11

Grubas zostanie bo zrobił 1/8 na mundialu
Potem eliminacje euro w grupie z kasztanami z której wyszła by nawet Legia 2, potem Euro 2024, odpadnięcie w paskudnym stylu i wielkie zdziwienie dlaczego tak się stało xD

Tak będzie.

0

@derlysy1979 Wtedy tam był faul, ale ślepy sędzia oczywiście nie widział

3

@gaucho104 SIUUUUUUUUUUUU

o kurde jednak nie...

37

Baryłka ropy 28.01.2022 - 89 USD, kurs PLN do USD - 4,10, w przeliczeniu na złotówki cena baryłki: 364,90zł, cena litra ON na stacji: 5,60


Baryłka ropy 28.11.2022 - 81,16 USD, kurs PLN do USD - 4,51, w przeliczeniu na złotówki cena baryłki: 366,03zł, cena litra ON na stacji: 7,80

Smacznej kawusi

18

Micha się cieszy jak ogląda się grę Pedriego

0

Co z odwołaniem w sprawie Lewego?

4

Ale szmatę wpuścił xD oj czibo

0

Krychowiak zwrotność taboru z węglem

2

Chociaż bym chciał to nie mogę kibicować drużynie w której gra Winicjusz żunior

34

Gdzie Real nie może tam RFEF pomoże

1

@Joe_Pesci przeciez był

16

Są pajace mniejsze, pajace średnie, pajace duże i jest Cristiano Ronaldo

Ja nie rozumiem, jak można jeszcze tego bufona bronić po tym co powiedział. Nie może być na okładach ze względu na poziom sportowy, to w inny sposób próbuje się tam znaleźć. Ha tfu

11

Ale piękna okładka Marki ♥️

0

Co te Alpiny zrobiły..

0

@Dillu tak tak xD

0

Hmm jeszcze kiedyś oficjalna strona Barcy na Facebooku wrzucała życzenia dla Polaków z okazji 11 listopada, ciekawe, czy napiszą coś w tym roku

8

@89kamil 89kamil

0

@paweldunajecfcb ale kałdun

5

@koksik2700 „Lewisa Hamiltona” - nie, dzięki

3

David Lopez starał się wybić trochę małpiego rozumu z głowy Winicjusza, ale chyba się jednak nie udało :/

10

W Madrycie bardziej w szoku, że nie uznali im gola i dali czerwo ich zawodnikowi (obie decyzje oczywiście słuszne) niż, że stracili punkty z kandydatem do spadku

0

@qbuteq @AmigoBlancos jeszcze tylko 2 :D

17

@AmigoBlancos luz, wystarczą 3 remisy

9

Uwielbiam ból dupy madryciaków w niedzielę o poranku

11

Gdzie mi tu z tą okładką Asa, śniadanie jem..

1

Szukam ludzi takich jak ja oszukanych przez Raphinie

Mówił, ze potrafi kopnąć w piłkę a jednak nie potrafi kopnąć w piłkę

Kontakt priv

5

Baja to zawsze jest nasz ciemiężyciel ale 1 punkt w dwumeczu z kasztanami z Interu to jest wstyd i kompromitacja

Olać tą śmieszną LE i całe siły na ligę

52

Zmieniajmy trenerów co rok i dziwmy się dlaczego nie ma pucharów

0

@Limit_l3ss 2/10 bo odpisałem

0

@bartas97 z rzędu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?