qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Vito9 To nie Redakcję tylko kataloński Sport
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Riki puć do Barcy B wruć
5
Dymania kibiców ciąg dalszy no ale hajs sie musi zgadzać
23
W końcu mamy pogodę jak w Hiszpanii
38
Tak się teraz przegląda mobilne fcbarca.com
https://i.imgflip.com/4rdt3h.jpg
4
@Chakalaka ale się pucujesz do tego klakiera
3
@FC1899Barca No chyba jednak nie sam bo ktoś mu foto zrobił. Ogólnie ***** *** ale przypierdzielanie się dla samego przypierdzielania jest słabe
4
Człowiek płaci gruby pieniądz za Nc+ Go a jak jest mecz to nie da się zalogować... Nigdy więcej tego syfu
4
Wrzucam konsensus naukowy opublikowany przez najbardziej prestiżowy periodyk medyczny na świecie - The Lancet.
https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)32153-X/fulltext
Zachęcam przeczytać całe, a w skrócie po polsku to:
1. Strategia odporności stadnej nie opiera się na dowodach naukowych i jest niebezpiecznym błędem.
2. Śmiertelność Covid-19 jest kilkukrotnie wyższa niż grypy sezonowej i zarażenie może prowadzić do długotrwałej choroby, również wśród młodych i zdrowych.
3. Nie jest jasne jak długo trwa odporność po zarażeniu. Nieznana jest częstotliwość powtórnych zarażeń.
4. Niekontrolowany rozwój choroby wśród młodej populacji stwarza ryzyko wysokiej zachorowalności i śmiertelności w całej populacji.
5. Strategia odporności stadnej nie doprowadzi do zakończenia epidemii, jedynie do kolejnych jej fal - tak jak w przypadku wszystkich epidemii przez wynalezieniem szczepień.
6. Dowody empiryczne wskazują, że nie jest możliwe ograniczenie zarażeń do wybranych wycinków społeczeństwa.
7. Transmisję można spowolnić przez zachowywanie fizycznego dystansu, noszenie maseczek, częste mycie rąk i twarzy, unikanie zatłoczonych i słabo wentylowanych miejsc.
8. Błyskawiczne testowanie, śledzenie kontaktów i izolowanie zakażonych są kluczowe dla ograniczenia transmisji.
Może komuś otworzy oczy, ku przestrodze
0
@kamilkrycha To nie jest "jakiś tam artykuł" tylko sprawozdanie ekspertów podparte obszernymi badaniami i analizą a The Lancet to najbardziej prestiżowe naukowe czasopismo medyczne na świecie
0
@kamilkrycha skończcie już z tymi szurskimi bzdurami o odporności stadnej
https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)32153-X/fulltext
7
@ObywatelPL juz myślałem że będzie Ziobro ty..
7
@JORD10 fooking hell mate
0
@NeroTFP cukrzyca lubi to
7
Uwaga uwaga zdradzam sposób na dużo zielonych
"Zdanie cieszące się aprobatą większej części społeczności fcbarca.com" [@hiszpańsko_brzmiący_nick]
5
Jorge Messi porozmawia dziś ze swoim synem i obaj zadecydują o następnych krokach. [@GuillemBalague]
Ale kwikłem z tego xD news dnia
1
@kkbarca tak tak co roku jego wypłata zwraca sie z koszulek jak kiedyś transfer Ronaldo xDD
0
@FCBKasza a to Niemcy to jakiś gorszy sort jest który nie potrafi podziękować?
0
@TheGoldenEleven
Co ja czytam
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_02dQfXYsv3J4EwuWl6BpD4ALuZZivGKV,w400.jpg
15
"Rakitić nosił kolegom fortepian na plecach" w dupe węża co ja czytam XD
Szacun za profesjonalizm ale od 3 sezonów już go powinno nie być w tym klubie. Nie ma w Barcelonie miejsca na sentymenty w takim momencie
2
Montoya w Betisie. Nie wiem jak wy ale ja pamiętam najbardziej z tej akcji:
6
Śmieszni jesteście.
Żaden piłkarz nie może być ponad klubem, a jeśli Leo odwalił focha wypchanie jego fumfla z klubu to pozostaje podziękować królowi futbolu i życzyć powodzenia, a nowy projekt w końcu oprzeć na kolektywie a nie przebłyskach geniusza
0
Tak tak odpalmy Pique i zostańmy z wiecznie kontuzjowanym Umtitim i solidnym ale jednak nie z charakterem lidera obrony Lengletem. Pique powinien zostać i wprowadzać do drużyny młodziana szykowanego na jego następcę. Co do pozostałej dwójki asów - adios
9
Messi tupnie nóżką i nie pozwoli na pozbycie się z drużyny swojego fumfla. Ogólnie moim zdaniem szanse na rozbicie grupy trzymającej szatnie(Busi, Piki, Alba, Leo i Luis) graniczy z cudem
4
W rewanżu ich jebniemy xd
3
Media robią z meczu pojedynek gołej dupy z biczem, ale moim zdaniem Barca wcale nie jest skazana na pożarcie. Jeden wylew Neuera, błysk geniuszu Leo albo jak "najdzie" Suarezowi i mecz może potoczyć się różnie. W dwumeczu Baja byłby zdecydowanym faworytem, a przy rozgrywce na neutralnym terenie szanse są 50/50
0
@arasz1819 beton betonem pozostanie, jakby powiedzieli że gówno jest jadalne to tydzień później zakłady kanalizacyjne by zbankrutowały
0
Czy odpowiedzialnego za wyświetlane reklamy na stronie juz do reszty powaliło? Reklama z Maleńczukiem z dźwiękiem to przegięcie
22
Na sporcie tytuł "jeden z najlepszych piłkarzy odejdzie z Hiszpanii!"
A artykuł o Regullionie xD