0

Obecnie rekordzik i 132 USD za baryłkę, do końca tygodnia jak nic będzie ponad 150, do tego dolar zacznie dobijać do 5zł. Trzymajcie się tam przyjaciele, będzie rozpierducha gospodarcza najgorsza od 1939

2

@bartekvisca to nie euro czy dolar rosną tylko złotówka leci na ryj. Co się musi stać żeby się umocniła? - koniec wojny, znaczna podwyżka stóp procentowych, zakończenie/zawieszenie programów socjalnych, uwolnienie rezerw walutowych w celu umocnienia PLN. Na koniec wojny się nie zanosi, stopy podniosą, ale nieznacznie, socjalów nie zlikwidują, a rezerw walutowych prawie nie mamy.

Cześć, giniemy

0

@IronSanHybrid No a po co go poszukuje?

1

@Zoker Nie. Rosja nie podpisała konwencji zakazującej użycia kasetówek, podobnie jak Polska i USA

1

@Pilka_jest_okragla A co winni dorośli? Debilny komentarz

0

Benzema i Kurtuła - tych dwóch gości wygra tą ligę dla Realu, szkoda, że mamy tak ogromną stratę

0

@ranger3120 To straszne

0

Komentarz usunięty

7

Beka beką, ale brak ropy poskutkuje problemem w spedycji vide zaopatrzeniem sklepów na czas a to oznacza marzec 2020 po raz kolejny

22

Gavi to jest odkrycie sezonu jak dla mnie, 17 lat a gra jak piłkarz z 10-letnim stażem, ale będziemy mieli z niego pociechy

1

@Pawel13sz o kurde ale przypomniałeś te złote czasy Luisito

1

@ranger3120 tak zwane choinki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

A kartka dla Karwahala to gdzie?!

17

@BartqRKO nigdy nie głosowałem na PiS

8

@BartqRKO ustawione jak pisowskie loterie

0

@bartekvisca xD ty myślisz że stopy procentowe są podwyższane żeby banki zarobiły?

0

Pytanie do ekspertów - czy można krytykować już Xaviego za skład czy jeszcze jest za wcześnie?

1

@BART97 ja też lubię i co teraz

0

@gumaz tak serio to wet wet wet - love is all around

2

@DonMatteo901 Gość jest świetny, merytoryka, dykcja, łatwość przekazywania informacji. Odkąd zaczął prowadzić quizy eleven to wiedziałem, że zrobi karierę

0

Ah shit, here we go again

2

@IronSanHybrid grosicki i bombel podobny poziom IQ

0

@Essos Klasycznie przed pojedynkiem z białymi rywal się wysypuje

6

@DonMatteo901 ten uśmieszek i zadowolenie z siebie po każdej odpowiedzi xDD

0

@FCBparasiempre ja mu życzę żeby przestał się ośmieszać w mediach

0

To Barcelona czy rzeźnicy z Espanyolu?

2

@SkyWalkerr Novak Djoković Chrystus naszych czasów xDD srogie piguły

1

@mekston max max max super max

13

@MESSIah16 typowe. Skacze sobie po chadzie ale chce mieć opcję ratunkową w razie wu gdyby chadowi się znudziła. Usuń ze wszystkich socjali i skasuj historię konwersacji - jedyny sposób żeby się wyleczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?