0

@FCB24 no właśnie xD @Emhyr coś ta twoja teoria niezbyt trafiona

0

@Kessie za podkładanie tej "muzyki" do filmików powinien być łagr

0

@czółkovsky Nawet Kurtuła nie pomoże jak Real ma regularne problemy w obronie

4

Ale żałoba w Eleven xD

5

Coś nie pykło w LE panie Krysztianu, może spróbuj w lidze konferencji?

0

Parker, Tuchel, zaraz Rodgers i pewnie Stevie G, sypie się ta premier league oj sypie

2

@taris jeszcze ta patetyczna muzyka xD

6

@DonMatteo901 a co ma do tego PiS? XD

4

@Cule1234 szybko poszło, już 2/20, kto następny? Obstawiam, że Stevie G

2

Hamilton co za tragedia xDD

1

Grandę Ferrari!!

0

@mekston właśnie nawet na pewno

1

@Kgorecki2500 Powinno być typowy cykl życia smartfona z Androidem to 2-3 lata. Iphony bez większych problemów będą śmigać jak złoto przez te 5 lat

1

Ale mnie dupa boli ze po takiej kaszanie wyciągnęli na 2:1

4

Gol dupą po rykoszecie w 90 minucie loading

0

Szarl to bierze dzisiaj

1

@FC1899Barca źródło: Szurski Instytut danych z dupy

0

@CrazyHorseLakota nie czaje? dziara się goi nawet 2 miesiące więc tak jak napisałem wcześniej zostaw to w spokoju gościu

0

@CrazyHorseLakota Typie zostaw to w spokoju

0

@kulek22 Ekstra, moje 2 punkty za jazdę 57km/h na 50-ce ale w miejscu gdzie już są 2 pasy zostaną ze mną na dłużej

1

@PaPo nice try moderacjo

6

@Mario96w szczęścia dla Ciebie i Twojego chlopaka

0

6 minut doliczone w meczu Realu a Benzema strzela w 110? Co tam się wydarzyło?

0

@trolownik skoro dopiero włączyłeś i oglądasz bez tablicy wyników to zdradzę ci ze jest 2:0 dla Barcelony

0

@Survier juz wygrywamy mordo

15

Fani Hamiltona w jaskiniach niczym kibice Realu po 0:4

5

Ale zezłomował Hamiltona hahaha

0

Jedziemy na Spa

2

@MesQueUnClub96 nie będą bo Ocon startuje z końca gridu

1

1:43.6 Max jest genialny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?