qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Warto przypomnieć
https://www.fcbarca.com/77863-kobe-bryant-mowi-o-swojej-przyjazni-z-messim-ronaldinho-i-pilka-nozna.html
0
@Pogba To przestań postować niepotwierdzone gówno. Zgłaszam i oby ban
0
@Pogba Źródło?
15
@dominik127pl o w mordę on rzeczywiście pasuje do Barcelony jak mało kto
3
Brakuje kierowcy tira 100/100
0
To on jeszcze jest w zarządzie? O ile kojarzę, to zaczęliśmy być nieudolni robiąc transfery po jego przyjściu właśnie
41
@Janiama Tak tak, mój zarzut był taki że kucał przy lini bocznej. Nieważne, że graliśmy totalne gówno przez 3/4 jego kadencji i drżeliśmy o wynik z drużynami pokroju Levante
1
@Lukas171 No cóż, 100% racji
5
Valverdyzmu nie da się wybić z głów w 2 tygodnie, ten sezon najprawdopodobniej musi być "przejściowy" żeby w kolejnym wystartować na pełnej
1
Oho i znowu wysrywy o Neymarze. A o tym jak zniknął na 4 miesiące w 2 sezonie Enrique to się już nie pamięta
8
Ten Arthur rzeczywiście wypisz wymaluj Xavi XD
2
Lenglet za Pike w przerwie KONIECZNIE
0
Jedna akcja i gol, mecz co mecz to samo, to jest kurwa śmiech na sali
2
Wreszcie bez Rakiticia ufff
5
Na popularnym portalu ze śmiesznym obrazkami pewien student przebywający na wymianie w Chinach powchalił się, że udało mu się wyjechać z poddeanego kwarantannie Wuhan do Pekinu. Z Pekinu wsiadł w samolot i wraca do Polski, oczywiście nikomu ze służb nie wspomniał, że przebywał miejscu występowania ogniska koronowirusa. Użytkownikiom portalu udało się ustalić, że ów student nie ściemnia i faktycznie był w ostatnim czasie w Wuhan, a także poinformować służby lotniska w Dubaiu (gdzie mam miejsce przesiadka) i Warszawy oraz ministerstwo zdrowia. Loty z Pekinu nie są dokładnie kontrolowane jak te z Wuhan, więc nasz bohater ma spore szansę dostania się do Polski bez przeszkód. Niewiadomo oczywiście, czy jest on zainfekowany koronawirusem, ale jeśli tak to epidemia pojawi się w naszym kraju przez kompletną głupotę cwanego studenciaka
3
@Rewolucja123 4900h o ja pie**ole a myślałem, że to ja marnuje dużo czasu nie rozwijając się
0
@Kidd Osobiście mam głęboko gdzieś ten śmieszny sport więc tak, podzielam ich zdanie
0
@LeoMessi1994 Nie podoba mi się podkładanie muzyki pod treningi
4
@moonray Dopóki nie trafią na Real w LM. Wtedy się zesrają a La Rambla (włącznie ze mną) pogrąży się w żałobie
3
Brak zgrania wyszedł jak na dłoni, ale nie ma się co im dziwić jak zdecydowana większość wyjściowego składu grała ze sobą od święta za Valverde
16
Karny jak w morde strzelił
6
@karlu105 Z dwojga złego lepiej dziś aniżeli w sobotę
0
@Cochise W razie w jestem chętny
1
@Cochise cośtam gram ale na razie chcę wbić 100% w rdr2 a czasu mało więc idzie dość mozolnie
0
@Mat_Cat W tym nowszym w generacji F coś takiego było, ten starszy w E pod tym względem jest ok
0
@piotrek1315 N57d30 3 litrowy diesel
A z benzyn N53b30
4
Czy platynowe słońce La Rambli naskrobało już swoje narzekania czy jeszcze nie, bo sporo komentarzy się przewinęło i moglem przegapić
1
@AduŚ07 Jakby aduś07 nie napisał głupiego komentarza to inaczej byśmy tutaj rozmawiali....
0
Robi się nerwowo....
2
Jordi are you ok?