0

@Pogba To przestań postować niepotwierdzone gówno. Zgłaszam i oby ban

0

@Pogba Źródło?

15

@dominik127pl o w mordę on rzeczywiście pasuje do Barcelony jak mało kto

3

Brakuje kierowcy tira 100/100

0

To on jeszcze jest w zarządzie? O ile kojarzę, to zaczęliśmy być nieudolni robiąc transfery po jego przyjściu właśnie

41

@Janiama Tak tak, mój zarzut był taki że kucał przy lini bocznej. Nieważne, że graliśmy totalne gówno przez 3/4 jego kadencji i drżeliśmy o wynik z drużynami pokroju Levante

1

@Lukas171 No cóż, 100% racji

5

Valverdyzmu nie da się wybić z głów w 2 tygodnie, ten sezon najprawdopodobniej musi być "przejściowy" żeby w kolejnym wystartować na pełnej

1

Oho i znowu wysrywy o Neymarze. A o tym jak zniknął na 4 miesiące w 2 sezonie Enrique to się już nie pamięta

8

Ten Arthur rzeczywiście wypisz wymaluj Xavi XD

2

Lenglet za Pike w przerwie KONIECZNIE

0

Jedna akcja i gol, mecz co mecz to samo, to jest kurwa śmiech na sali

2

Wreszcie bez Rakiticia ufff

5

Na popularnym portalu ze śmiesznym obrazkami pewien student przebywający na wymianie w Chinach powchalił się, że udało mu się wyjechać z poddeanego kwarantannie Wuhan do Pekinu. Z Pekinu wsiadł w samolot i wraca do Polski, oczywiście nikomu ze służb nie wspomniał, że przebywał miejscu występowania ogniska koronowirusa. Użytkownikiom portalu udało się ustalić, że ów student nie ściemnia i faktycznie był w ostatnim czasie w Wuhan, a także poinformować służby lotniska w Dubaiu (gdzie mam miejsce przesiadka) i Warszawy oraz ministerstwo zdrowia. Loty z Pekinu nie są dokładnie kontrolowane jak te z Wuhan, więc nasz bohater ma spore szansę dostania się do Polski bez przeszkód. Niewiadomo oczywiście, czy jest on zainfekowany koronawirusem, ale jeśli tak to epidemia pojawi się w naszym kraju przez kompletną głupotę cwanego studenciaka

3

@Rewolucja123 4900h o ja pie**ole a myślałem, że to ja marnuje dużo czasu nie rozwijając się

0

@Kidd Osobiście mam głęboko gdzieś ten śmieszny sport więc tak, podzielam ich zdanie

0

@LeoMessi1994 Nie podoba mi się podkładanie muzyki pod treningi

4

@moonray Dopóki nie trafią na Real w LM. Wtedy się zesrają a La Rambla (włącznie ze mną) pogrąży się w żałobie

3

Brak zgrania wyszedł jak na dłoni, ale nie ma się co im dziwić jak zdecydowana większość wyjściowego składu grała ze sobą od święta za Valverde

16

Karny jak w morde strzelił

6

@karlu105 Z dwojga złego lepiej dziś aniżeli w sobotę

0

@Cochise W razie w jestem chętny

1

@Cochise cośtam gram ale na razie chcę wbić 100% w rdr2 a czasu mało więc idzie dość mozolnie

0

@Mat_Cat W tym nowszym w generacji F coś takiego było, ten starszy w E pod tym względem jest ok

0

@piotrek1315 N57d30 3 litrowy diesel
A z benzyn N53b30

4

Czy platynowe słońce La Rambli naskrobało już swoje narzekania czy jeszcze nie, bo sporo komentarzy się przewinęło i moglem przegapić

1

@AduŚ07 Jakby aduś07 nie napisał głupiego komentarza to inaczej byśmy tutaj rozmawiali....

0

Robi się nerwowo....

2

Jordi are you ok?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?