0

@Encore a dlaczego nie?

1

ostania drużyna strzela nam gola łuuuu brawo erni

2

Na pocieszenie przypominam, że jesteśmy skazani na Suareza dopóki gra Leo

0

Crackitić

22

O Rakitić no to myk do apteki po nerwosol

4

Brama z dupy jak zwykle

0

Eh Laboga to nawet nie próbuje być obiektywnym, Real stłamszony a ten wychwala ich piłkarzy

0

@Rewolucja123 U mnie niski poziom fatu

0

@MarioVeB! Ale skąd ja mam wiedzieć czy dany user ma bana, nie ma takiego info w profilach, jakby było to jeszcze można zrozumieć, ale skoro nie ma ta ten punkt jest totalnie bez sensu

4

"komentowanie i prowadzenie dyskusji na temat Użytkowników, których konta zostały zablokowane lub usunięte"

ten podpunkt regulaminu jest bezsensowny

1

@amek555 narcos
@Allbi wiedzmin iks de

0

@Transu96 Co oczywiste?

0

@barcowy1899 Początkiem lutego

94

Ktoś jeszcze spędzał sylwestra na trzeźwo?

3

@budel17 sylwester z wykopem ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

1

@Criss18Barca Przypadek 1 na 100

1

@Marlon85 no to podaj jakies argumenty bo ja ci swoje wpisałem bo tak to ja też mogę powiedzieć że sam pan pie*dolisz

6

@Marlon85 to nie ma nic do rzeczy
@leszeq nauczycieli, mamy najwięcej w europie w przeliczeniu na 1000 uczniów. A wynika to z najniższego na świecie pensum (18 godzin lekcyjnych, czyli 13,5 godziny zegarowej tygodniowo!)
@Janiama o jest i pan nie wiem to się wypowiem. Jak był pomysł rządu żeby pensum chociaż o trochę zwiększyć to był kwik jakby im świętości odbierali. Zarabiają dokładnie tyle ile pracują

45

@NeroTFP nie widzę żadnego problemu żeby nauczyciele zmienili pracę na kasjerów. A nie, czekaj kasjer w biedrze musi za*ierdalac i nie ma statusu który pozwala na pracę 20 godzin w tygodniu

4

@SuperPatsonFCB No sorry, ale Valverde widział w jakim stanie jest Alba i że go nie zmienił w przerwie to jego wielbłąd

1

@Kompletny A gdzie "otoczenie Neymara" ?

6

3

Takie mecze są idealne po to, żeby rezerwowi się ogrywali. Ale znając Ernesta to weźmie do Arabów wszystkich najważniejszych piłkarzy i ich jeszcze wystawi w podstawie

7

Szybkie przypomnienie, że Arda Turan nadal jest naszym piłkarzem

1

@kerouac Wojtek i napad na bankiet

0

Wow AS
Nowy Assassin wygląda super

1

@cooen eleveny

1

@SamuelUmtiti oh you sweet summer child

48

Witamy na fcpudelek.com

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?