qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
Beton w zarządzie
Beton na ławce
Beton w składzie
0
Ani mnie to ziębi, ani mnie to grzeje. Z tym, że sam nie wiem czy to dzięki naszemu wspaniałemu trenejro czy przez format tego "turnieju"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Komentarz usunięty
0
Rakitić.................................................
0
karny XDDDD
0
dogrywka w gównomeczu ja pie*dole...
0
Da się użyć varu? No da się ale jak trzeba anulować Barcelonie XD
1
Żeby tylko obyło się bez dogrywki w meczu o gówno w czwartek...
5
W przerwie z Liverpoolem nie był taki cwaniak
0
Co jak co ale dzisiaj gramy wyjątkowo dobrze
0
Chyba w krainie kóz
4
Jak mimo wszystko wystawi Rakiticia s podstawie to już będzie ostateczny dowód na to, że do reszty stracił rozum
0
@SeeleyBooth całkiem okuratny filmik boży
0
@michaleu lepsze to niż wysrywy o sportach które nikogo poza Polską nie obchodzą (vide skoki)
1
@cat_r37 Idę o zakład że Real go weźmie. Bardzo bym go widział w Barcy ale patrząc na ostatnią politykę transferową obu klubów raczej nie ma wątpliwości kto zainwestuje w młodość
1
@ShowMe Prawdopodobnie końcem stycznia na Valencie
2
Bardzo jestem ciekaw co to za wałki odwalił Bartek, że Ney wybrał z całej piłkarskiej Europy właśnie Barcelonę i czy zdawał sobie te 7 lat temu sprawę, że nawet po takim okresie smród po tym transferze nadal unosi się nad Camp Nou
0
Arda - nowy titular Valverde
0
Ciekawe, czy rzeczywiście mają kontuzje czy po prostu Yazid nie chce ich ciągać po Arabii, co byłoby słuszne.
Nasz master taktyszyn bierze młodzież do ciepłych krajów żeby sobie poglądali poglądali mecz z trybun albo ławki, jak miło
9
"Uważam, że gra była dobra" - nie no zajebista, wręcz perfekcyjna. Tylko, że ostatnia drużyna z tabeli grała z nami jak równy z równym. Oni tam wszyscy plują nam kibicom w twarz i mówią, że to deszcz pada
1
Trzeba bylo wystawić 3 Rakiticiow od 1 minuty
9
Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że Valverde jest nietykalny nieważne jak mocno by wtopił. Niczym karaluch
8
wyciągnąć wnioski to mieliście po Romie kłamczuchy bezwstydne
37
spieprzyliście nam trzech króli
0
@kamilo0066 Rakitić drugi raz schodzi?
0
@kkbarca Sprzedać i zapomnieć, jest multum lepszych napadziorów
0
@budel17 w ciemno biore -3 z espanyolem i pozbycie sie Suareza na koniec sezonu
2
@T_TG Po meczu znowu wysra jakies gowno, że on sie zna a inni nie bo on grał piłkje !!!oneoneone111
1
Wszędzie zmieniają trenerów jak ten sobie nie radzi z drużyną, tylko nie u nas
Czy przegrana z ostatnią drużyną to zmieni? Odpowiadam: NIE