0

To teraz dać w łeb Busiemu żeby się ogarnął

3

@NaFazieHitman Odyebane perfekcyjnie, nowa płyta sprzeda się jak ciepłe bułeczki

5

@NeroTFP ale populistyczne pierdy. Naprawdę ktoś uważa, że PiSiory przeznaczyłyby te pieniądze na rozwój onkologii gdyby zostali przegłosowani? To zwykła kontrpropaganda którą ludzie łykają jak pelikany. PiS powinien polecieć, owszem, ale za rozdawnictwo i napędzane inflacji (4,4% w styczniu wedlug GUS!!!). Zresztą, wcale się nie zdziwię, jak za jakiś czas pod presją obywateli i opozycji rzucą kolejne miliardy na onkologię. I tak się powoli żyje na tej wsi i wydaje pliki ciężko pracujących podatników

1

@Sheepfan A co ma zrobić? Dostaną puchar a w nastepnym sezonie ich miejsce zajmie albo drugi finalista LM albo kolejna drużyna z Anglii

0

@Baaarca95 Scam

1

@DonAndresFCB A wiesz, że słodzikom dowalą jeszcze większą stawką podatkową? Czyli napoje zero zdecydowanie bardziej pójdą w górę niż te słodzone cukrem, dzięki socialistom z PiSsu

0

@deyna2018 Ta karta powinna chodzić w okolicach 70-80 stopni w prawidłowo chłodzonej obudowie, ale producent pisze, że bezpieczne jest jej używanie nawet do 90 stopni Celsiusza. Do RDR2 poleciłbym dokupić jeszcze z 8GB ramu ale to taka dygresja

1

@Jacu327 Jeszcze jak tylko załatw sobie rękaw cukierniczy zeby wychodziły w idealnym kształcie

2

@Pablit Cały poprzedni sezon grał słabo, na palcach jednej ręki można policzyć jego dobre występy, wiecznie smutny i nie radzący sobie z presją, dostał multum szans od Valverde na odbudowanie formy ale ich nie wykorzystał.

0

Komentarz usunięty

5

@Triv44 once upon a time in Hollywood to film o niczym rozwlelkany do granic możliwości. Lubię Tarantino i jego specyficzny styl ale jego najnowszy film poza dwoma momentami był po prostu nudny. Ile ludzi tyle opini, mimo wszystko członkowie akademii mają zdecydowanie większe pojęcie na temat oceniania niż my

0

@haryveb944 pizdzi jak w kieleckim

0

Oby nawet piłki nie dotknął Rakitić bo zyebie

0

Roberto to nigdy nie był piłkarz na miarę Barcelony, nawet ten gol z PSG tego nie zmienia

3

Leo się zaciął na dobre :/

0

dzień konia.....

0

@Xavinho54 nie przesadzaj bo zagrał ciasteczko do Leo w pierwszej połowie

1

Nic nowego, znowu gonimy wynik

0

@itmustbejoke RDR2 PCmasterrace

1

@ViscaBarca123 Zajebiste to było. Plusem niezbyt zachwycającej formy Barcelony i kontuzji Suareza jest to, że Ansu łapie mnóstwo minut w pierwszej drużynie

0

@rafalnac87 ten "szrot" przez miesiąc zarobi tyle.ile ty przez całe życie, trochę szacunku dla piłkarzy dzbanie

10

Czekam z niecierpliwością kiedy sędziowie za swoje błędy będą ponosić konsekwencje. Mecz na styku, sporo kartek, Frenkie wpada w pole karne, zostaje powalony na ziemię a miernota z gwizdkiem nawet nie sprawdza na Varze czy był faul. W takim meczu o taką stawkę to jest niedopuszczalne i znowu sędzia ukradł nam karniaka, robi się to już nagminne i niepokojące

0

@mientusek1407 wygrał jebany

0

Duch Juanito zaczyna straszyć...

1

Trzeba było jednak zostawić klauzulę strachu XD

0

Isaak ty niemoto...

1

@wojtekjoe Nie twierdzę, że nie masz racji, ale Dembele to nadal nasz zawodnik i należy mu się szacunek, zwłaszcza, że on nie ma wpływu na swoje urazy

3

@kielon93 nie złapał kontuzję tylko przeciążył mięsień typie

91

Przeciążenie mięśnia to normalna sprawa po takiej pauzie, a że zgłosił to sztabowi tylko dobrze o nim świadczy. Wylewacie pomyje na chłopaka który robi wszytko żeby wrócić do grania i dawania radości kibicom, tfu na was janusze

2

@macio_944 Czyli to co w RDR2, no cóż jak się wzorować to na najlepszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?