qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szanowni eksperci, prośba o opinię na temat generatora pary, warto? Nie warto?
2
@against_modern_football
0
@La Pulgaa i dobrze, niech będzie dogrywka i ich fizycznie przeorają
0
3,25 na czerwo w derbach Madrytu, ale to wejdzie jak w masło
3
@Bobo25 "Madryt nienawidzi Realu" - tego transparentu? Ja też nienawidzę Realu ale rasistą mnie to od razu nie czyni
43
Jezuuu.... Przecież w tym całym zamieszaniu wokół Winicjusza w ogóle nie chodzi o rasizm... Chodzi o jego symulki, pyskówki, symulki, cwaniactwo, symulki, prowokacje, symulki i jeszcze symulki. Kolor skóry nie ma tutaj nic do rzeczy
0
Jak zagrał Lewandowski?
4
"Zawsze celem jest wygrana" - odważna teza jak na typa którego ukochaną taktyką jest 1-9-1
0
@masq a kto ma za niego wejść geniuszu? Lewy, Torres czy Memphis?
11
Parejo xDDD
Przecież ten gość ma słabe strony takie jak Busquets tylko jeszcze bardziej widoczne i mocne strony też takie jak Busquets tylko o poziom niżej. Poza tym ma 34 lata...
9
Days since Real Madrid signed a white player: 1357
Uuuu
0
Co ta czelsi… Ich FFP nie obowiązuje czy jak
3
@damiano996 spoko, do kompromitacji juz myśle kazdy jest przyzwyczajony
1
Przez ostatnie 10 lat do klubu z Serie A przyszło 3 piłkarzy: Kessie, Pjanić i Bojan(tak, znam historię). Oprócz tego jeszcze Montoya wrócił z wypożyczenia. Żaden z nich nie okazał się strzałem w dziesiątkę, a nawet żaden z nich nie grał poprawnie - były to po prostu niewypały transferowe. Ostatnimi czasy liga włoska dramatycznie obniżyła swój poziom, dla mnie jest to obecnie 5 albo nawet 6 liga świata. Dlatego nie kumam tej podniety z plotek o Brozoviciu, dobry piłkarz z ściągany z Włoch będzie co najwyżej przeciętniakiem w La Liga
0
@Kidd o co chodzi z transferami sędziów?
0
Przed każdym spotkaniem Barcelony myśle - a może to w końcu ten mecz który zdominujemy, strzelimy kilka goli i dopiero wtedy włączymy tryb eko?
W tym sezonie jeszcze się tego nie doczekałem
0
Dalej graj na 1:0, na pewno osiągniemy sukces w tym sezonie
7
0 klimatu ma ten mecz, jakbym sparing przedsezonowy oglądał czy coś podobnego
3
@shahman ok boomer
20
@Nano22 Co ty chcesz od Paulinho?
1
Prosimy się o kłopoty
3
Jeszcze niech z PK ich wykopią
0
Jak co mecz Penal Madryt
0
Rafał Albiol dzień konia
0
Czukwueze > Winicjusz
3
Kur… To będzie klasyczny mecz Realu gdy przeciwnik marnuje setki a oni strzelą jakiegoś farfocla
3
Zubimendi… Xavi już pokazał swój kunszt sprowadzając do klubu 4 kasztanów - Raphinie, Kessiego, Alonso i Bellerina. Do tego przeciętny Christensen i jedynie Kounde okazał się dobrym transferem (Lewego nie liczę bo przychodził jako jeden z najlepszych na świecie). No, chyba że naszym celem co roku będzie wygrywanie LE to taka ekipa ma na to szanse
0
@Kessie Co tam robi Jerzy Engel
2
@4drian0 Kłamczuszek
0
Komentarz usunięty