1

Szanowni eksperci, prośba o opinię na temat generatora pary, warto? Nie warto?

2

0

@La Pulgaa i dobrze, niech będzie dogrywka i ich fizycznie przeorają

0

3,25 na czerwo w derbach Madrytu, ale to wejdzie jak w masło

3

@Bobo25 "Madryt nienawidzi Realu" - tego transparentu? Ja też nienawidzę Realu ale rasistą mnie to od razu nie czyni

43

Jezuuu.... Przecież w tym całym zamieszaniu wokół Winicjusza w ogóle nie chodzi o rasizm... Chodzi o jego symulki, pyskówki, symulki, cwaniactwo, symulki, prowokacje, symulki i jeszcze symulki. Kolor skóry nie ma tutaj nic do rzeczy

0

Jak zagrał Lewandowski?

4

"Zawsze celem jest wygrana" - odważna teza jak na typa którego ukochaną taktyką jest 1-9-1

0

@masq a kto ma za niego wejść geniuszu? Lewy, Torres czy Memphis?

11

Parejo xDDD

Przecież ten gość ma słabe strony takie jak Busquets tylko jeszcze bardziej widoczne i mocne strony też takie jak Busquets tylko o poziom niżej. Poza tym ma 34 lata...

9

Days since Real Madrid signed a white player: 1357

Uuuu

0

Co ta czelsi… Ich FFP nie obowiązuje czy jak

3

@damiano996 spoko, do kompromitacji juz myśle kazdy jest przyzwyczajony

1

Przez ostatnie 10 lat do klubu z Serie A przyszło 3 piłkarzy: Kessie, Pjanić i Bojan(tak, znam historię). Oprócz tego jeszcze Montoya wrócił z wypożyczenia. Żaden z nich nie okazał się strzałem w dziesiątkę, a nawet żaden z nich nie grał poprawnie - były to po prostu niewypały transferowe. Ostatnimi czasy liga włoska dramatycznie obniżyła swój poziom, dla mnie jest to obecnie 5 albo nawet 6 liga świata. Dlatego nie kumam tej podniety z plotek o Brozoviciu, dobry piłkarz z ściągany z Włoch będzie co najwyżej przeciętniakiem w La Liga

0

@Kidd o co chodzi z transferami sędziów?

0

Przed każdym spotkaniem Barcelony myśle - a może to w końcu ten mecz który zdominujemy, strzelimy kilka goli i dopiero wtedy włączymy tryb eko?

W tym sezonie jeszcze się tego nie doczekałem

0

Dalej graj na 1:0, na pewno osiągniemy sukces w tym sezonie

7

0 klimatu ma ten mecz, jakbym sparing przedsezonowy oglądał czy coś podobnego

3

@shahman ok boomer

20

@Nano22 Co ty chcesz od Paulinho?

1

Prosimy się o kłopoty

3

Jeszcze niech z PK ich wykopią

0

Jak co mecz Penal Madryt

0

Rafał Albiol dzień konia

0

Czukwueze > Winicjusz

3

Kur… To będzie klasyczny mecz Realu gdy przeciwnik marnuje setki a oni strzelą jakiegoś farfocla

3

Zubimendi… Xavi już pokazał swój kunszt sprowadzając do klubu 4 kasztanów - Raphinie, Kessiego, Alonso i Bellerina. Do tego przeciętny Christensen i jedynie Kounde okazał się dobrym transferem (Lewego nie liczę bo przychodził jako jeden z najlepszych na świecie). No, chyba że naszym celem co roku będzie wygrywanie LE to taka ekipa ma na to szanse

0

@Kessie Co tam robi Jerzy Engel

2

@4drian0 Kłamczuszek

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?