43

Ah ten Pele i jego rekord w lidze kelnerów i bez spalonych bo wtedy jeszcze nie było tego przepisu

5

Kradzież majstra Barcelony w sezonie Taty to za mało dla Lahoza, on żadnych meczów Barcelony nie powinien sędziować bo jej nienawidzi. Swoją drogą, po wuj jest VAR?

1

Super skład czyli pewnie strata punktów albo wymęczone 3 punkty xd

0

@Kamilos84 w poprzednim sezonie roztrwonili 8 punktów przewagi, ja w ich wierze, że w obecnym również to zrobią

0

@krzychu1526 yy nie, aktorsko Phoenix był lepszy

0

Nowy Joker jest fantastyczny, Phoenix ma już Oscara w kieszeni, bo nie wierzę, żeby ktoś mógłby przebić jego wybitną kreację

69

Dembele oprócz Leo i Fatiego to jedyny powód dlaczego warto oglądać mecze Barcy Valverde. Wielu z was go nie trawi za brak profesjonalizmu i może to slusznie, ale gdyby nie kontuzje gościu byłby wymiataczem bo ma na to papiery. Jakby mu weszła ta brama z 16 metra po zejściu do środka w meczu z Interem to znów byłby wychwalany pod niebiosa. Ja tam w niego wierzę i jestem niemal pewny że jeszcze zamknie dzioby hejterom

1

O proszę, RDR 2 wychodzi w listopadzie na PC

1

@Witekk10 przeglądarka Brave i elo denerwujące reklamy

0

@BigShaq szkoda tylko że dzban który to pisał nie zauważył że Semedo grał na LO a nie na swojej pozycji

6

@xavi890 grał nie na swojej pozycji

6

Trup przypudrowany dobrą grą Leo i błyskiem Suareza, jedziemy dalej

1

Suarez to Mr Champions League

0

Szykuje się Klasiko w LE

0

@kampe za dużo wymagasz, za każde przyjęcie po którym mu piłka nie odszkoczy

0

Oni wyglądają jakby nigdy ze sobą nie grali co ten Valverde zrobił z Barceloną

2

Klepu w środku, do boku, do środka, do boku i strata. I tak do zajebania

0

@Ostry00 sport.tvp.pl

1

Pikuś zamiast płakać o to co piszą w gazetach powinien się wziąć za grę bo który to już sezon z rzędu ma słaby początek

1

@Fartlow weź się człowieku lecz

4

Jak to było w Asie? Real ma żelazną obronę w stylu Cholo? XD

0

Ale ten Brave zapierdziela, polecam się przesiąść szczególnie z Chroma bo różniąca e płynności ogromna

0

Real stłamszony totalnie, czyli klasycznie wygra z 2:0

1

@Kurkmen non-stop

9

Suarezowi jednak najlepiej na świecie wychodzi przepuszczanie piły xD paradoksalnie robi najwięcej kiedy nie dotyka gały

0

@xVENUMx jaki zasilacz? Zresztą jak to zestaw marketowy to nie warto

4

Jeszcze wczoraj miałem dwa powody dlaczego warto obejrzeć ten mecz a były to Fati i Dembele

0

1:1 po farfoclu hetafe i krwawieniu oczu przez 90min

4

@AllBundy nie najlepszy ale również mój ulubiony ever

1

@Lenioq sandej saturdej jur gołin dałn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?