qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obecnie rekordzik i 132 USD za baryłkę, do końca tygodnia jak nic będzie ponad 150, do tego dolar zacznie dobijać do 5zł. Trzymajcie się tam przyjaciele, będzie rozpierducha gospodarcza najgorsza od 1939
2
@bartekvisca to nie euro czy dolar rosną tylko złotówka leci na ryj. Co się musi stać żeby się umocniła? - koniec wojny, znaczna podwyżka stóp procentowych, zakończenie/zawieszenie programów socjalnych, uwolnienie rezerw walutowych w celu umocnienia PLN. Na koniec wojny się nie zanosi, stopy podniosą, ale nieznacznie, socjalów nie zlikwidują, a rezerw walutowych prawie nie mamy.
Cześć, giniemy
0
@IronSanHybrid No a po co go poszukuje?
1
@Zoker Nie. Rosja nie podpisała konwencji zakazującej użycia kasetówek, podobnie jak Polska i USA
1
@Pilka_jest_okragla A co winni dorośli? Debilny komentarz
0
Benzema i Kurtuła - tych dwóch gości wygra tą ligę dla Realu, szkoda, że mamy tak ogromną stratę
0
@ranger3120 To straszne
0
Komentarz usunięty
7
Beka beką, ale brak ropy poskutkuje problemem w spedycji vide zaopatrzeniem sklepów na czas a to oznacza marzec 2020 po raz kolejny
22
Gavi to jest odkrycie sezonu jak dla mnie, 17 lat a gra jak piłkarz z 10-letnim stażem, ale będziemy mieli z niego pociechy
1
@Pawel13sz o kurde ale przypomniałeś te złote czasy Luisito
1
@ranger3120 tak zwane choinki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
A kartka dla Karwahala to gdzie?!
17
@BartqRKO nigdy nie głosowałem na PiS
8
@BartqRKO ustawione jak pisowskie loterie
0
@bartekvisca xD ty myślisz że stopy procentowe są podwyższane żeby banki zarobiły?
0
Pytanie do ekspertów - czy można krytykować już Xaviego za skład czy jeszcze jest za wcześnie?
1
@BART97 ja też lubię i co teraz
0
@gumaz tak serio to wet wet wet - love is all around
2
@DonMatteo901 Gość jest świetny, merytoryka, dykcja, łatwość przekazywania informacji. Odkąd zaczął prowadzić quizy eleven to wiedziałem, że zrobi karierę
0
Ah shit, here we go again
2
@IronSanHybrid grosicki i bombel podobny poziom IQ
0
@Essos Klasycznie przed pojedynkiem z białymi rywal się wysypuje
6
@DonMatteo901 ten uśmieszek i zadowolenie z siebie po każdej odpowiedzi xDD
0
@FCBparasiempre ja mu życzę żeby przestał się ośmieszać w mediach
0
To Barcelona czy rzeźnicy z Espanyolu?
2
@SkyWalkerr Novak Djoković Chrystus naszych czasów xDD srogie piguły
1
@mekston max max max super max
13
@MESSIah16 typowe. Skacze sobie po chadzie ale chce mieć opcję ratunkową w razie wu gdyby chadowi się znudziła. Usuń ze wszystkich socjali i skasuj historię konwersacji - jedyny sposób żeby się wyleczyć