qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd to mnie też wpisz
0
@Kidd W fantasy F1?
3
Dzisiaj Ferran będzie bohaterem Barcelony i da więcej niż titular Raphinia
0
@NeKenI dlaczego Tede urwom jest?
1
@SteuerFreiMoney Przecież to filmik z Nurburgring Nordschleife a nie z samego toru przystosowanego pod F1... F1 po Nordschleife nigdy nie pojedzie, tam by trzeba było asfalt na całej długości toru wymienić i pozbyć się słynnych wyboji na dwóch "karuzelach". Z resztą, tam jest wąsko jak w Monako - nie ma to sensu przy obecnych rozmiarach bolidu
1
Celem na jutrzejszy mecz powinno być zagranie na 0 z tyłu kosztem ataku. Jesteśmy w stanie to zrobić z optymalnym składem w obronie oraz resztą zawodników wspomagających nasze tyły. 0:0 biorę w ciemno, każdy inny remis również. Nawet porażka jedną bramką nie będzie tragedią biorąc pod uwagę, że rewanż zagramy u siebie najprawdopodobniej z Pedrim i Dembele
0
@Klejnot_Nilu No i co z tego że pobił 2 rekordy? xD nagroda jest za poprzedni rok a nie za całą karierę. Od samego początku było wiadomo, że mundial będzie decydujący w kwestii tych wyróżnień
0
@bady48 Uwaga zgaduję: Mateusz Borek
0
@Marcelinho99 Przecież napisałem, że obwiniam go za nietrafione transfery
1
Tak na chłodno to nie winiłbym tak mocno Xaviego za ten mecz. Rotacje były potrzebne i każdy tutaj uważał podobnie przed meczem. A taktyka tysiąca i jednej wrzutki też nie była głupia i przy odrobinę dokładniejszych dograniach wcisnęlibyśmy piłkę do siatki - kilka razy brakło dosłownie kilku centymetrów. Real nie raz tak przepychał trudne mecze i niektórzy klaskali uszami jaki to oni mają mocny mental i wolę odwrócenia losów spotkania.
Za to winiłbym Xaviego za naszą "głębię" składu. Wypada Pedri i Dembele i mamy ogromny problem ze stwarzaniem sytuacji. Lewandowski nie ma zmiennika i gra wszystko, nieważne w jakiej formie się znajduje. Ferran cośtam próbuje, ale niebardzo wychodzi. Fati po kontuzji to pół piłkarza a dodatkowo z takim ego to skończy jak Bojan. Raphinia to jest dramat w kilku aktach, Barcelona to zdecydowanie dla niego za wysokie progi. Tello i Cuenca - mimo, że mieli tylko jeden zwód to czasami przeciwnik się na to nabierał i potrafili zrobić akcję przynoszącą korzyść. A ten nic, dryblingu zero, dośrodkowania- jedno na 10 mu wyjdzie, nawet szybkościowo nie wygląda zbyt dobrze. Kessiego przemilczę.
Dociułać jakoś tego majstra bo nadal jesteśmy w dobrym położeniu, a w lecie pozbyć się hamulcowych i spróbować ściągnąć sprawdzonych piłkarzy, a nie wynalazki z potencjalnego spadkowicza EPL.
0
Spoko, zaraz wprowadzimy drugiego napastnika żeby wspomóc Lewego
A nie, czekaj
0
Podajemy mierdzie tlen
1
Za tą podwójnie spartoloną kontrę z United też bym go dzisiaj przyspawał do ławy
11
Idealne wyniki na dziś:
-Chelsea w cymbał
-United w cymbał (Gazpaczo w płacz)
-Bayern w cymbał i Union zrównuje się z BVB
-Freiburg wygrywa z Bayerem i zrównuje się z Bayernem
- i truskawka na torcie: Barca ogrywa Almerię i ucieka Realowi (nieważne jak, ważne, że bez kontuzji)
0
@Compadre bo Real nie wygrywa
2
@BulaKG to właśnie jest Adagio for Strings
6
Sędzia z manity
0
Oh no!!
Anyway..
7
@FcBarcelonaFanMSN Winicjusz za Fernandeza
0
@sonek biedaczysko
1
Też mieliście wrażenie, że po golu Freda kiedy realizator pokazał reakcję i minę Xaviego to mówiła ona "cały misterny plan w pis du? To oznacza, że chciał doturlać do 0:1 do końca - to działa na Girony i Cadizy ale nie na United
5
Ciekawe czy Lewy zalicza właśnie zjazd do bazy o nazwie emerytura czy jeszcze się odbuduje
0
@lucca87 a w pozostałych 20 grał równo czyli gówno. Typ się kompletnie nie nadaje do Barcelony
4
Swoją drogą niezłą ekipę buractwa i cwaniactwa sobie United montuje - Bruno, Kasemiro, Antony zakręcony i teraz jeszcze szczyl Gazpaczo co ledwo mamy cycka przestał ssać a już mu się wydaje, że wielka gwiazda
1
@MesQueUnClub96 Jak zwykle. Sprzedać tego pozoranta dopóki ktoś go jeszcze chce
3
@Kessie Jeszcze tam sędzia powinien stać w kolekcje za niepodyktowanie karne z Interem czy Bayernem
2
Ten cały Gazpaczo co wyglada jak lewicowa aktywistka się trochę szacunku do rywala i pokory nauczy bo zagrał kilka niezłych meczów i mu się wydaje, że niewiadomo jaka gwiazda. Pedri go zjada i wysrywa dupom
2
Lewandowski złapał chorobę późnego Suareza w Barcelonie
2
Komentatorzy z viaplay na kilometr zalatują mierdą
0
@Mvk1337 srabaret. Nie trzeba było pociągać Balde