qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi i Anczelotti walczą o jakiś puchar przyznawany za najdurniejszą wypowiedź po meczu? Jeśli tak to jak na razie po wczorajszej konferncjii Hiszpan prowadzi
1
Stoimy jak widły w gnoju i czekamy co zrobi Rayo
0
Czemu my gramy na lagi z pominięciem drugiej linii?
0
@CatalanDream spokojnie, Real dostanie w trąbę
28
City to jest obecnie jedyna drużyna na tryplet
6
No i komu by to przeszkadzało żeby meczyk był o 19, idealna przystawka przed meczem o misia PL
0
@Firestone Gelnie o Cavim
0
@BoreekxD powaliło cię mati?
0
Czibo Kurtuła to jednak jest fachowiec, wolał zesrać się przed meczem niż w trakcie jego trwania
0
@Rewolucja123 tak nas okrutnie skręcono w tym finale CdR że głowa mała… Popis Undiano Mamiękko i bandyckie wejścia śmietany w naszych graczy
1
@JohnnyBarca i ten Drogba leżący na ziemi po każdym podmuchu wiatru
24
Barca wygrała z Atletico i postawiła ogrmony krok w stronę mistrzostwa Hiszpanii? - cyk nowe info w sprawie Negreiry
0
@AmigoBlancos no nie wiem czy kolejny 4 skoro 3 mecze temu dostali w trąbę od Villareal
0
Reżimowcy faktycznie złapali formę czy Celta taka beznadziejna?
1
Gabri Veiga ucisz tam madrycioków
1
@AmigoBlancos jasne że nie będzie
34
Komentarz usunięty
13
@Cotutajsiedzieje zmęczona po zabawie z hiszpańską szablą
110
Shakira feat. Lewandowski - zamieniłaś podwawelską na chorizo
0
Przez „nabój” miał na myśli kupę
Ktoś mu nasrał na parking
5
Alaba połamany, nie zdąży na pierwszy mecz z City, Mendy połamany, Militao zawieszony. Zostaje im Rudiger, który swoją grę opiera na fizyczności (Haaland mówi cześć), zadaniowiec Naczos, dziadek karwahal i Camavinga, który owszem, z Raphinią sobie poradził, ale nie oszukujmy się - to żaden przeciwnik. Taki Bernardo go zakręci jak słoik z domową konfiturą.
To się musi udać, Pepula powinien odkurzyć Walkera i przykleić go do Winicjusza bo ci bracia Ake i ten drugi Ake to tak średnio sobie radzili z Baya.
36
Wczoraj cwaniaczek Kimiś odpadł z pucharów, a dzisiaj wszystko na to wskazuje, że odpadnie Garnaczo
lornetkaPedriego.jpg
0
Niesamowicie żre Sevilli w LE, prawie tak samo jak Realowi w LM
1
Undiano Mamiękko - pamiętacie tego ancymona?
1
Lech to wyremontuje
11
@AmigoBlancos @Emhyr @kuz
Odwrócona La Rambla - kibic Realu krytykuje Kowala, który chwali Real, a kibice Barcelony bronią słów Kowala również jednocześnie chwaląc Real
1
Jak tam Kimiś, widać przez tą lornetę finał LM?
1
Ciekawe czy Kimiś zrobi lornete Pedriego jak Baya odpadnie z LM
0
Stop that Bernardo
1
Bernardo jest przepiękny