qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndrzejos wycieranie_łez_banknotami.gif
1
Komentarz usunięty
1
@Katalonbar nie ma zadnej telenoweli. Messi nie zagra już w Barcelonie i to tyle
0
@ProMILs nie interesują mnie twoje seksualne przygody z dziki plemionami więc takie historie zachowaj dla kolegów z kaftana obok
1
@Bykunn kibice Messiego a nie Barcelony. W nowym sezonie może tutaj być zdecydowanie mniejszy ruch niż wcześniej - i dobrze
0
@NorbiTBOB żadne. It's over i proponuję się z tym w końcu pogodzić
7
W dupe węża, ile tu naiwniaków co wierzą, że oficjalne komunikaty i pożegnania Messiego o niczym jeszcze nie świadczą xD
0
@Dani13 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=401923877962103&id=100044334824381
2
Laporciarze co wasz guru zrobił dobrego odkąd objął stanowisko? Pozwalniał mnóstwo ludzi według własnego "widzimisie" i poobsadzał stołki swoimi. Sprowadził dwóch zawodników za friko - brawo, ale nie potrafił pozbyć się pasożytów zarabiających bajońskie sumy. Osiągnął porozumienie z Messim - brawo, ale po wygranym Copa America nawet worek ziemniaków wynegocjował by kontrakt z Leo. Najważniejszej rzeczy jednak nie zrobił a parafrazując klasyka "you had one job"
I skończcie z pisowskim argumentem- ooo bo za bartomeu (niczym ooo a za Tuska). Za Barto Messi grał w Barcelonie chociaż też były różne zawirowania, a za Lapcia Messiego w Barcelonie już nie ma. Bez odbioru
0
@panczo niby gdzie głupoty XD chłop odkąd objął stanowisko pieprzy o Messim i jak to trzeba budować drużynę dla niego, a teraz Leo stwierdził że jednak kładzie na to lage i nie podpisze nowego kontraktu. Laporta wychodzi na durnia ale wiem że jego wyznawcy mnie zlinczują bo przecież według nich chłop jest bez skazy
0
@koziar oho laporciarze w natarciu
0
@neeed czego nie rozumiesz?
2
Jak Messi nie podpisze to Laporta wyjdzie na jeszcze większego klauna niż Barto xD Budować zespół pod zawodnika, który nie wiadomo czy dołączy do drużyny, co może pójść nie tak? XD
76
Emerson syn Emera
1
@Kapitan hawk już kiedyś były takie plany, nawet sam Tilke zaprojektował tor który miał powstać pod Gdańskiem. Czy jest szansa - moim zdaniem jest, ale nie przez najbliższe 10 lat
1
W tym Mercedesie to i Tsunoda by zdobywał podia
2
Uff w końcu go wyprzedził, już myślałem że posądzi Alonso o rasizm
1
@DSDaniels to hamiltoniarz, nie warto z nim dyskutować
0
@joloskyy racja, czyli jeszcze większy absurd
3
O prosze 10s stop&go za przekroczenie prędkości w pitlane. To zupełnie tyle samo ile się dostaje za zezłomowanie głównego rywala w walce o tytuł
0
@ClassicRock no właśnie ciężko to wyjaśnić racjonalnie
2
XDDDDDDDDDDD karma
0
@Kapitan hawk okoń musisz w niego wjechać po restarcie
0
@joloskyy misja wykonana
13
Komentarz usunięty
7
@barcelonaLM same stare socjaluchy
2
@Krzychu1010 myślę, że warto choćby po to, by nauczyć się co to interpunkcja
0
@Grubson06 fotka z opisem "po dwójce. W tym wieku to już powód do dumy"
23
@sergio5 tak tak biedaczek siedzi zamknięty w piwnicy a źli agenci zamknęli go od zewnątrz i nie chcą wypuścić dopóki nie stanie po ich stronie xD co ten sport nie wymyśli
4
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1626678390r0Cpz8FVrN7GfkGcDomyUY.jpg
Nie wolno krytykować murzynów bo zostaniesz posądzony o rasizm