0

@MikeBajson to nie sztab medyczny przygotowuje piłkarzy tylko trenerzy

3

Ale z was dzbany xD Sztab medyczny jest odpowiedzialny za leczenie a nie przygotowanie fizyczne do grania w piłkę - to tutaj należy wprowadzić zmiany

36

Słuchaj Xavi glupia sprawa ale jednak nie przyjeżdżaj

0


Pan Dziennikarz jak zwykle świetnie punktuje krasomówstwo Laporty

1

Świetna okładka Asa

7

Na pewno nas wydoją. I dobrze bo tak się postępuje z frajerami

1

@FC1899Barca Lewanmessi dowski

5

@krefi10 Co niektórzy liczą, że młodzian który poza przebłyskami nic wielkiego nie pokazał będzie zbawieniem Barcelony

10

@deyna2018 On nic nie śpiewał

0

@eckov airpodsy pro tak, zwykłe nie mają anc więc nie warto

0

Spieprzyliście nam Wszystkich Świętych

0

Znowu mecz w C+? Ale to eleven jest żałosne

1

@kaamil1910 Baran to ty kamilku jesteś. Futbol ewoluował i DNA a raczej DNO Barcelony to pasmo kompromitacji i porażek. Tutaj trzeba nowości i świeżości czy wam się to podoba czy nie

0

@Ptasior "który to świetny piłkarz który stracił swoje atuty" Typie nie strugaj wariata
Dembele, Griezmann, Coutinho - trzech cracków w Barcelonie to mizeria i to nie jest przypadek

3

Xavi... Kiedy w końcu te patałachy zrozumieją, że Tiki Taka już nie działa? Tutaj trzeba radykalnie zmienić system gry i potrzeba trenera który potrafi dostosować taktykę pod jej wykonawców czyli piłkarzy jakimi Barcelona obecnie dysponuje. Od lat obserwujemy jak przychodzi świetny piłkarz do Barcelony i przez tą durnowatą tiki srake traci swoje wszelkie atuty i robi się przeciętniakiem. Xavi przechodząc tutaj i kontynuując przestarzały styl Barcelony naraża się tylko na krytykę, obrzucenie błotem i nadszarpnięcie swojego dziedzictwa które zostawił jako pilkarz

1

Trener trenerem ale oni wyglądają jakby grali za karę

3

@ściah Generalnie to się zgadzam ze wszystkim oprócz ostatniego zdania

1

De jong to późny Rakitić

0

Mingueza człowiek dziura między nogami

0

Ja pierdole to nowe gwizdanie spalonego to jakaś porażka

1

On by potrafił piłkę połknąć tą wielką japą

0

Ansu dzisiaj wkręca w ziemie Łukasza Waskeza

5

25 tysięcznych brakło do 1-2 Red Bulla.. No ale Max z PP i zdecydowanie lepsze tempo byków niż się spodziewano

0

Walka sralka, lepiej oglądajcie jak Max objeżdża Hamiltona

0

Nando out xD szybko poszło

0

@Keson koneserów męczenia buły

2

Gdzie kartka tumanie żółty

1

@D10SLEO nie bluźnij chłopie

1

@LuQa_ Był zasłoniony przez 15 chłopa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?