0

@FCBparasiempre No widzisz, a ja rozumiem wszystko. To świadczy, że z angielskim u Ciebie kiepściutko

1

@Nano22 wrzuciłem to kiedyś tutaj i dostałem bana od pewnego elementa

1

@SteuerFreiMoney przeprowadź się na Syberię i po problemie

0

@Adamski69 to niesamowite, że taki przeciętniak siedzi w Realu 21 lat

1

@cris2706 o panie... Na takiej diecie to Ty nie wytrzymasz długo
Poszukaj sobie normalnych przepisów na necie albo na youtubie (np. Policzona szama) bo dieta ma Ci wejść w nawyk nawet jakbyś miał przestać ćwiczyć, a jedzenie samego suchego twarogu przed snem żeby dołożyć białka mija się z celem. Może i działa ale jedzenie ma dawać przyjemność. W ogóle nie ma żadnego sensu przesadne obcinanie węgli, to już dawno obalony mit, zbilansowana dieta daje zadowalające efekty, kluczem jest jedynie obcinanie kcal na redu i podnoszenie na masie

3

@ranger3120 bzdura. @cris2706 wliczasz do puli zarówno białko roślinne jak i zwierzęce

2

Nadal nie mogę w to uwierzyć, że Robercik jest w Barcelonie

0

@kamiVeB zalinkuj

26

@Vebrol Borek to wczoraj był w takiej żałobie, że aż się szkoda chłopa robiło xD

8

@Kgorecki2500 zwal se przejdzie ci

5

Komentarz usunięty

2

@Cule1234 80 baniek za De Ligta xD a ja myślałem że Barcelona przepłaciła za Raphinhe

1

Ten nowy serial LotR zapowiada się niesamowicie beznadziejnie

51

Robert Lewandowski Welcome To Barcelona || Skills and Goals || Krzysztof Krawczyk - Parostatek Bootleg

0

@Transu96 no rozrysuj artysto

11

@Transu96 a wiesz że kobiety też tam bardzo boli jak dostaną strzała?

15

@ZiX Mateu Borero

0

@szkutnik91 chciał mu ukraść rower

0

@Sau_Ron Rabies - wścieklizna

0

@Janas11224 oczywisty fejk. Oryginał tutaj


0

Ropa już poniżej 100 USD za baryłkę, już niedługo możemy liczyć na spadki cen na stacjach!


Albo i nie xD

0

Miło ze strony Marki że podaje polski czas

1

https://gfycat.com/WaryObedientConure

Jednak dotarł do bandy

1

@MICHU_LOKU123 zaraz go Leclerc wessie dupą

0

@CrazyHorseLakota bo jest o 16

1

Sainz to miękka faja, obstawiam że po 1 kółku będzie na P3 za Leclerciem i Maxem

0

@macio_944 jedz se na Syberię typie

0

Jaki fart xDDDDD

2

@DonMatteo901 przecież to była ustawka żeby ratować spadające notowania

0


Temat C7esia M1chn1ewicza - Pan Dziennikarz jak zwykle w punkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?