qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lewy potrafi strzelić gola z niczego a Real z kapelusza oraz dupy
1
@AmigoBlancos ehh zazdroszczę im tego Fede
1
Ale, że nudlogłowy Rafinia będzie taką karykaturą piłkarską to się chyba nikt nie spodziewał
0
można wyłączyć.
elo
0
Klasycznie robo
0
Nikogo oczywiście przy benzemie ehh
1
@MesQueUnClub96 nie da się słuchać tych wystrojonych kogucików
2
@JohnDeere mam wrażenie słuchając tych ich kocopołów, że dzisiejszy mecz to Real Madryt vs Real Madryt
6
Odpalam Eleven a tam Real Madrid TV
0
@pioz123 dzisiaj w Klasyku 0:0
3
Dzisiaj Lewy ładuje gola i wykonuje taniec z tik toka przed zdziwoną mordą Winicjusza
0
Rafinia o 5 za wysoko
0
A srać na tą LM, wygrać Ligę i czekać aż potężny Hochland zaora Madryciaków
1
Ale w następnym sezonie to już na pewno wygramy LM
1
Dlatego ważne było wylosowanie kasztanów, to nie - grupa śmierci, wysiłek na marne i odbije się to teraz w lidze
0
Obama każda piłkę wypluwa przed siebie, tu musi być jeszcze kilka goli z tak niepewnym bramkarzem
1
Dalej będziesz opóźniał grę panie Obama?
1
Ewidentnie dostali polecenie walić z dystansu
0
Rafinia dryblować nie umie, strzelać nie umie i dośrodkowywać tez nie umie. Crack
8
Max Verstappen to złote dziecko F1. Rok temu w gorszym bolidzie pokonał Hamiltona, teraz miał najlepszy bolid i zdominował ten sezon. Absolutny geniusz, super Max!
8
Szkoda, lubiłem oglądać jak wyciąga piłkę z siatki z grymasem na twarzy
1
26 x 4 i 8 punktów za sprint czyli 112, a ma przewagi 111 xDD Co to FIA odwala to głowa mała
1
Wstawać, zaraz jedziemy na Suzuce
6
@IrekPOL xD (15 znaków)
0
@tbas to zobacz ile ropa podrożała przez tydzień. Plus dolar za 5zl, jak ropa znowu osiągnie poziom z początków wojny to będzie lekko dwucyfrówka na pylonach
9
@bartekvisca zlotowka jest gowno warta
0
@bartekvisca OPEC+ zmniejsza wydobycie o 2mln baryłek oraz wystarczy spojrzeć na kurs USD żeby wyciągnąć odpowiednie wnioski
0
Radze zatankować ile się da póki jeszcze pb95 poniżej 7zł
0
Baja się podłoży Interowi i cyk Liga Europy
Ale my uwielbiamy sobie kompilować życie
2
Co się stało z Rafinią z presezonu?