qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle eth i doge
1
@cules100pro w sensie profil piłkarza biegającego za każdą piłką jak kurczak bez głowy? Bo to właśnie Puć umie najlepiej
8
Spieprzyliście nam niedzielę handlową
3
@Deviler on ma 56 lat?! Wygląda na lekko po czterdziestce
0
@bartekvisca no właśnie też kminię bryłe... z onboardu russela wygląda to jakby dżordż zdecydowanie przesadził z reakcją
1
Ver
Per
Lec
Pięknie by było
2
JEEEEEEEEEST hahahahahah
0
@zadafcb wiem ziom chodziło bardziej o to ze momentalnie sekunde przewagi zyskał maks
1
No i maksiu uciekł juz ze strefy drs pięknie
0
@KapiFCB Ale gunwo.
Hockenheimring, Donington Park, Fuji, Montjuic, Estoril - tyle fajnych torów to musieli wrzucić na siłę kolejny tilkerdrom.. Żeby to jeszcze było gdzieś blisko wybrzeża jak kiedyś Valencia to nie, będą się ścigać na parkingu Walmarta xD Tragedia
1
@ptrx koxem jetses
Myślę że żorż zdobędzie więcej niż 1 punkt w tym sezonie
9
Niby człowiek wiedzioł a jednak się łudził..
Bottas P8 xD
1
2 Williamsy w Q2 ło panie
1
3.73 na czerwoną kartkę w dzisiejszym meczu, money in the bank zważając że gramy przeciwko rzeźnikom
1
@tomek8756 ta jasne
Przecież to amerykański generał Kuf Drahrepus
0
@Transu96 skromny chłopaczek z bloków kiedyś mistrzyni radomska orze siostry bedoes WGMy na chess.com, ależ to jest piękna historia
0
Wie pan co to znaczy trappin?
0
@FCB24 janek zjaranek
3
Madryckie mądrości po wyszarpanym zwycięstwie Barcy nigdy nie należy traktować poważnie
1
Grande strategia red bulla, wzorują się na Ferrari z poprzedniego sezonu. Boli, ale trzeba Hamiltonowi oddać że zarządzać oponami to on potrafi
4
Bardzo liczyłem na to, że Gasly zgarnie P3 kosztem Bottasa ale jednak to drugie okrążenie w Q3 mu nie wyszło, niemniej jednak te kwale były świetne, po latach dominacji Merca wręcz mega satysfakcjonujące, nie mogę się doczekać jutra i it's lights out and away we go
0
@Yosemite film o kolesiu który poleciał w kosmos a tak naprawdę był za regałem
0
@tomFCB oczywiście że będzie cieszyć bo dlaczego by nie? Mam poważniejsze problemy w życiu żeby przejmować się wygrywaniem Realu. Zresztą co to za durna filozofia nie stawiania na zwycięstwa rywali skoro można na tym zarobić to nie wiem
5
Kurs że Real wygra LM wynosi obecnie 11... Grzech nie zagrać chociaż za stówę, obecny sezon w ich wykonaniu bardzo przypomina 15/16 kiedy to ciągle kopali się po czole a Yazid i tak wyklaskał im ten puchar, a że historia lubi się powtarzać..
2
@Bruttal merc z problemami, silniki hondy lecące aż miło, mclaren ze zmodyfikowanym dyfuzorem jak kiedyś Brawn i drugi powrót Alonso, to może być piękny sezon
10
@KORTIS chyba należę do nielicznych którym nie podoba się jego komentarz. Darcie japy łamiącym głosem i powtarzanie w kółko tych samych frazesów. Z angielskojęzycznych komentatorów panowie ze Sky są moim zdaniem najlepsi
1
@Pilka_jest_okragla tak było nie zmyślam
26
Laporta jutro w biurach Camp Nou
32
Derby Madrytu wygrywa Barcelona
2
Braithwaitinho tej siły już nie zatrzymacie