qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 no właśnie xD @Emhyr coś ta twoja teoria niezbyt trafiona
0
@Kessie za podkładanie tej "muzyki" do filmików powinien być łagr
0
@czółkovsky Nawet Kurtuła nie pomoże jak Real ma regularne problemy w obronie
4
Ale żałoba w Eleven xD
5
Coś nie pykło w LE panie Krysztianu, może spróbuj w lidze konferencji?
0
Parker, Tuchel, zaraz Rodgers i pewnie Stevie G, sypie się ta premier league oj sypie
2
@taris jeszcze ta patetyczna muzyka xD
6
@DonMatteo901 a co ma do tego PiS? XD
4
@Cule1234 szybko poszło, już 2/20, kto następny? Obstawiam, że Stevie G
2
Hamilton co za tragedia xDD
1
Grandę Ferrari!!
0
@mekston właśnie nawet na pewno
1
@Kgorecki2500 Powinno być typowy cykl życia smartfona z Androidem to 2-3 lata. Iphony bez większych problemów będą śmigać jak złoto przez te 5 lat
1
Ale mnie dupa boli ze po takiej kaszanie wyciągnęli na 2:1
4
Gol dupą po rykoszecie w 90 minucie loading
0
Szarl to bierze dzisiaj
1
@FC1899Barca źródło: Szurski Instytut danych z dupy
0
@CrazyHorseLakota nie czaje? dziara się goi nawet 2 miesiące więc tak jak napisałem wcześniej zostaw to w spokoju gościu
0
@CrazyHorseLakota Typie zostaw to w spokoju
0
@kulek22 Ekstra, moje 2 punkty za jazdę 57km/h na 50-ce ale w miejscu gdzie już są 2 pasy zostaną ze mną na dłużej
1
@PaPo nice try moderacjo
6
@Mario96w szczęścia dla Ciebie i Twojego chlopaka
0
6 minut doliczone w meczu Realu a Benzema strzela w 110? Co tam się wydarzyło?
0
@trolownik skoro dopiero włączyłeś i oglądasz bez tablicy wyników to zdradzę ci ze jest 2:0 dla Barcelony
0
@Survier juz wygrywamy mordo
15
Fani Hamiltona w jaskiniach niczym kibice Realu po 0:4
5
Ale zezłomował Hamiltona hahaha
0
Jedziemy na Spa
2
@MesQueUnClub96 nie będą bo Ocon startuje z końca gridu
1
1:43.6 Max jest genialny