qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone Jerzego Florydy
Grzegorz to Greg
1
A gdzie jakieś stanowisko wielce obiektywnego bezstronnego i neutralnego redaktora Ćwiąkały? Po meczu Valencii z Realem skamlał na twitterze aż mu się klawiatura paliła a teraz siedzi cichutko. No ale on WCALE nie jest madryciokiem
0
@Survier Proszę: https://www.fcbarca.com/110417-bez-pomyslu-zaangazowania-i-punktow.html
1
My to się mamy w końcu wzmacniać czy osłabiać bo już nie wiem? Kounde był jednym z 4 filarów naszej obrony, którą wychwalał cały świat a niektórzy w komentarzach twierdzą, że on wcale potrzebny nie jest, no ręce opadają. 100 baniek to absolutne minimum za które Barca powinna rozpatrywać sprzedaż Francuza ale tylko i wyłącznie patrząc przez pryzmat biedy w budżecie. Sportowo Kounde jest świetny i tak, popełnia błędy ale jak na jego pierwszy sezon w Barcelonie ten transfer to absolutny TOP. Mam nadzieję, że zostanie ale nic mnie już w tym klubie nie zdziwi, nawet wymiana za jakiegoś placka z dopłatą
2
Ale wylazł madryciok z Ćwiąkalskiego, w końcu przestaje się z tym kryć
1
@lucas/catalan jest taka seria i nazywa się F2 lub w Ameryczce Indy Car
1
Zanim sprowadzimy jakiegokolwiek zawodnika w pierwszej kolejności należy wymienić sztab do przygotowania fizycznego i sztab medyczny
Pedri leczył się miesiąc dłużej niż powinien, wrócił i znowu złapał kontuzję - to jest niedopuszczalne, bo w następnym sezonie znowu na LM wyjdziemy drugim garniturem i będziemy zdziwieni, dlaczego gramy w LE
1
Zachowanie Winicjusza jest głupie, prowokacyjne i niepotrzebne. Ale są też pewne granice w zachowaniu kibiców i nie chodzi mi o odzywki w stylu "mano" a życzenia śmierci Brazolowi i jego rodzinie. Tutaj już pewna granica została przekroczona i nie ma na to żadnego usprawiedliwienia. Nie trawię Viniego i jest dla mnie jeszcze bardziej bucowaty i irytujący niż kiedyś Krysztianu czy Guti, ale w tym konkretnym przypadku jestem po jego stronie - kibole na Mestalla posunęli się za daleko i powinno się to skończyć konsekwencjami
0
Co tam się dzieje w meczu Valencii z białymi? Coś z Wynycjuszem znowu?
0
@Pasiak griezmann
1
Dżoszuła chodź do Barcy, tutaj misia wygrasz
4
BvB miała wszystko w swoich nogach i rękach to się zesrała metr przed kiblem
Baja już tego nie wypuści
4
@HighestInTheRoom
a madryciok se do jaskini wlazł
był gadem a zrobił się z niego płaz
0
Myślę, że po zdobyciu trypletu z MC Pepula będzie chciał tam zostać jeszcze na dwa sezony - kolejny by znowu przejść do historii i zdobyć sekstet (chociaż w sumie wolałbym, żeby to Barcelona pozostała na piedestale jako jedyny zespół który tego dokonał) i ewentualnie obronić LM oraz jeszcze jeden, a potem sobie chłop odpocznie . I w 2026 wielki powrót do Barcelony, no chyba że repka Hiszpanii zgłosi się po niego przed mundialem w 2026
6
@esem91 Nie obrażaj pan Griezmanna dobre?
3
@bartas97
Through
Tough
Thorough
Thought
Though
1
@KamQiX Raczej Czułameni dziękujemy za spartolony rzut karny
77
Ale co Raphinia oszukał Ancelottiego, że z Kamawingi to dobry lewy obrońca to trzeba oddać Brazolowi. Choć raz jego brak dryblingu na coś się przydał
3
@DonCarletto przecież finał z Liverpoolem sezon temu wyglądał podobnie i tylko indolencja czerwonych z przodu spowodowała że Real wziął tamtą LM
5
Rooney miał racje!!!
0
Tak to jest bez ducha Juanito
0
O kurde Busquets z 16 w niebieskiej koszulce
4
I tak mam zajebisty niedosyt bo tutaj spokojnie Manita mogła wpaść
1
I tak samo to się powinno skoczyć rok wcześniej
6
No i gdzie kartka dla Militao łysy?
3
Dzieki „dryblingowi” Raphini Anczelotti uwierzył, że Kamawinga nadaje się na lewą obronę, grande Rapha!!
0
Niech Ćwiąkała znowu nagra film jaki to Kamawinga jest wspaniały i fantastyczny
90
Dopoki nie zobaczę 3:0 w 90 minucie to nie dam się nabrać
1
Zawsze to samo - cisną ich jak wściekli a zaraz pójdzie konterka i cyk gol dla białych
1
@ptrx kopyto i bobo