qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBparasiempre No widzisz, a ja rozumiem wszystko. To świadczy, że z angielskim u Ciebie kiepściutko
1
@Nano22 wrzuciłem to kiedyś tutaj i dostałem bana od pewnego elementa
1
@SteuerFreiMoney przeprowadź się na Syberię i po problemie
0
@Adamski69 to niesamowite, że taki przeciętniak siedzi w Realu 21 lat
1
@cris2706 o panie... Na takiej diecie to Ty nie wytrzymasz długo
Poszukaj sobie normalnych przepisów na necie albo na youtubie (np. Policzona szama) bo dieta ma Ci wejść w nawyk nawet jakbyś miał przestać ćwiczyć, a jedzenie samego suchego twarogu przed snem żeby dołożyć białka mija się z celem. Może i działa ale jedzenie ma dawać przyjemność. W ogóle nie ma żadnego sensu przesadne obcinanie węgli, to już dawno obalony mit, zbilansowana dieta daje zadowalające efekty, kluczem jest jedynie obcinanie kcal na redu i podnoszenie na masie
3
@ranger3120 bzdura. @cris2706 wliczasz do puli zarówno białko roślinne jak i zwierzęce
2
Nadal nie mogę w to uwierzyć, że Robercik jest w Barcelonie
0
@kamiVeB zalinkuj
26
@Vebrol Borek to wczoraj był w takiej żałobie, że aż się szkoda chłopa robiło xD
8
@Kgorecki2500 zwal se przejdzie ci
5
Komentarz usunięty
2
@Cule1234 80 baniek za De Ligta xD a ja myślałem że Barcelona przepłaciła za Raphinhe
1
Ten nowy serial LotR zapowiada się niesamowicie beznadziejnie
51
Robert Lewandowski Welcome To Barcelona || Skills and Goals || Krzysztof Krawczyk - Parostatek Bootleg
0
@Transu96 no rozrysuj artysto
11
@Transu96 a wiesz że kobiety też tam bardzo boli jak dostaną strzała?
15
@ZiX Mateu Borero
0
@szkutnik91 chciał mu ukraść rower
0
@Sau_Ron Rabies - wścieklizna
0
@Janas11224 oczywisty fejk. Oryginał tutaj
0
Ropa już poniżej 100 USD za baryłkę, już niedługo możemy liczyć na spadki cen na stacjach!
Albo i nie xD
0
Miło ze strony Marki że podaje polski czas
1
https://gfycat.com/WaryObedientConure
Jednak dotarł do bandy
1
@MICHU_LOKU123 zaraz go Leclerc wessie dupą
0
@CrazyHorseLakota bo jest o 16
1
Sainz to miękka faja, obstawiam że po 1 kółku będzie na P3 za Leclerciem i Maxem
0
@macio_944 jedz se na Syberię typie
0
Jaki fart xDDDDD
2
@DonMatteo901 przecież to była ustawka żeby ratować spadające notowania
0
Temat C7esia M1chn1ewicza - Pan Dziennikarz jak zwykle w punkt