0

Xavi i Anczelotti walczą o jakiś puchar przyznawany za najdurniejszą wypowiedź po meczu? Jeśli tak to jak na razie po wczorajszej konferncjii Hiszpan prowadzi

1

Stoimy jak widły w gnoju i czekamy co zrobi Rayo

0

Czemu my gramy na lagi z pominięciem drugiej linii?

0

@CatalanDream spokojnie, Real dostanie w trąbę

28

City to jest obecnie jedyna drużyna na tryplet

6

No i komu by to przeszkadzało żeby meczyk był o 19, idealna przystawka przed meczem o misia PL

0

@Firestone Gelnie o Cavim

0

@BoreekxD powaliło cię mati?

0

Czibo Kurtuła to jednak jest fachowiec, wolał zesrać się przed meczem niż w trakcie jego trwania

0

@Rewolucja123 tak nas okrutnie skręcono w tym finale CdR że głowa mała… Popis Undiano Mamiękko i bandyckie wejścia śmietany w naszych graczy

1

@JohnnyBarca i ten Drogba leżący na ziemi po każdym podmuchu wiatru

24

Barca wygrała z Atletico i postawiła ogrmony krok w stronę mistrzostwa Hiszpanii? - cyk nowe info w sprawie Negreiry

0

@AmigoBlancos no nie wiem czy kolejny 4 skoro 3 mecze temu dostali w trąbę od Villareal

0

Reżimowcy faktycznie złapali formę czy Celta taka beznadziejna?

1

Gabri Veiga ucisz tam madrycioków

1

@AmigoBlancos jasne że nie będzie

34

Komentarz usunięty

13

@Cotutajsiedzieje zmęczona po zabawie z hiszpańską szablą

110

Shakira feat. Lewandowski - zamieniłaś podwawelską na chorizo

0

Przez „nabój” miał na myśli kupę
Ktoś mu nasrał na parking

5

Alaba połamany, nie zdąży na pierwszy mecz z City, Mendy połamany, Militao zawieszony. Zostaje im Rudiger, który swoją grę opiera na fizyczności (Haaland mówi cześć), zadaniowiec Naczos, dziadek karwahal i Camavinga, który owszem, z Raphinią sobie poradził, ale nie oszukujmy się - to żaden przeciwnik. Taki Bernardo go zakręci jak słoik z domową konfiturą.

To się musi udać, Pepula powinien odkurzyć Walkera i przykleić go do Winicjusza bo ci bracia Ake i ten drugi Ake to tak średnio sobie radzili z Baya.

36

Wczoraj cwaniaczek Kimiś odpadł z pucharów, a dzisiaj wszystko na to wskazuje, że odpadnie Garnaczo

lornetkaPedriego.jpg

0

Niesamowicie żre Sevilli w LE, prawie tak samo jak Realowi w LM

1

Undiano Mamiękko - pamiętacie tego ancymona?

1

Lech to wyremontuje

11

@AmigoBlancos @Emhyr @kuz
Odwrócona La Rambla - kibic Realu krytykuje Kowala, który chwali Real, a kibice Barcelony bronią słów Kowala również jednocześnie chwaląc Real

1



Jak tam Kimiś, widać przez tą lornetę finał LM?

1

Ciekawe czy Kimiś zrobi lornete Pedriego jak Baya odpadnie z LM

0

Stop that Bernardo

1

Bernardo jest przepiękny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?