0

@Roxi Wypadku na skuterze śnieżnym bym nie obstawiał w jego przypadku... Ogromna strata dla motorsportu

1

@Foton po to żeby nie mieć kaca

0

@Rewolucja123 przecież hijo de puta i cabron to zwykłe wyzwiska bez podtekstu rasistowskiego którymi kibice obrzucają wszystkich piłkarzy nie tylko murzynów

0

dwa czerwa chyba pokazał, bezpośrednią i za drugą żółtą

0

Lahoz to debil odcinek 2137

2

Dembele to jest gość - pomógł Messiemu podnieść puchar świata i skrócił wakacje by wrócić do Barcelony i być gotowy zagrać z Espanyolem

22

@xVENUMx nie będzie bo Orlen obniży złodziejskie marże na paliwo a pisiory odtrąbią sukces

0

@GeraltzKatalonii strzelił już takiego gola PSG w lidze mistrzów


8

@jacob345 niech zgadnę, masz na imię Mariusz i mieszkasz w Brighton

6

@Emhyr Ale by karczycho siadło

15

@jeonek Pedri
Debilny limit 15 znaków

2

Nawet oglądając powtórkę nóż mi się otwiera w kieszeni widząc jak spartaczył to Lautaro

1

Ale Lautaro to powinien z buta wracać do Argentyny za to co spartolił na tym turnieju

0

@norbi77 Leo nie kończy kariery reprezentacyjnej

1

Na dopełnienie Lautaro nie strzeli karnego i Argentyna przegra

0

Dembele prawidłowy cule

1

Nawet nie czytam bo i tak go nie pozyskamy

3

Wcale się nie cieszę na wybór Szymka na finał, bardzo niekonsekwentny i nierówny sędzia, oby nie przeszkodził Argentynie swoimi niejasnymi decyzjami

3

@LS Nom. Zwłaszcza, że rok temu było -20

80

@TR3YWAY By podglądać Bernadetkę

80

@TR3YWAY kup mu lornetke

8

Komentarz usunięty

4

@tomek8756 nie.

1

Antoś pokręć się jak gówno w przeręblu, to pomoże

1

@Encore poza dwoma przebłyskami słabiutki sezon żeby nie powiedzieć beznadziejny

16

@Zoker Zobaczyli, że spadają im zasięgi przez kocopoły Ksysia to robią damage control w postaci krytyki Smokowskiego. To jest nadal pod publiczkę

0

Bernardo to piłkarz skrojony pod Barcelonę, niech Laporta rozbije bank i go bierze w lecie

2

Zalewski co za beznadziejna zmiana

0

Jeszcze 87 minut i mamy to!

1

Fajnie, że Argentyna wygrała ale ten Lautaro… Niech się chłop w końcu ogarnie, bo z Holandią lub potem Brazylią może mieć po 1 szansie na gola i musi ją wykorzystać. Żeby nie było drugiego Higuaina 2014

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?