8

@Ratamahatta Otóż to. Rakiticia nie powinno być w Barcy już po 2 sezonie Enrique, czyli 4 (SIC!) sezony temu. Zero wartości dodanej w ataku, w obronie wolny i mało zwrotny a w dodatku blokuje rozwój młodych pomocników.

20

Który piłkarz jest zbędny w zespole?

2,66% (8) - Ivan Rakitić

Fajni ci socios tacy nie za mądrzy

0

@Yanek "Mullar" ...

3

@FCBMati10 No dokładnie o to chodzi! Że nasz zarząd do normalnych nie należy i ja zdziwiony nie będę jak będziemy nadal bluzgać na Ernesta w następnym sezonie

3

@sewciu50 deal
mam nadzieję, że wygrasz bo nie mogę już oglądać głupiej miny Valverde

1

Komentarz usunięty

0

@Hushovt No w porządku, tylko chcieć nie znaczy móc, a ostateczną decyzję o trenerze Barcelony podejmuje zarząd. Więc jeśli Valverde sam nie odejdzie a ugra chociaż jeden puchar to nie wierzę, że zarząd go zwolni, zwłaszcza że pupilek Bartka będzie faworytem w wyborach

8

@sewciu50 Ciekawy jestem dlaczego ludzie tutaj są tak pewni odejścia Valverde pod koniec sezonu xD jakieś wróżby z fusów czy tam szklanej kuli

0

Mestalla i Pizjuan - zgoda
Madrigal i Villamarin - zarówno Villareal i Betis grają w tym sezonie poniżej oczekiwań, zresztą ich styl o wiele bardziej "leży" Barcelonie niż Realowi
Bernabeu - no comment, wystarczy zobaczyć wyniki z ostatnich lat na tym stadionie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując Asikowi chyba się drużyny pomyliły bo to Realowi źle gra się na każdym z tych stadionów, a nie Barcy

2

@Baros1990
1. bramka z Realem Valladolid na 0:1 dająca 3 punkty (wynik końcowy 0:1)
2. bramka z Realem Sociedad na 2:1 dająca 3 punkty (wynik końcowy 2:1)
3. bramka z Rayo na 2:2 dająca punkt (ostatecznie wynik 2:3 po golu Suareza)
4. bramka z Atletico Madryt na 1:1 dająca punkt (wynik końcowy 1:1)
5. bramka otwierająca z Celtą na 1:0 (wynik końcowy 2:0)
6. bramka otwierająca z Leganes na 0:1 (wynik końcowy 1:3)

Do tego kilka mniej znaczących goli i kilka znaczących asyst których nie chce mi się wymieniać, sprawdź sobie. Jak widać Francuz potrafi strzelać ważne gole, a miał aż 6 kontuzji w poprzednim sezonie. Ja jestem zdania, że jeśli tylko uda się wyeliminować te urazy to będzie dawał nam wiele radości

0

@Baros1990 tragicznie to gra Rakitić, polecam zobaczyć statystyki Dembele z poprzedniego sezonu a później kłapać. Już nie wspominając ile ważnych goli strzelił które nam 3 punkty zapewniły

0

Marzenia nic nie kosztują. Niech Bombel wraca do składu, ogrywa się i zamyka dzioby hejterom

1

@Jacu327 Red Dead Redemption 2

2


Moim zdaniem świetne podsumowanie dlaczego Wiedźmin to taki średniak 5/10

0

@matirix20 aż tyle!? Fatalnie...

1

Ile jeszcze pauzował będzie Dembouz?

1

@Prezes_sycylijczyk wlejcie sobie do kompotu z suszu

13

Jednego niezsyscyplinowanego Brazylijczyka już mamy, a to i tak za dużo. Money niech się kisi w złotej klatce w Paryżu

1

@Michael24 coraz głupsze te pytania na la rambli

1

@Commando 6undergound

0

Białych świąt znów nie będzie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

7

O proszę według Kurtuły Real nie wygrał przez sędziów xD

2

Szach mat hejterzy Valverde, Barca w końcu gra jak Bilbao

12

raz się remisuje a raz się remisuje

0

2

@Kapitan hawk o panie czekałeś z tym komentarzem chyba od godziny

2

@matirix20 no i co z tego ze gra na czas? To nie jest przerwa w grze typie

11

6 minut po 10k ojro za minutę od Florka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?