qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
@artezz Wpisz sobie w google skąd się biorą dzieci skoro jeszcze nie doszedłeś do 5 czy tam 6 klasy i nie wytłumaczyli
2
@michalgajdek To, że jakiś politycznie poprawny zapis jest w statusie klubu nie oznacza, że każdy kibic tego klubu musi się temu podporządkować i z nim zgadzać. Idę o zakład, że zdecydowana większość kibiców popiera 2/3 z tego fragmentu dotyczącego zachowań seksistowskich i rasistowskich a ta homofobia (nomen omen fobia jest strachem przed czymś i ta definicja jest niepoprawna) to odruch całkowicie normalny, naturalny i biologicznie jedyny słuszny
1
@Mroziu cofam się do przodu i pikuje w górę mordo
8
Jeśli nie ma szans na Cancelo to młody Fresenda jest całkiem spoko opcją. W sumie w porównaniu do Roberto na prawej obronie sensownym kandydatem byłby nawet pachołek treningowy, miotła lub parasol ogrodowy, ale jak jest opcja zakontraktowania młodziana to powinniśmy w to pójść
3
@Deviler benzynowej
0
@zadafcb śmierdzi fejurem na 10 kilometrów
1
@DonMatteo901 Głosując na konfederussie głosujecie na PiS
20
Zarabiają grube miliony
Żyją sobie w jednym z najlepszych miast świata
Piękna pogoda niemal cały rok
Na treningach przemęczać zbytnio się nie muszą
Ja się im nie dziwię bo sam bym wykorzystywał nieporadność Barcelony przy podpisywaniu lukratywnych i długich kontraktów nawet dla takich placków jak Ferran czy Garcia
2
@sidi12843 marzyć o Parejo to jakby powiedzieć że chcesz się zarazić kiłą
2
@D10SLEO I bardzo mu tego życzę, byle się go pozbyć z Barcelony
0
@AmigoBlancos Jedyny madryciok którego szanuję
13
Xavi Hernandez - znany kolekcjoner kasztanów
1
@Deraxium Raphinia też na kompilacjach wyglądał na drugiego Ronaldinho a rzeczywistość okazała się brutalna
1
@matirix20 ten z Battlefieldem Counterstrikiem?
74
Ciężki ten tydzień… Trzeba być ekspertem od:
- zabójstwa Polki w Grecji
- polskiej myśli szkoleniowej
- konstrukcji batyskafów
- młodych talentów z Turcji
- wojny domowej u onuc
Ehh
0
@jacobFCB i cyk wypożyczenie do Barcelony
3
On już ma 24?!?!? Jezu ale to zleciało, myślałem, że max 20...
1
@Jonyx Nie bo Mbappe nigdy nie przegrywa
A nie, czekaj....
0
Embapie w Realu? Chętnie go tam zobaczę bo liga znacznie zyska na atrakcyjności. Pasuje tam jak mało kto ze swoim wybujałym ego
4
@Roobo Za tyle to może 12 Pro znajdziesz
0
@Emhyr Z ligi tureckiej do Segunda B brzmi jak zjazd xd
@Eto'o9 R10 No właśnie dlatego się zastanawiam czy Marka sobie tego nie wymyśliła bo on potrzebny Realowi jak świni siodło
@DonCarletto Ale grała przez lata i była to naturalna formacja a styl Barcelony bardziej sprzyja piłkarzom z tej pozycji
0
Sport: Barca rusza po Gulera
Marca: Real rusza po Gulera
Ciekawe czy to prawda czy któraś z tych gazet (a może obie) piszą farmazony
Real nie gra typową dziesiątką od lat, wcześniej były próby z Jamesem ale skończyło się to marnie więc nie jestem przekonany co do tego, że madrycioki zażarcie chcą się o niego bić
3
@Kluivert_P Potrzebujemy przynajmniej 5 klasowych pomocników, żeby rywalizować na wszystkie fronty, a nie tak jak w poprzednim sezonie, że wypada dwóch i gramy jak średniak
0
No to w pierwszej kolejce potężne 0:0 z Getafe po męczeniu buły a Real w trąbę od Bilbao na dzień dobry
0
@Inko Mam nadzieję, że to drugie ale temat tego placka wraca w każde lato od czasów Valverde
1
@doc Nóż się w kieszeni otwiera - typ jest rok młodszy od Busquetsa, jeszcze wolniejszy i bardziej chimeryczny, z gorszym przeglądem pola i podaniem i my takiego kasztana chcemy... Chyba tylko po to żeby po sezonie nie dało się go wypchnąć z klubu jak innych placków pokroju Garcii, Alonso czy Ferrana
0
@Lisek aaa ok, kolega wyżej napisał jakby w tamtym momencie rozgrywali mecz
0
@Kessie Możesz teraz bezpiecznie wyłączyć komputer.
6
To niech go jeszcze opchnie do Newcastle albo Chelsea za 100+ baniek i będzie super