1

@mekston Poleciał na grubo, Leclerc w szoku xD

5

@Kengo źródło: Instytut Danych Z Dupy

0

@Survier tanie knajpy zbankrutują, drogie i prestiżowe wręcz przeciwnie

0

@bula1980 Nie. Real przez lata udowadniał, że jak grać to, autostrada do finału i bierzemy uszaty kubek

0

No co? Lipsk jest niemiecki? Jest. Bayern jest niemiecki? Jest. Tak samo ciężko będzie dla obu najlepszych drużyn z Hiszpanii

0

Idz w cholerę barceloński bieberze

1

@bartekvisca



@Bobo25 to powinieneś wziąć udział

5

Viaplay traktować uporządkowanym ruchem ładunków elektrycznych

0

Ma ktoś filmik jak Lewandowski gasi piłę i dostaje brawa od kibiców sociedad?

25

W środę zamknijmy Bernardo w kiblu na Camp Nou i nie wypuszczajmy do następnego meczu ligowego

1

@LS przecież on dzisiaj jest najlepszy na boisku

3

Koeman out!! A nie czekaj

0

@tomek8756 Włosi doznali by zawalu jakby zobaczyli tą abominację xD

22

@AmigoBlancos „Z tobą, mój drogi Case, nie dało się nie pocić... w jakiejkolwiek sytuacji. Bo nie pozwalałeś na relaks nawet w saunie” ciekawie się bawią w tym Madrycie

75

Największą tajemnicą wszechświata jest to jakim cudem Kasemiro przez 8 sezonów w Realu dostał tylko DWIE (!!!!) czerwone kartki

10

Sprzedajmy Memphisa i Aube a potem Lewy i Ferran doznają kontuzji i Pedri będzie grał na fałszywej dziewiątce… Musi zostać albo Auba albo Memphis

0

@Survier bujną wyobraźnię masz

0

@Cvzx No właśnie w tym rzecz, że moim obecnym szajsungu S20 padł dotyk, a jak zobaczyłem, że za naprawa przekroczy faktyczną wartość tego telefonu to postanowiłem, że po prostu kupię nowy telefon, żeby starczył na 3-4 lata. Więc nie bardzo mogę czekać xD

0

Iphone 13 Pro - czy warto i dlaczego

0

@Kapitan hawk ja go wezme, zepsuła mi się zmywarka i potrzebuję kogoś do mycia garów

1

Junajted 4:0 na dziure?!?! Co tam się stało xD Mental nie pomogł?

7

Pal wroty bulbasku

7

Kolego tam z trąbką, przestań w to dmuchać na tym sektorze ja cie proszę

1

Ale fart bo postawiłem na 1 dnf-a xD

0

Jaki ten tor jest beznadziejny... Monako bez ścian

1

@TheMugShot xD źle napisałes hamilton

0

@El dominatore a co upadł?

0

@FC1899Barca islam dżebali

2

Brak kary za divebomb Russela to skandal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?