qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Grubas zostanie bo zrobił 1/8 na mundialu
Potem eliminacje euro w grupie z kasztanami z której wyszła by nawet Legia 2, potem Euro 2024, odpadnięcie w paskudnym stylu i wielkie zdziwienie dlaczego tak się stało xD
Tak będzie.
0
@derlysy1979 Wtedy tam był faul, ale ślepy sędzia oczywiście nie widział
3
@gaucho104 SIUUUUUUUUUUUU
o kurde jednak nie...
37
Baryłka ropy 28.01.2022 - 89 USD, kurs PLN do USD - 4,10, w przeliczeniu na złotówki cena baryłki: 364,90zł, cena litra ON na stacji: 5,60
Baryłka ropy 28.11.2022 - 81,16 USD, kurs PLN do USD - 4,51, w przeliczeniu na złotówki cena baryłki: 366,03zł, cena litra ON na stacji: 7,80
Smacznej kawusi
18
Micha się cieszy jak ogląda się grę Pedriego
0
Co z odwołaniem w sprawie Lewego?
4
Ale szmatę wpuścił xD oj czibo
0
Krychowiak zwrotność taboru z węglem
2
Chociaż bym chciał to nie mogę kibicować drużynie w której gra Winicjusz żunior
34
Gdzie Real nie może tam RFEF pomoże
1
@Joe_Pesci przeciez był
16
Są pajace mniejsze, pajace średnie, pajace duże i jest Cristiano Ronaldo
Ja nie rozumiem, jak można jeszcze tego bufona bronić po tym co powiedział. Nie może być na okładach ze względu na poziom sportowy, to w inny sposób próbuje się tam znaleźć. Ha tfu
11
Ale piękna okładka Marki ♥️
0
Co te Alpiny zrobiły..
0
@Dillu tak tak xD
0
Hmm jeszcze kiedyś oficjalna strona Barcy na Facebooku wrzucała życzenia dla Polaków z okazji 11 listopada, ciekawe, czy napiszą coś w tym roku
8
@89kamil 89kamil
0
@paweldunajecfcb ale kałdun
5
@koksik2700 „Lewisa Hamiltona” - nie, dzięki
3
David Lopez starał się wybić trochę małpiego rozumu z głowy Winicjusza, ale chyba się jednak nie udało :/
10
W Madrycie bardziej w szoku, że nie uznali im gola i dali czerwo ich zawodnikowi (obie decyzje oczywiście słuszne) niż, że stracili punkty z kandydatem do spadku
0
@qbuteq @AmigoBlancos jeszcze tylko 2 :D
17
@AmigoBlancos luz, wystarczą 3 remisy
9
Uwielbiam ból dupy madryciaków w niedzielę o poranku
11
Gdzie mi tu z tą okładką Asa, śniadanie jem..
1
Szukam ludzi takich jak ja oszukanych przez Raphinie
Mówił, ze potrafi kopnąć w piłkę a jednak nie potrafi kopnąć w piłkę
Kontakt priv
5
Baja to zawsze jest nasz ciemiężyciel ale 1 punkt w dwumeczu z kasztanami z Interu to jest wstyd i kompromitacja
Olać tą śmieszną LE i całe siły na ligę
52
Zmieniajmy trenerów co rok i dziwmy się dlaczego nie ma pucharów
0
@Limit_l3ss 2/10 bo odpisałem
0
@bartas97 z rzędu