2

@Rust_Cohle eth i doge

1

@cules100pro w sensie profil piłkarza biegającego za każdą piłką jak kurczak bez głowy? Bo to właśnie Puć umie najlepiej

8

Spieprzyliście nam niedzielę handlową

3

@Deviler on ma 56 lat?! Wygląda na lekko po czterdziestce

0

@bartekvisca no właśnie też kminię bryłe... z onboardu russela wygląda to jakby dżordż zdecydowanie przesadził z reakcją

1

Ver
Per
Lec
Pięknie by było

2

JEEEEEEEEEST hahahahahah

0

@zadafcb wiem ziom chodziło bardziej o to ze momentalnie sekunde przewagi zyskał maks

1

No i maksiu uciekł juz ze strefy drs pięknie

0

@KapiFCB Ale gunwo.
Hockenheimring, Donington Park, Fuji, Montjuic, Estoril - tyle fajnych torów to musieli wrzucić na siłę kolejny tilkerdrom.. Żeby to jeszcze było gdzieś blisko wybrzeża jak kiedyś Valencia to nie, będą się ścigać na parkingu Walmarta xD Tragedia

1

@ptrx koxem jetses
Myślę że żorż zdobędzie więcej niż 1 punkt w tym sezonie

9

Niby człowiek wiedzioł a jednak się łudził..
Bottas P8 xD

1

2 Williamsy w Q2 ło panie

1

3.73 na czerwoną kartkę w dzisiejszym meczu, money in the bank zważając że gramy przeciwko rzeźnikom

1

@tomek8756 ta jasne
Przecież to amerykański generał Kuf Drahrepus

0

@Transu96 skromny chłopaczek z bloków kiedyś mistrzyni radomska orze siostry bedoes WGMy na chess.com, ależ to jest piękna historia

0

Wie pan co to znaczy trappin?

0

@FCB24 janek zjaranek

3

Madryckie mądrości po wyszarpanym zwycięstwie Barcy nigdy nie należy traktować poważnie

1

Grande strategia red bulla, wzorują się na Ferrari z poprzedniego sezonu. Boli, ale trzeba Hamiltonowi oddać że zarządzać oponami to on potrafi

4

Bardzo liczyłem na to, że Gasly zgarnie P3 kosztem Bottasa ale jednak to drugie okrążenie w Q3 mu nie wyszło, niemniej jednak te kwale były świetne, po latach dominacji Merca wręcz mega satysfakcjonujące, nie mogę się doczekać jutra i it's lights out and away we go

0

@Yosemite film o kolesiu który poleciał w kosmos a tak naprawdę był za regałem

0

@tomFCB oczywiście że będzie cieszyć bo dlaczego by nie? Mam poważniejsze problemy w życiu żeby przejmować się wygrywaniem Realu. Zresztą co to za durna filozofia nie stawiania na zwycięstwa rywali skoro można na tym zarobić to nie wiem

5

Kurs że Real wygra LM wynosi obecnie 11... Grzech nie zagrać chociaż za stówę, obecny sezon w ich wykonaniu bardzo przypomina 15/16 kiedy to ciągle kopali się po czole a Yazid i tak wyklaskał im ten puchar, a że historia lubi się powtarzać..

2

@Bruttal merc z problemami, silniki hondy lecące aż miło, mclaren ze zmodyfikowanym dyfuzorem jak kiedyś Brawn i drugi powrót Alonso, to może być piękny sezon

10

@KORTIS chyba należę do nielicznych którym nie podoba się jego komentarz. Darcie japy łamiącym głosem i powtarzanie w kółko tych samych frazesów. Z angielskojęzycznych komentatorów panowie ze Sky są moim zdaniem najlepsi

1

@Pilka_jest_okragla tak było nie zmyślam

26

Laporta jutro w biurach Camp Nou


32

Derby Madrytu wygrywa Barcelona

2

Braithwaitinho tej siły już nie zatrzymacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?