qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roxi Wypadku na skuterze śnieżnym bym nie obstawiał w jego przypadku... Ogromna strata dla motorsportu
1
@Foton po to żeby nie mieć kaca
0
@Rewolucja123 przecież hijo de puta i cabron to zwykłe wyzwiska bez podtekstu rasistowskiego którymi kibice obrzucają wszystkich piłkarzy nie tylko murzynów
0
dwa czerwa chyba pokazał, bezpośrednią i za drugą żółtą
0
Lahoz to debil odcinek 2137
2
Dembele to jest gość - pomógł Messiemu podnieść puchar świata i skrócił wakacje by wrócić do Barcelony i być gotowy zagrać z Espanyolem
22
@xVENUMx nie będzie bo Orlen obniży złodziejskie marże na paliwo a pisiory odtrąbią sukces
0
@GeraltzKatalonii strzelił już takiego gola PSG w lidze mistrzów
8
@jacob345 niech zgadnę, masz na imię Mariusz i mieszkasz w Brighton
6
@Emhyr Ale by karczycho siadło
15
@jeonek Pedri
Debilny limit 15 znaków
2
Nawet oglądając powtórkę nóż mi się otwiera w kieszeni widząc jak spartaczył to Lautaro
1
Ale Lautaro to powinien z buta wracać do Argentyny za to co spartolił na tym turnieju
0
@norbi77 Leo nie kończy kariery reprezentacyjnej
1
Na dopełnienie Lautaro nie strzeli karnego i Argentyna przegra
0
Dembele prawidłowy cule
1
Nawet nie czytam bo i tak go nie pozyskamy
3
Wcale się nie cieszę na wybór Szymka na finał, bardzo niekonsekwentny i nierówny sędzia, oby nie przeszkodził Argentynie swoimi niejasnymi decyzjami
3
@LS Nom. Zwłaszcza, że rok temu było -20
80
@TR3YWAY By podglądać Bernadetkę
80
@TR3YWAY kup mu lornetke
8
Komentarz usunięty
4
@tomek8756 nie.
1
Antoś pokręć się jak gówno w przeręblu, to pomoże
1
@Encore poza dwoma przebłyskami słabiutki sezon żeby nie powiedzieć beznadziejny
16
@Zoker Zobaczyli, że spadają im zasięgi przez kocopoły Ksysia to robią damage control w postaci krytyki Smokowskiego. To jest nadal pod publiczkę
0
Bernardo to piłkarz skrojony pod Barcelonę, niech Laporta rozbije bank i go bierze w lecie
2
Zalewski co za beznadziejna zmiana
0
Jeszcze 87 minut i mamy to!
1
Fajnie, że Argentyna wygrała ale ten Lautaro… Niech się chłop w końcu ogarnie, bo z Holandią lub potem Brazylią może mieć po 1 szansie na gola i musi ją wykorzystać. Żeby nie było drugiego Higuaina 2014