qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MikeBajson to nie sztab medyczny przygotowuje piłkarzy tylko trenerzy
3
Ale z was dzbany xD Sztab medyczny jest odpowiedzialny za leczenie a nie przygotowanie fizyczne do grania w piłkę - to tutaj należy wprowadzić zmiany
36
Słuchaj Xavi glupia sprawa ale jednak nie przyjeżdżaj
0
Pan Dziennikarz jak zwykle świetnie punktuje krasomówstwo Laporty
1
Świetna okładka Asa
7
Na pewno nas wydoją. I dobrze bo tak się postępuje z frajerami
1
@FC1899Barca Lewanmessi dowski
5
@krefi10 Co niektórzy liczą, że młodzian który poza przebłyskami nic wielkiego nie pokazał będzie zbawieniem Barcelony
10
@deyna2018 On nic nie śpiewał
0
@eckov airpodsy pro tak, zwykłe nie mają anc więc nie warto
0
Spieprzyliście nam Wszystkich Świętych
0
Znowu mecz w C+? Ale to eleven jest żałosne
0
@Lionel_Messi10 https://media.tenor.co/images/37d9fd3ecda4aaf9e45267f828a7d33e/raw
1
@kaamil1910 Baran to ty kamilku jesteś. Futbol ewoluował i DNA a raczej DNO Barcelony to pasmo kompromitacji i porażek. Tutaj trzeba nowości i świeżości czy wam się to podoba czy nie
0
@Ptasior "który to świetny piłkarz który stracił swoje atuty" Typie nie strugaj wariata
Dembele, Griezmann, Coutinho - trzech cracków w Barcelonie to mizeria i to nie jest przypadek
3
Xavi... Kiedy w końcu te patałachy zrozumieją, że Tiki Taka już nie działa? Tutaj trzeba radykalnie zmienić system gry i potrzeba trenera który potrafi dostosować taktykę pod jej wykonawców czyli piłkarzy jakimi Barcelona obecnie dysponuje. Od lat obserwujemy jak przychodzi świetny piłkarz do Barcelony i przez tą durnowatą tiki srake traci swoje wszelkie atuty i robi się przeciętniakiem. Xavi przechodząc tutaj i kontynuując przestarzały styl Barcelony naraża się tylko na krytykę, obrzucenie błotem i nadszarpnięcie swojego dziedzictwa które zostawił jako pilkarz
1
Trener trenerem ale oni wyglądają jakby grali za karę
3
@ściah Generalnie to się zgadzam ze wszystkim oprócz ostatniego zdania
1
De jong to późny Rakitić
0
Mingueza człowiek dziura między nogami
0
Ja pierdole to nowe gwizdanie spalonego to jakaś porażka
1
On by potrafił piłkę połknąć tą wielką japą
0
Ansu dzisiaj wkręca w ziemie Łukasza Waskeza
5
25 tysięcznych brakło do 1-2 Red Bulla.. No ale Max z PP i zdecydowanie lepsze tempo byków niż się spodziewano
0
Walka sralka, lepiej oglądajcie jak Max objeżdża Hamiltona
0
Nando out xD szybko poszło
0
@Keson koneserów męczenia buły
2
Gdzie kartka tumanie żółty
1
@D10SLEO nie bluźnij chłopie
1
@LuQa_ Był zasłoniony przez 15 chłopa