qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobry test dla City, mierda podobnie jak Bayern będzie cisnąć na Bernabeu
13
@DonMatteo901 Ostatnio ten brzydal strasznie dużo szczeka, również w stronę Barcelony nawet o nią nie zapytany. Czekam tylko aż z grymasem na gębie będzie wyciągał kilka piłek z siatki po dwumeczu z City
5
Dajcie streszczenie bo nie chce mi się czytać całego
0
@sevs szoruje ryjem po dnie pierwszego miejsca w tabeli
0
Znając życie to dzisiaj Haaland i KdB albo Bernadro się połamią i przegapią półfinał ze śmietaną
0
Czelsi cośtam próbuje ale w ataku to tam nikogo nie ma, zupełnie jak w Barcelonie obecnie
2
Jest zmarnowana setka, zaraz będzie druga a potem Real strzeli
1
Zajebisty skład Czelsi, bronią wyniku xD
19
Słuchajcie co się właśnie wydarzyło, wchodzę sobie do sklepu celem kupna wybielacza, zachodzę pod regały, patrzę, a tam pusto - nic, żadnego wybielacza nie było w dużym markecie. No to pytam pani wykładającej towary dlaczego tu nic nie ma, a ona, że przed chwilą jakichś dwóch podejrzanych typów wykupiło cały zapas jaki mieli na sklepie! No w głowie to się nie mieści, pani jeszcze mnie ostrzegła - powiedziała, że ta dwójka była agresywna i chamska, że jeden co chwila krzyczał do drugiego: "Jarek, trzeba nam więcej!!1" a drugi mamrotał do siebie coś o "wybielaniu franko" i "zaspokajaniu rafałka". A przy kasie podobno wypadła im jedna butelka z wybielaczem i jakiś pan chciał ją podnieść i im podać, a wyżej wspomniany jarek wyskoczył na niego z mordą krzycząc "robo" i "eskandalo". Wychodząc ze sklepu wrzeszczeli, że jadą do jakiejś "hali" ale o co dokładnie chodziło to nie wiem.
Uważajcie na siebie, niezłe świry po tym świecie chodzą
0
Po opierdolce potężnego Tadeusza Boehlyego Czelsioki dzisiaj wykopią madrycioków z LM. To jest moja prawda futbolu.
18
@Jay1981 Gówno mnie obchodzi co się liczy dla prawdziwego kibica realu
18
@El Madridista. Perez z Tebasem płaczą, że sprawa Barcelony jest poważna, a następnie pomawiają Barcelone o wpływanie na arbitrów nie mając żadnych dowodów.
76
Tebas od tygodni jedzie po Barcelonie i insynuuje nie mając ŻADNYCH dowodów na rzekome wpływanie na arbitrów przez Barcelonę
Ceferin grozi wykluczeniem Barcelony z LM tylko i wyłącznie na podstawie domysłów nie mając ŻADNYCH dowodów na rzekome wpływanie na arbitrów przez Barcelonę
Perez za pośrednictwem madryckiej tuby propagandowej RMTVP wypuszcza obrzydliwe i kłamliwe materiały, jakoby to Real był zawsze pokrzywdzony przez sędziów oraz stawia się jako poszkodowany w sprawie Negreiry nie mając ŻADNYCH dowodów na rzkome wpływanie na arbitrów przez Barcelonę
No to Laporta odpowiedział w politycznym stylu broniąc klubu i przywołując FAKTY historyczne z okresu wielce szanownego generała Franco. A tutaj głosy, że Laporta się ośmieszył i skompromitował nasz klub... Albo jest tutaj mnóstwo podszywek albo miękkich faj, które nie rozumieją jak działa polityka i bronienie własnych interesów
0
@MarianoItalianoVero
0
Nie wiedziałem, że Real Madryt ma zamiłowania do fekaliów
1
@bartas97 no patrząc na wybryki Winicjusza i bandyckie faule np. Czułameniego w meczu z Villareal to trochę tak
0
115 czerwonych kartek w La Lidze w obecnym sezonie.
Real Madryt z tych 115 otrzymał tylko jedną.
3
@Pablit widzę że nie oglądasz przez pół roku meczów, wiec cię oświecę: właśnie przez to pół roku Fati dostaje multum szans i ich kompletnie nie wykorzystuje
0
Myślicie, że Barcelona przekupiła Real Madryt by regularnie dostawał w trąbe w Klasykach?
2
@Firestone Dostał niezasłużone żółtko w 1 minucie to grał jak grał
Zresztą dodajesz tweeta jakiegoś typa z RMA w nicku i te staty też raczej z dupy, weź się ogarnij
1
@Compadre a tutaj już wyliczenia w której kolejce przegramy majstra xD
2
Braca bezjajec na boisku
5
Gavi - żółta kartka przez madrycką propagandę
0
Półtorej godziny męczenia buły
Vamos
11
@Janas11224 we Włoszech czerwone świtało to tylko sugestia
9
"Śmierć pilota rajdowego Craiga Breena podczas testów w Polsce" - w Chorwacji a nie w Polsce, taka z Marki rzetelna gazetka
11
Za prowokacje w ostatnim Klasyku powinien wyłapać od Araujo w obszar pomiędzy czołem a szyją. Oczywiście na parkingu po meczu, wtedy Ronald zostałby bohaterem
33
Ostatnio pełną dostępną kadrę mieliśmy w styczniu na Superpuchar. Patrząc co się dzieje obecnie, nie jest to przypadek, że po mundialu - kiedy zawodnicy pracowali z reprezentacyjnymi fizjo, trenerami od przygotowania fizycznego i medykami, miała miejsce ta sytuacja. I niech Xavi nie pieprzy głupot, że każdy zespół ma kontuzje bo to nieprawda i usprawiedliwianie jego niekompetentych ludzi. Real przez 3/4 sezonu gra tym samym składem i nie dość, że kontuzje ma tylko Mendy to jeszcze fizycznie wyglądają jak roboty.
Dla dobra klubu Xavi powinien przyznać się do błędu i wymienić kogo tylko się da od fizjo przez trenerów po medyków. Bo to co się dzieje z powrotem Pedriego i Dembele to już zakrawa o skandal. Mam wrażenie, że leczą ich szamani którzy przychodzą powachlować rybią kością i odprawić jakieś swoje umba umba
13
Pierwszy do wykopania z hukiem powinien być Raphinia, póki jelenie z PL nadal go chcą
3
Raphinia najgorszy na boisku… nawet zastawić się nie potrafi