qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mesqueunbarca aż mi się przypomniało to
31
@itmustbejoke ten to ma fantazję
7
@Gaucho Jak ktoś może twierdzić że to przypadek to nie wiem
3
orgazm labogi
0
@l0Messini Sleepy Hollow mój ulubiony horror
14
Ten kubek jest nic nie warty, wysłać 3/4 Barcy B i kilku zawodników z pierwszej drużyny którzy mało grają żeby tą arabską farsę odbębnić
0
@Transu96 Mondeo Mk4 albo Octavia, może jeszcze Citroen C5 ale trochę ograniczony budżet jak na tą furkę
5
@Transu96 Kwota jeszcze bo takich kryteriach to mogę powiedzieć Panamera albo F10 M5
0
@Kengo "oni myślą że tym razem nie obsramy zbroi i się nie skompromitujemy w LM"
0
@baczmus Niestety, przeszukałem 5 stron w google i nie znalazłem. Jedyna szansa, że ktoś ma to na dysku
7
Wie ktoś czy można gdzieś obejrzeć serię Era Enrique stworzoną przez Darka Żmudzkiego? Już chwilę temu niegodziwce z jutfuba zdjęli jego kanał i jego świetne filmy, a może ktoś przewidział taką sytuację, pobrał całą serię i jest się w stanie nią podzielić?
1
@pauletaa Tylko w przypadku odejścia Suareza. Inaczej to będzie kolejny zawodnik zmuszony grać na nie swojej pozycji
1
@bias No chyba żartujesz z tymi typami, akcja roku na fcbarca to bez wątpienia ziomeczek w jeden z 10
1
@Chwytliwy żeby tylko Valverde po tym meczu nie zamknął Juniora w pieczarze zapomnienia jak to ma w zwyczaju z nowymi piłkarzami po ich słabszych występach vide casus Malcoma
5
Bóg tak chciał
0
@WildKidzML Tak wygląda nasza gra za kadencji Valverde z kimkolwiek
A z Atleti zawsze są problemy i decydują detale
0
@Quahoo No wiem o tym, to czego się spodziewaliście? xD
1
Ja nie wiem czy wszyscy mają tak krótką pamięć czy po prostu udają zdziwionych, mecze z Atleti wyglądają dokładnie tak jak dziś od dobrych kilku sezonów
2
@zodiak_10 120 baniek w błoto
26
Był Ronaldo Kapitan Grzmot a teraz jest Cyklon Benzema
Mają fantazję te Madryckie pismaki
3
@Kompletny a ja ludzi
7
Barcainfo to należał sie perm za ten bezsensowny spam o neymarze na wakacjach a nie nominacja
7
@DonAndrzejos dr house Ci może buty polerować
1
Kolejny wielki mecz przed nami i kolejny raz ta ostatnia iskierka nadziei (której Valverde nie zdołał jeszcze ugasić, mimo wielkich starań), że to będzie ten moment, w którym zobaczymy w końcu wielką Barcę jako kolektyw, a nie tylko indywidualne przebłyski Messiego.
Tak, wiem, jestem naiwny ale przy naszym trenejro tylko to mi pozostało
2
Real gra całkiem dobrze, ale PSG wcale im nie przeszkadza zbytnio, w wielu sytuacjach stoją jak widły w gnoju i patrzą jak biali klepią
0
@Fawrf no to wygra Cardoner a Bartek będzie niczym prezes Kaczyński
0
@DonAndresFCB Skąd ta pewność, że Bartek nie będzie rządził klubem kolejną kadencję?
18
"poleciałem do Madrytu we wtorek czy środę, nie ma to wpływu na moją grę w sobotę"
Tak jak myślałem, nie ma sobie nic do zarzucenia, a te dwa giga babole które popełnił z Leganes to dla niego normalne. Co by teraz nie powiedział, to niesmak i tak pozostaje i wątpię, żeby nagle szum wokół niego ucichł, no chyba, że zacznie grać jak na obrońcę jednego z najlepszych klubów świata przystało
5
zdobywca złotej piłki jak zniknął zaraz po gali tak do tej pory nie można go znaleźć
1
@Ka19dominik https://www.fullmatchesandshows.com/?filtre=date&cat=0