qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Poleciał na grubo, Leclerc w szoku xD
5
@Kengo źródło: Instytut Danych Z Dupy
0
@Survier tanie knajpy zbankrutują, drogie i prestiżowe wręcz przeciwnie
0
@bula1980 Nie. Real przez lata udowadniał, że jak grać to, autostrada do finału i bierzemy uszaty kubek
0
No co? Lipsk jest niemiecki? Jest. Bayern jest niemiecki? Jest. Tak samo ciężko będzie dla obu najlepszych drużyn z Hiszpanii
27
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16613790533RytZAIt4JbzAae729X1O8,wat.jpg?author=Kriten33&auth=37aca537c990b61d66cd32d08ed0e5f7
W końcu de Jong pokazał, że ma jaja
0
Idz w cholerę barceloński bieberze
1
@bartekvisca
@Bobo25 to powinieneś wziąć udział
5
Viaplay traktować uporządkowanym ruchem ładunków elektrycznych
0
Ma ktoś filmik jak Lewandowski gasi piłę i dostaje brawa od kibiców sociedad?
25
W środę zamknijmy Bernardo w kiblu na Camp Nou i nie wypuszczajmy do następnego meczu ligowego
1
@LS przecież on dzisiaj jest najlepszy na boisku
3
Koeman out!! A nie czekaj
0
@tomek8756 Włosi doznali by zawalu jakby zobaczyli tą abominację xD
22
@AmigoBlancos „Z tobą, mój drogi Case, nie dało się nie pocić... w jakiejkolwiek sytuacji. Bo nie pozwalałeś na relaks nawet w saunie” ciekawie się bawią w tym Madrycie
75
Największą tajemnicą wszechświata jest to jakim cudem Kasemiro przez 8 sezonów w Realu dostał tylko DWIE (!!!!) czerwone kartki
10
Sprzedajmy Memphisa i Aube a potem Lewy i Ferran doznają kontuzji i Pedri będzie grał na fałszywej dziewiątce… Musi zostać albo Auba albo Memphis
0
@Survier bujną wyobraźnię masz
0
@Cvzx No właśnie w tym rzecz, że moim obecnym szajsungu S20 padł dotyk, a jak zobaczyłem, że za naprawa przekroczy faktyczną wartość tego telefonu to postanowiłem, że po prostu kupię nowy telefon, żeby starczył na 3-4 lata. Więc nie bardzo mogę czekać xD
0
Iphone 13 Pro - czy warto i dlaczego
0
@Kapitan hawk ja go wezme, zepsuła mi się zmywarka i potrzebuję kogoś do mycia garów
1
Junajted 4:0 na dziure?!?! Co tam się stało xD Mental nie pomogł?
7
Pal wroty bulbasku
7
Kolego tam z trąbką, przestań w to dmuchać na tym sektorze ja cie proszę
1
Ale fart bo postawiłem na 1 dnf-a xD
0
Jaki ten tor jest beznadziejny... Monako bez ścian
1
@TheMugShot xD źle napisałes hamilton
0
@El dominatore a co upadł?
0
@FC1899Barca islam dżebali
2
Brak kary za divebomb Russela to skandal