40

Beton w zarządzie
Beton na ławce
Beton w składzie

0

Ani mnie to ziębi, ani mnie to grzeje. Z tym, że sam nie wiem czy to dzięki naszemu wspaniałemu trenejro czy przez format tego "turnieju"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Komentarz usunięty

0

Rakitić.................................................

0

karny XDDDD

0

dogrywka w gównomeczu ja pie*dole...

0

Da się użyć varu? No da się ale jak trzeba anulować Barcelonie XD

1

Żeby tylko obyło się bez dogrywki w meczu o gówno w czwartek...

5

W przerwie z Liverpoolem nie był taki cwaniak

0

Co jak co ale dzisiaj gramy wyjątkowo dobrze

0

Chyba w krainie kóz

4

Jak mimo wszystko wystawi Rakiticia s podstawie to już będzie ostateczny dowód na to, że do reszty stracił rozum

0

@SeeleyBooth całkiem okuratny filmik boży

0

@michaleu lepsze to niż wysrywy o sportach które nikogo poza Polską nie obchodzą (vide skoki)

1

@cat_r37 Idę o zakład że Real go weźmie. Bardzo bym go widział w Barcy ale patrząc na ostatnią politykę transferową obu klubów raczej nie ma wątpliwości kto zainwestuje w młodość

1

@ShowMe Prawdopodobnie końcem stycznia na Valencie

2

Bardzo jestem ciekaw co to za wałki odwalił Bartek, że Ney wybrał z całej piłkarskiej Europy właśnie Barcelonę i czy zdawał sobie te 7 lat temu sprawę, że nawet po takim okresie smród po tym transferze nadal unosi się nad Camp Nou

0

Arda - nowy titular Valverde

0

Ciekawe, czy rzeczywiście mają kontuzje czy po prostu Yazid nie chce ich ciągać po Arabii, co byłoby słuszne.

Nasz master taktyszyn bierze młodzież do ciepłych krajów żeby sobie poglądali poglądali mecz z trybun albo ławki, jak miło

9

"Uważam, że gra była dobra" - nie no zajebista, wręcz perfekcyjna. Tylko, że ostatnia drużyna z tabeli grała z nami jak równy z równym. Oni tam wszyscy plują nam kibicom w twarz i mówią, że to deszcz pada

1

Trzeba bylo wystawić 3 Rakiticiow od 1 minuty

9

Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że Valverde jest nietykalny nieważne jak mocno by wtopił. Niczym karaluch

8

wyciągnąć wnioski to mieliście po Romie kłamczuchy bezwstydne

37

spieprzyliście nam trzech króli

0

@kamilo0066 Rakitić drugi raz schodzi?

0

@kkbarca Sprzedać i zapomnieć, jest multum lepszych napadziorów

0

@budel17 w ciemno biore -3 z espanyolem i pozbycie sie Suareza na koniec sezonu

2

@T_TG Po meczu znowu wysra jakies gowno, że on sie zna a inni nie bo on grał piłkje !!!oneoneone111

1

Wszędzie zmieniają trenerów jak ten sobie nie radzi z drużyną, tylko nie u nas
Czy przegrana z ostatnią drużyną to zmieni? Odpowiadam: NIE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?