qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Nie dość że Tuchel musi użerać się z humorami brazylijskiego Biebera to jeszcze Mbappe odbija palma... Neymaroza najwyraźniej jest zakaźna
0
@Hubert98 tzw. tryb eco
0
@NeroTFP Ok, a kto według Ciebie jest gorszy?
4
@NeroTFP na ciebie też ma taśmy że tak bronisz tego przeciętniaka?
0
@NeroTFP Rakitić przez ostatnie 2 i pół roku gra na poziomie Sevilli a nie Barcelony
0
Każda przebitka i stykowa sytuacja dla Levante hmmmm
0
Mecz do odhaczenia, żarty się skończyły bo Real się rozpędził na dobre i ani myśli się zatrzymywać, w tym sezonie tytuł może rozstrzygnąć Klasyk na Bernabeu i trzeba do niego podejść z minimalną stratą punktową
0
@FC1899Barca Ty to jesteś nostradamus naszych czasów
4
@kubasa po pierwsze oczywisty karny i tylko ślepy albo kibic mierdy tego nie przyzna
Po drugie lament nie "lamęt"
3
Jestem w stanie zrozumieć zachwyty komentatorów na temat Casemiro, bo to rzeczywiście top defensywny pomocnik, ale jakby sędziowie nie byli kolejny już raz wobec niego pobłażliwi to typ miałby dzisiaj na koncie czerwo i sprokurowanego karnego
42
@Kremisco Skoro nie widzisz tutaj karnego to problem z byciem obiektywnym masz ty.
Aha i nie wiedziałem, błędy sędziów działają na zasadzie tam zabierzemy to tu oddamy
0
@Ynek Naucz się linki wstawiać typie
0
Typowo Real budzi się w drugiej części sezonu, my zamiast mieć z 10 punktów przewagi mamy jak na razie 6 straty, a wszystko dzięki duetowi Barti&Valdi
4
@Kcprlxx A nie? Słupek, brak karnego po faulu pulpeta i 2 setki zmarnowane. Mało?
6
Real nic nie gra i powinien już przegrywać.
Czyli wygrają
0
@Ynek Sam się naucz co znaczy "nie cierpieć" i że to zupełnie nie ma związku z cierpieniem w kontekście użytym w tłumaczeniu. Zresztą, nie cierpieć zawsze używa się z przeczeniem. Odsyłam do słownika polskiego
0
@neutrealnykibic No a dzisiaj pan Estrada nie dał karnego po kolejnym faulu pulpeta Kasemiro, cos jeszcze?
1
@Ynek Nie manipuluj, bo nie jest. W Hiszapnii tak, ale tak jak mówię, to słowo ma zupełnie inny wydźwięk niż w Polsce
12
Droga redakcjo, ja rozumiem, że słowo "cierpieć" jest tłumaczone dosłownie z hiszpańskiego, ale w hiszpańskim ma ono inny wydźwięk niż w polskim. W języku polskim cierpienie to coś sprawiającego wielki ból fizyczny, czy psychiczny, cierpieć może rodzic po przedwczesnej utracie dziecka lub osoba śmiertelnie chora , a nie milioner grający w piłkę w taktyce, która jest dla niego niekomfortowa. Apeluję więc o nietłumaczenie dosłowne tego słowa bo z realnym cierpieniem nie ma ono nic a nic wspólnego
1
@neutrealnykibic Bardziej wpłynął na wynik za nie wyrzucenie pulpeta Kasemiro w klasyku na stadionie z kiblami w wiecznym remoncie
1
@neutrealnykibic XD Tak jakby to był najbardziej pamiętny błąd tego sędziego biały prowokatorze
8
Mam ogromną słabość do Dembele, drzemie w nim niesamowity potencjał i oby w końcu kontuzje go omijały to chłopak da nam bardzo wiele radości
0
@skakun95 Ciekawostka: rozmiar cząsteczki koronawirusa to ok. 100nm, a te zwykłe papierowe maski nie przepuszczają cząsteczek mniejszych niż 500nm. Także te maski oprócz komfortu psychicznego nieświadomych osób nic nie dają
0
Jest gdzieś transmisja?
0
@Adamski69 chodzi o Webasto Stockdorf - główną siedzibę firmy i biura projektowe. Pracowałem tam kiedyś
34
Przynajmniej mówi jak jest, a nie tak jak Busi czy Alba - wszystko jest ok, tylko trzeba wyciągnąć wnioski
0
Leganes, Levante, Real Betis, Getafe i Eibar to żadne piłkarskie tuzy, zwłaszcza, że 4 z tych 5 meczów gramy na Camp Nou. Według mnie obowiązkiem jest wygranie tych spotkań, zobaczymy na kogo trafimy w półfinale PK, ale zważając, że również mamy mecz u siebie w teorii jesteśmy faworytami z każdym za wyjątkiem Realu.
0
@matirix20 czyli rozumiem, że Valladolid nie pierdlo nawet pod bramką Realu?
0
Oglądał ktoś wczoraj Real? Jak grali i czy taktyka 1000 i jednej wrzutki nadal żywa?
2
@Martwy zapomniałeś dziś wziąć leki