qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore a dlaczego nie?
1
ostania drużyna strzela nam gola łuuuu brawo erni
2
Na pocieszenie przypominam, że jesteśmy skazani na Suareza dopóki gra Leo
0
Crackitić
22
O Rakitić no to myk do apteki po nerwosol
4
Brama z dupy jak zwykle
0
Eh Laboga to nawet nie próbuje być obiektywnym, Real stłamszony a ten wychwala ich piłkarzy
0
@Rewolucja123 U mnie niski poziom fatu
0
@MarioVeB! Ale skąd ja mam wiedzieć czy dany user ma bana, nie ma takiego info w profilach, jakby było to jeszcze można zrozumieć, ale skoro nie ma ta ten punkt jest totalnie bez sensu
4
"komentowanie i prowadzenie dyskusji na temat Użytkowników, których konta zostały zablokowane lub usunięte"
ten podpunkt regulaminu jest bezsensowny
1
@amek555 narcos
@Allbi wiedzmin iks de
0
@Transu96 Co oczywiste?
0
@barcowy1899 Początkiem lutego
94
Ktoś jeszcze spędzał sylwestra na trzeźwo?
3
@budel17 sylwester z wykopem ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
1
@Criss18Barca Przypadek 1 na 100
1
@Marlon85 no to podaj jakies argumenty bo ja ci swoje wpisałem bo tak to ja też mogę powiedzieć że sam pan pie*dolisz
6
@Marlon85 to nie ma nic do rzeczy
@leszeq nauczycieli, mamy najwięcej w europie w przeliczeniu na 1000 uczniów. A wynika to z najniższego na świecie pensum (18 godzin lekcyjnych, czyli 13,5 godziny zegarowej tygodniowo!)
@Janiama o jest i pan nie wiem to się wypowiem. Jak był pomysł rządu żeby pensum chociaż o trochę zwiększyć to był kwik jakby im świętości odbierali. Zarabiają dokładnie tyle ile pracują
45
@NeroTFP nie widzę żadnego problemu żeby nauczyciele zmienili pracę na kasjerów. A nie, czekaj kasjer w biedrze musi za*ierdalac i nie ma statusu który pozwala na pracę 20 godzin w tygodniu
4
@SuperPatsonFCB No sorry, ale Valverde widział w jakim stanie jest Alba i że go nie zmienił w przerwie to jego wielbłąd
1
@Kompletny A gdzie "otoczenie Neymara" ?
6
https://i.ibb.co/fY9D6QV/Screenshot-20191231-072548-Chrome.jpg
Brutus był z Afryki
3
Takie mecze są idealne po to, żeby rezerwowi się ogrywali. Ale znając Ernesta to weźmie do Arabów wszystkich najważniejszych piłkarzy i ich jeszcze wystawi w podstawie
7
Szybkie przypomnienie, że Arda Turan nadal jest naszym piłkarzem
1
@kerouac Wojtek i napad na bankiet
0
Wow AS
Nowy Assassin wygląda super
1
@cooen eleveny
1
@SamuelUmtiti oh you sweet summer child
48
Witamy na fcpudelek.com
0
Komentarz usunięty przez użytkownika