5

W studiu TVP ekspert od piłki tureckiej - Mattüs Köpytoglü

4

Inter to nie pierwsze lepsze kasztany z Madrytu, ciężko będzie miało City

5

Głośniej makumba bo nie słuchać

0

@DonMatteo901 nawet ten madyrciok za Pepem, wow

0

Prawie jak Ramos kiedy wyrzucił puchar pod autobus xD

23

Szkoda, przydały by się chłopy na budowie nowego Camp Nou do noszenia kluczy wiolinowych i wiader fazy

5

1

@Kessie 4:0 Pepula to bierze

11

@Emhyr 3 - Haaland 25 - Mbappe

4

W 2010 była już technologia pozwalająca na zagłuszanie dźwięku wuwuzeli na mundialu, więc jestem pewien, że teraz jest to jeszcze bardziej rozwinięte i powinno być użyte do wycinania darcia mordy tenisistów i tenisitek

0

Ferran Torres będzie naszym transferem.

12

Madrycioki obrażają, wyzywają i wyśmiewają Leo po jego decyzji. Nie ma się co dziwić, skoro od jakiegoś czasu chodzili z pełnymi gaciami, że Leo wróci i znowu będzie nękał ich klubik

1

Przed chwilą nadrobiłem sobie finał Top 100 piłkarzy kanału reklamowego. Strejlau top, Stanowski mega trafne opinie, Leszke Orłowski w takim formacie mega się odnalazł. Do tego koślawa argumentacja Jarosza (bo wiedzę historyczną ma ogromną), januszowe gadanie Listkiewicza i wyjście ze studia Mateusza vel Kopyto (moim zdaniem ustawka). Końcowe opinie można uargumentować poza Beckenbauerem Gąski i di Stefano Labogi - dwóch najwyższych odklejeńców w KS

3

Z dwojga złego lepiej do hamburgerów niż wielbłądziarów

1

@Encore Bundesliga 16 goli xD tyle samo co w ekstraklasie

0

@DonCarletto To porównaj jeszcze liczbę minut

Fede od 1 do 13 kolejki - 6G 2A
Fede od 14 do 38 kolejki - 1G 2A

Lel co za titular

9

@Encore Fede Valverde jest mega przereklamowany. Czułameni też na razie nic specjalnego

2

On zawsze kojarzy mi się z Manitą, jazda z madryciokami Itu!

2

Czyli podsumowując na korzyść madrycioków jest najwięcej "dobrych błędów" sędziowskich. I ten wysrywek ASa to potwierdza

1

Ładne mecze w tym sezonie można policzyć na palcach jednej ręki i jeszcze tych palców zostanie. Pod tym kątem ten sezon to degrengolada totalna. Mam nadzieje że Xavi zdaje sobie sprawę, że od nowego sezonu takie męczenie kibiców swoją „taktyką” nie przejdzie zwłaszcza jeśli przyjdą piłkarze o których prosi. Zmień w końcu ten czip panie Hernandez

3

@Kidd 3500 dolków, Czyli znając Apple na polskie to będzie lekko poniżej 20k cebulionów. Nieźle, nieźle

3

Że Rafał Kowalczyk wytrwał przy kocopołach kryptomadrycioków Olabogi i Kręcidły w Barca Studio to podziwiam.
Laboga i jego STRA TO SFE RYCZ NY Benzema rozłożył mnie na łopatki

6

@draxidox Nawet najgorsza opozycja jest i tak lepsza od sitwy rządzącej

1

@PartidarioCatalan Co sezon takich nieodgwizdanych karnych jest multum ale odgwizdanych też jakoś było kilka a nawet kilkanaście

Obecnie jest posucha kompletna i nie próbuj zaginać rzeczywistości

6

Barcelona jest pierwszym zespołem od lat 80, który zdobył mistrzostwo Hiszpanii bez strzelenia bramki z rzutu karnego.

@Barca19stats

No to niezła laurka dla naszych skrzydłowych, nawet pretekstu nie dają obrońcom przeciwników do faulu czy jakiegoś zagrania na karniaczka. Degrengolada totalna

1

@barcadreed Wspomnę twoje słowa i pomyślę "co ten barcadreed pie**olił xD"

3

Kessie, Garcia, Raphinia, Ferran, Alonso (ten to szczególnie), Roberto - z tymi kasztanami trzeba jak najszybciej się pożegnać jeśli myślimy o przyzwoitym wyniku w LM

0

> Czerwiec: zaczyna się
> Każda korporacja :


19

Miałem nie głosować na Konfę ale po tej aferze z Marciniakiem nadal na nich nie zagłosuję

1

@Kidd
1. VER
2. LEC
3. RUS
4. ALO
5. OCO
6. HUL
7. BOT
8. TSU
9. ALB
10. NOR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?