1

@mesqueunbarca aż mi się przypomniało to

31

@itmustbejoke ten to ma fantazję

7

@Gaucho Jak ktoś może twierdzić że to przypadek to nie wiem

3

orgazm labogi

0

@l0Messini Sleepy Hollow mój ulubiony horror

14

Ten kubek jest nic nie warty, wysłać 3/4 Barcy B i kilku zawodników z pierwszej drużyny którzy mało grają żeby tą arabską farsę odbębnić

0

@Transu96 Mondeo Mk4 albo Octavia, może jeszcze Citroen C5 ale trochę ograniczony budżet jak na tą furkę

5

@Transu96 Kwota jeszcze bo takich kryteriach to mogę powiedzieć Panamera albo F10 M5

0

@Kengo "oni myślą że tym razem nie obsramy zbroi i się nie skompromitujemy w LM"

0

@baczmus Niestety, przeszukałem 5 stron w google i nie znalazłem. Jedyna szansa, że ktoś ma to na dysku

7

Wie ktoś czy można gdzieś obejrzeć serię Era Enrique stworzoną przez Darka Żmudzkiego? Już chwilę temu niegodziwce z jutfuba zdjęli jego kanał i jego świetne filmy, a może ktoś przewidział taką sytuację, pobrał całą serię i jest się w stanie nią podzielić?

1

@pauletaa Tylko w przypadku odejścia Suareza. Inaczej to będzie kolejny zawodnik zmuszony grać na nie swojej pozycji

1

@bias No chyba żartujesz z tymi typami, akcja roku na fcbarca to bez wątpienia ziomeczek w jeden z 10

1

@Chwytliwy żeby tylko Valverde po tym meczu nie zamknął Juniora w pieczarze zapomnienia jak to ma w zwyczaju z nowymi piłkarzami po ich słabszych występach vide casus Malcoma

5

Bóg tak chciał

0

@WildKidzML Tak wygląda nasza gra za kadencji Valverde z kimkolwiek

A z Atleti zawsze są problemy i decydują detale

0

@Quahoo No wiem o tym, to czego się spodziewaliście? xD

1

Ja nie wiem czy wszyscy mają tak krótką pamięć czy po prostu udają zdziwionych, mecze z Atleti wyglądają dokładnie tak jak dziś od dobrych kilku sezonów

2

@zodiak_10 120 baniek w błoto

26

Był Ronaldo Kapitan Grzmot a teraz jest Cyklon Benzema

Mają fantazję te Madryckie pismaki

3

@Kompletny a ja ludzi

7

Barcainfo to należał sie perm za ten bezsensowny spam o neymarze na wakacjach a nie nominacja

7

@DonAndrzejos dr house Ci może buty polerować

1

Kolejny wielki mecz przed nami i kolejny raz ta ostatnia iskierka nadziei (której Valverde nie zdołał jeszcze ugasić, mimo wielkich starań), że to będzie ten moment, w którym zobaczymy w końcu wielką Barcę jako kolektyw, a nie tylko indywidualne przebłyski Messiego.

Tak, wiem, jestem naiwny ale przy naszym trenejro tylko to mi pozostało

2

Real gra całkiem dobrze, ale PSG wcale im nie przeszkadza zbytnio, w wielu sytuacjach stoją jak widły w gnoju i patrzą jak biali klepią

0

@Fawrf no to wygra Cardoner a Bartek będzie niczym prezes Kaczyński

0

@DonAndresFCB Skąd ta pewność, że Bartek nie będzie rządził klubem kolejną kadencję?

18

"poleciałem do Madrytu we wtorek czy środę, nie ma to wpływu na moją grę w sobotę"
Tak jak myślałem, nie ma sobie nic do zarzucenia, a te dwa giga babole które popełnił z Leganes to dla niego normalne. Co by teraz nie powiedział, to niesmak i tak pozostaje i wątpię, żeby nagle szum wokół niego ucichł, no chyba, że zacznie grać jak na obrońcę jednego z najlepszych klubów świata przystało

5

zdobywca złotej piłki jak zniknął zaraz po gali tak do tej pory nie można go znaleźć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?