qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Ratamahatta Otóż to. Rakiticia nie powinno być w Barcy już po 2 sezonie Enrique, czyli 4 (SIC!) sezony temu. Zero wartości dodanej w ataku, w obronie wolny i mało zwrotny a w dodatku blokuje rozwój młodych pomocników.
20
Który piłkarz jest zbędny w zespole?
2,66% (8) - Ivan Rakitić
Fajni ci socios tacy nie za mądrzy
94
https://yt3.ggpht.com/NyFqXEWmTWYSXVOhyLQOuDWjcZlouwmcYT0zdDxa5TsrcEARmbELLlSd54CDhHk-44e74_qmEBOM=s480-nd-rwa
0
@Yanek "Mullar" ...
3
@FCBMati10 No dokładnie o to chodzi! Że nasz zarząd do normalnych nie należy i ja zdziwiony nie będę jak będziemy nadal bluzgać na Ernesta w następnym sezonie
3
@sewciu50 deal
mam nadzieję, że wygrasz bo nie mogę już oglądać głupiej miny Valverde
1
Komentarz usunięty
0
@Hushovt No w porządku, tylko chcieć nie znaczy móc, a ostateczną decyzję o trenerze Barcelony podejmuje zarząd. Więc jeśli Valverde sam nie odejdzie a ugra chociaż jeden puchar to nie wierzę, że zarząd go zwolni, zwłaszcza że pupilek Bartka będzie faworytem w wyborach
8
@sewciu50 Ciekawy jestem dlaczego ludzie tutaj są tak pewni odejścia Valverde pod koniec sezonu xD jakieś wróżby z fusów czy tam szklanej kuli
0
Mestalla i Pizjuan - zgoda
Madrigal i Villamarin - zarówno Villareal i Betis grają w tym sezonie poniżej oczekiwań, zresztą ich styl o wiele bardziej "leży" Barcelonie niż Realowi
Bernabeu - no comment, wystarczy zobaczyć wyniki z ostatnich lat na tym stadionie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podsumowując Asikowi chyba się drużyny pomyliły bo to Realowi źle gra się na każdym z tych stadionów, a nie Barcy
2
@Baros1990
1. bramka z Realem Valladolid na 0:1 dająca 3 punkty (wynik końcowy 0:1)
2. bramka z Realem Sociedad na 2:1 dająca 3 punkty (wynik końcowy 2:1)
3. bramka z Rayo na 2:2 dająca punkt (ostatecznie wynik 2:3 po golu Suareza)
4. bramka z Atletico Madryt na 1:1 dająca punkt (wynik końcowy 1:1)
5. bramka otwierająca z Celtą na 1:0 (wynik końcowy 2:0)
6. bramka otwierająca z Leganes na 0:1 (wynik końcowy 1:3)
Do tego kilka mniej znaczących goli i kilka znaczących asyst których nie chce mi się wymieniać, sprawdź sobie. Jak widać Francuz potrafi strzelać ważne gole, a miał aż 6 kontuzji w poprzednim sezonie. Ja jestem zdania, że jeśli tylko uda się wyeliminować te urazy to będzie dawał nam wiele radości
0
@Baros1990 tragicznie to gra Rakitić, polecam zobaczyć statystyki Dembele z poprzedniego sezonu a później kłapać. Już nie wspominając ile ważnych goli strzelił które nam 3 punkty zapewniły
0
Marzenia nic nie kosztują. Niech Bombel wraca do składu, ogrywa się i zamyka dzioby hejterom
1
@Jacu327 Red Dead Redemption 2
2
Moim zdaniem świetne podsumowanie dlaczego Wiedźmin to taki średniak 5/10
0
@matirix20 aż tyle!? Fatalnie...
1
Ile jeszcze pauzował będzie Dembouz?
0
@Hushovt HAHA ale śmieszne https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_mCSt1r4fMh00cvswx6MvINpvxzheEuCe.gif
1
@Prezes_sycylijczyk wlejcie sobie do kompotu z suszu
13
Jednego niezsyscyplinowanego Brazylijczyka już mamy, a to i tak za dużo. Money niech się kisi w złotej klatce w Paryżu
1
@Michael24 coraz głupsze te pytania na la rambli
1
@Commando 6undergound
0
Białych świąt znów nie będzie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
7
O proszę według Kurtuły Real nie wygrał przez sędziów xD
2
Szach mat hejterzy Valverde, Barca w końcu gra jak Bilbao
12
raz się remisuje a raz się remisuje
0
@Messibestplayerintheworld hop
2
@Kapitan hawk o panie czekałeś z tym komentarzem chyba od godziny
2
@matirix20 no i co z tego ze gra na czas? To nie jest przerwa w grze typie
11
6 minut po 10k ojro za minutę od Florka