerem i zrównuje się z Bayernem
- i truskawka na torcie: Barca ogrywa Almerię i ucieka Realowi (nieważne jak, ważne, że bez kontuzji)

0

@Compadre bo Real nie wygrywa

2

@BulaKG to właśnie jest Adagio for Strings

6

Sędzia z manity

0

Oh no!!

Anyway..

7

@FcBarcelonaFanMSN Winicjusz za Fernandeza

0

@sonek biedaczysko

1

Też mieliście wrażenie, że po golu Freda kiedy realizator pokazał reakcję i minę Xaviego to mówiła ona "cały misterny plan w pis du? To oznacza, że chciał doturlać do 0:1 do końca - to działa na Girony i Cadizy ale nie na United

5

Ciekawe czy Lewy zalicza właśnie zjazd do bazy o nazwie emerytura czy jeszcze się odbuduje

0

@lucca87 a w pozostałych 20 grał równo czyli gówno. Typ się kompletnie nie nadaje do Barcelony

4

Swoją drogą niezłą ekipę buractwa i cwaniactwa sobie United montuje - Bruno, Kasemiro, Antony zakręcony i teraz jeszcze szczyl Gazpaczo co ledwo mamy cycka przestał ssać a już mu się wydaje, że wielka gwiazda

1

@MesQueUnClub96 Jak zwykle. Sprzedać tego pozoranta dopóki ktoś go jeszcze chce

3

@Kessie Jeszcze tam sędzia powinien stać w kolekcje za niepodyktowanie karne z Interem czy Bayernem

2

Ten cały Gazpaczo co wyglada jak lewicowa aktywistka się trochę szacunku do rywala i pokory nauczy bo zagrał kilka niezłych meczów i mu się wydaje, że niewiadomo jaka gwiazda. Pedri go zjada i wysrywa dupom

2

Lewandowski złapał chorobę późnego Suareza w Barcelonie

2

Komentatorzy z viaplay na kilometr zalatują mierdą

0

@Mvk1337 srabaret. Nie trzeba było pociągać Balde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?