0

Komentarz usunięty

2

@artezz Wpisz sobie w google skąd się biorą dzieci skoro jeszcze nie doszedłeś do 5 czy tam 6 klasy i nie wytłumaczyli

2

@michalgajdek To, że jakiś politycznie poprawny zapis jest w statusie klubu nie oznacza, że każdy kibic tego klubu musi się temu podporządkować i z nim zgadzać. Idę o zakład, że zdecydowana większość kibiców popiera 2/3 z tego fragmentu dotyczącego zachowań seksistowskich i rasistowskich a ta homofobia (nomen omen fobia jest strachem przed czymś i ta definicja jest niepoprawna) to odruch całkowicie normalny, naturalny i biologicznie jedyny słuszny

1

@Mroziu cofam się do przodu i pikuje w górę mordo

8

Jeśli nie ma szans na Cancelo to młody Fresenda jest całkiem spoko opcją. W sumie w porównaniu do Roberto na prawej obronie sensownym kandydatem byłby nawet pachołek treningowy, miotła lub parasol ogrodowy, ale jak jest opcja zakontraktowania młodziana to powinniśmy w to pójść

3

@Deviler benzynowej

0

@zadafcb śmierdzi fejurem na 10 kilometrów

1

@DonMatteo901 Głosując na konfederussie głosujecie na PiS

20

Zarabiają grube miliony
Żyją sobie w jednym z najlepszych miast świata
Piękna pogoda niemal cały rok
Na treningach przemęczać zbytnio się nie muszą

Ja się im nie dziwię bo sam bym wykorzystywał nieporadność Barcelony przy podpisywaniu lukratywnych i długich kontraktów nawet dla takich placków jak Ferran czy Garcia

2

@sidi12843 marzyć o Parejo to jakby powiedzieć że chcesz się zarazić kiłą

2

@D10SLEO I bardzo mu tego życzę, byle się go pozbyć z Barcelony

0

@AmigoBlancos Jedyny madryciok którego szanuję

13

Xavi Hernandez - znany kolekcjoner kasztanów

1

@Deraxium Raphinia też na kompilacjach wyglądał na drugiego Ronaldinho a rzeczywistość okazała się brutalna

1

@matirix20 ten z Battlefieldem Counterstrikiem?

74

Ciężki ten tydzień… Trzeba być ekspertem od:

- zabójstwa Polki w Grecji
- polskiej myśli szkoleniowej
- konstrukcji batyskafów
- młodych talentów z Turcji
- wojny domowej u onuc

Ehh

0

@jacobFCB i cyk wypożyczenie do Barcelony

3

On już ma 24?!?!? Jezu ale to zleciało, myślałem, że max 20...

1

@Jonyx Nie bo Mbappe nigdy nie przegrywa

A nie, czekaj....

0

Embapie w Realu? Chętnie go tam zobaczę bo liga znacznie zyska na atrakcyjności. Pasuje tam jak mało kto ze swoim wybujałym ego

4

@Roobo Za tyle to może 12 Pro znajdziesz

0

@Emhyr Z ligi tureckiej do Segunda B brzmi jak zjazd xd

@Eto'o9 R10 No właśnie dlatego się zastanawiam czy Marka sobie tego nie wymyśliła bo on potrzebny Realowi jak świni siodło

@DonCarletto Ale grała przez lata i była to naturalna formacja a styl Barcelony bardziej sprzyja piłkarzom z tej pozycji

0

Sport: Barca rusza po Gulera
Marca: Real rusza po Gulera

Ciekawe czy to prawda czy któraś z tych gazet (a może obie) piszą farmazony
Real nie gra typową dziesiątką od lat, wcześniej były próby z Jamesem ale skończyło się to marnie więc nie jestem przekonany co do tego, że madrycioki zażarcie chcą się o niego bić

3

@Kluivert_P Potrzebujemy przynajmniej 5 klasowych pomocników, żeby rywalizować na wszystkie fronty, a nie tak jak w poprzednim sezonie, że wypada dwóch i gramy jak średniak

0

No to w pierwszej kolejce potężne 0:0 z Getafe po męczeniu buły a Real w trąbę od Bilbao na dzień dobry

0

@Inko Mam nadzieję, że to drugie ale temat tego placka wraca w każde lato od czasów Valverde

1

@doc Nóż się w kieszeni otwiera - typ jest rok młodszy od Busquetsa, jeszcze wolniejszy i bardziej chimeryczny, z gorszym przeglądem pola i podaniem i my takiego kasztana chcemy... Chyba tylko po to żeby po sezonie nie dało się go wypchnąć z klubu jak innych placków pokroju Garcii, Alonso czy Ferrana

0

@Lisek aaa ok, kolega wyżej napisał jakby w tamtym momencie rozgrywali mecz

0

@Kessie Możesz teraz bezpiecznie wyłączyć komputer.

6

To niech go jeszcze opchnie do Newcastle albo Chelsea za 100+ baniek i będzie super

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?