qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
Ah ten Pele i jego rekord w lidze kelnerów i bez spalonych bo wtedy jeszcze nie było tego przepisu
5
Kradzież majstra Barcelony w sezonie Taty to za mało dla Lahoza, on żadnych meczów Barcelony nie powinien sędziować bo jej nienawidzi. Swoją drogą, po wuj jest VAR?
1
Super skład czyli pewnie strata punktów albo wymęczone 3 punkty xd
0
@Kamilos84 w poprzednim sezonie roztrwonili 8 punktów przewagi, ja w ich wierze, że w obecnym również to zrobią
0
@krzychu1526 yy nie, aktorsko Phoenix był lepszy
0
Nowy Joker jest fantastyczny, Phoenix ma już Oscara w kieszeni, bo nie wierzę, żeby ktoś mógłby przebić jego wybitną kreację
69
Dembele oprócz Leo i Fatiego to jedyny powód dlaczego warto oglądać mecze Barcy Valverde. Wielu z was go nie trawi za brak profesjonalizmu i może to slusznie, ale gdyby nie kontuzje gościu byłby wymiataczem bo ma na to papiery. Jakby mu weszła ta brama z 16 metra po zejściu do środka w meczu z Interem to znów byłby wychwalany pod niebiosa. Ja tam w niego wierzę i jestem niemal pewny że jeszcze zamknie dzioby hejterom
1
O proszę, RDR 2 wychodzi w listopadzie na PC
1
@Witekk10 przeglądarka Brave i elo denerwujące reklamy
0
@BigShaq szkoda tylko że dzban który to pisał nie zauważył że Semedo grał na LO a nie na swojej pozycji
6
@xavi890 grał nie na swojej pozycji
6
Trup przypudrowany dobrą grą Leo i błyskiem Suareza, jedziemy dalej
1
Suarez to Mr Champions League
0
Szykuje się Klasiko w LE
0
@kampe za dużo wymagasz, za każde przyjęcie po którym mu piłka nie odszkoczy
0
Oni wyglądają jakby nigdy ze sobą nie grali co ten Valverde zrobił z Barceloną
2
Klepu w środku, do boku, do środka, do boku i strata. I tak do zajebania
0
@Ostry00 sport.tvp.pl
1
Pikuś zamiast płakać o to co piszą w gazetach powinien się wziąć za grę bo który to już sezon z rzędu ma słaby początek
1
@Fartlow weź się człowieku lecz
4
Jak to było w Asie? Real ma żelazną obronę w stylu Cholo? XD
0
Ale ten Brave zapierdziela, polecam się przesiąść szczególnie z Chroma bo różniąca e płynności ogromna
0
Real stłamszony totalnie, czyli klasycznie wygra z 2:0
1
@Kurkmen non-stop
9
Suarezowi jednak najlepiej na świecie wychodzi przepuszczanie piły xD paradoksalnie robi najwięcej kiedy nie dotyka gały
0
@xVENUMx jaki zasilacz? Zresztą jak to zestaw marketowy to nie warto
4
Jeszcze wczoraj miałem dwa powody dlaczego warto obejrzeć ten mecz a były to Fati i Dembele
0
1:1 po farfoclu hetafe i krwawieniu oczu przez 90min
4
@AllBundy nie najlepszy ale również mój ulubiony ever
1
@Lenioq sandej saturdej jur gołin dałn